Jump to content

Dushan Petkovic umesto Vuchinica


OrthodoX

Recommended Posts

Guest epicAdrian

mislim da su dvojica lika rekla da je kovacevic bolji  napadac od milosevica(na osnovu cega?)mozda zato sto je zvezdas?:))

Mozhda zato shto je igrao za Juve? :D

A Missolosevic je rupa od igracha; ok, on je legenda, dizhe team spirit itd. ali realno nije izneo ni 5% tereta u kvalifikacijama, da sam ja selektor zahvalio bih mu se josh pre qualija za sp (al dobro rekli smo da necemo time da se bavimo, da ne treba da sumnjamo u Iliju)...

A da mu napravish 5 stopostotnih shansi na tekmi pitanje je dal bi ijednu iskoristio, da mu dash da izvede penal pitanje je dal bi ga realizovao (bolje nemoj da se posle ne bi kajao), jbt ako igra centarfora, posao mu je da daje golove i to golove onda kad su najpotrebniji, a to shto budzi svoj golgeterski uchinak na prijateljskim tekmama i protiv San Marina, to me boli patka... [}:)]

Uvek se smorim kad ga vidim da pochinje u startnoj postavi, i znam da matori nece nishta uraditi do 70og minuta a onda aj zamena da malo i Zhiga udje [:(]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozhda zato shto je igrao za Juve? :D

A Missolosevic je rupa od igracha; ok, on je legenda, dizhe team spirit itd. ali realno nije izneo ni 5% tereta u kvalifikacijama, da sam ja selektor zahvalio bih mu se josh pre qualija za sp (al dobro rekli smo da necemo time da se bavimo, da ne treba da sumnjamo u Iliju)...

A da mu napravish 5 stopostotnih shansi na tekmi pitanje je dal bi ijednu iskoristio, da mu dash da izvede penal pitanje je dal bi ga realizovao (bolje nemoj da se posle ne bi kajao), jbt ako igra centarfora, posao mu je da daje golove i to golove onda kad su najpotrebniji, a to shto budzi svoj golgeterski uchinak na prijateljskim tekmama i protiv San Marina, to me boli patka...  [}:)]

Uvek se smorim kad ga vidim da pochinje u startnoj postavi, i znam da matori nece nishta uraditi do 70og minuta a onda aj zamena da malo i Zhiga udje [:(]

BULLSHIT !!! nemas ti pojma

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi trenutno je Zigic bolji sigurno, ali ne razumem zashto toliko pljujete po Savi?

Chovek je imao pristojnu karijeru, nadavao se golova i u reprezentaciji i po

klubovima u kojima je igrao.

pa sam si rekao da je to nekada bilo,sada je druga prica,i takav igrac je visak u reprezentaciji....

a sto se tice petka i sina,tu mogu samo da kazem srpska posla...nista vise...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Vi ljudi izgleda ne gledate Savu u Osasuni...hejtujte ga koliko hocete,Kezman je taj pusikarevic kojeg treba hejtati...a ostali pametnjakovici sto spominju Kovacevica,covek je lepo poceo sezonu,a ni tad ga nije bilo na spisku,lepo je resio da zrtvuje sezonu zarad potpunog oporavka,nemojte njega uopste da gledate...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Petkovicev potez nisam nikako ochekivao... Znachi, da umesto Vuchinica pozove svog sina, koji nema ni upola talenta koliko igrachi iz zvezde ili partizana... Kada sam video naslov Petkovic umesto Vucinica na mobilnom, pomislio sam do jaja, pozvao Ramba, kad ono, on ovog, "nikadchuo" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

BULLSHIT !!! nemas ti pojma

Whatever...

Aj keve ti, prosvetli me, gde sam to pogreshio?

Najvishe iritiraju likovi koji dodju, kazhu ti samo "BULL5SH1T MAN!" i nishta vishe...

I da, gledo sa Savu u Osasuni, i ne, nije me ubedio da je on fit da udje u prvih 11!

Link to comment
Share on other sites

Whatever...

Aj keve ti, prosvetli me, gde sam to pogreshio?

Najvishe iritiraju likovi koji dodju, kazhu ti samo "BULL5SH1T MAN!" i nishta vishe...

I da, gledo sa Savu u Osasuni, i ne, nije me ubedio da je on fit da udje u prvih 11!

polako decko to sto nisam postovao na ovome delu foruma ne znaci da ne znam nista i da nisam stariji od tebe i da ne pratim fudbal duze od tebe.

zar savo nije najbolji strelac nase reprezentacije svih vremena, zar se osasuna( e osasuna bre...) sa savom u napadu nije plasirala u ligu sampiona(kvalifikacije),ako ti ne vidis da je savo 10x bolji od kezmana onda nema sta da pricamo.jak je ko zemlja,tesko gubi loptu, ima tehniku, zna da igra glavom jedino ga jebe sto je spor,jebiga niko nije savrsen, nije svetska klasa ,ali mi boljeg trenutno nemamo.

Link to comment
Share on other sites

Sve shto je slash rekao je po meni tachno osim jedne stvari...

Najbolji strelac repke je Bobek...Savi fale 2 gola da ga stigne. :))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

[lag]A SHTO PETKO NIJE ZVAO BOBEKA ONDA!? lololo[/lag]

Ma pustite ljudi, ako propadnemo onda cemo da pljujemo petka. Ja sam za to da ga ostavimo na miru sad :D.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

takodje tako mislim, ipak je on kvalifikovaniji od nas i valjda zna shta radi. dakle ista pricha kao sa piksijem, da vidimo rezultate pa cemo onda da hvalimo/pljujemo. za sad je dobro, valjda ce se tako i nastaviti...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Najbolji strelac repke je Bobek...Savi fale 2 gola da ga stigne. :))

Opushteno, stice ga Savo...

Posle SP u Nemachkoj imamo kvalifikacije za Euro 2k8, a u grupi smo sa Jermenijom, Azerbejdzhanom, Kazahstanom di cesh lepshe prilike za to [:D]

Link to comment
Share on other sites

polako decko to sto nisam postovao na ovome delu foruma ne znaci da ne znam nista i da nisam stariji od tebe i da ne pratim fudbal duze od tebe.

zar savo nije najbolji strelac nase reprezentacije svih vremena, zar se osasuna( e osasuna bre...) sa savom u napadu nije plasirala u ligu sampiona(kvalifikacije),ako ti ne vidis da je savo 10x bolji od kezmana onda nema sta da pricamo.jak je ko zemlja,tesko gubi loptu, ima tehniku, zna da igra glavom jedino ga jebe sto je spor,jebiga niko nije savrsen, nije svetska klasa ,ali mi boljeg trenutno nemamo.

[roflmao] Savo ima tehniku... hvala ti za ovo bas sam se slatko nasmejao

Link to comment
Share on other sites

Uzas. Nisam znao za ovu glupost. Jbg. morao je Petko da se obruka, ne mozemo ipak imati savrsenog selektora ( a do sada je svakako bio ) ...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

ima, al' belu tehniku [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa siso jedna sad si zagolicao radoznalost i cutis ko pica...podeli to sa nama...mada,predvidljiv je scenario,ali sve jedno ga podeli sa nama :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...