Jump to content

AAAA


Recommended Posts

Sa moje tle linije imao sam protok od 14400 bps, ocaj.Tako da pre nego sto sam uveo adsl vrlo malo sam visio po netu (kad mu treba 1/2 cuke za jednu sugavu slicicu smoris se u najavi [:(] ).Ali zato od kako picim sa adslom.... [:D] Sta reci?Posto sam addict [:p] Ima onaj grafit: "nekad sam bio covek, a onda sam uzeo modem"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavisi kako kad, net mi je bitan zbog informacija koje dobijam na dnevnom nivou... odvikao sam se od novina i televizora (jedino shto kupujem na dnevnom nivou je zurnal), tako da mi je bila frka sedam dana bez neta (nisam bre ni prognozu znao ;)), ali kapiram da bih mogao da se odviknem kad bi trebalo :)

Link to comment
Share on other sites

čitao sam skoro knjigu o internet adiktu koji se leči tako što ode u mobtel, uzme mapu pokrivenosti (s tim što je to neki globalni provajder pa ima zemlje u kojima ne radi na mapi) i putuje tamo gde nema signala :))

Link to comment
Share on other sites

nisam imao modem godinu i po ...

ne nedostaje mi :)

laksi mi je telefon :)

E bez telefona ... TESKO bih izdrzao :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio onog vica...

"djede, djede! kako su nasi preci ziveli bez deterdzenta?"

"pa i nijesu jadu, vi'sh da su svi pomrli!"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa normalno :)

Uveče kad dođem mrtav umoran mogu samo da legnem, kakav crni internet :)

ma bre

o selu o kome ja pričam ne smeš uveče da izađeš iz kuće od vukova,a da ne pominjem što ne vidiš prst pred okom :))

....koje skretanje sa teme :p

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kod mene u dvoristu imam rafineriju,petrohemiju i azotaru...pa vi vidite ko je najrazvijeniji :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...