Jump to content

Koji program za... ?


Recommended Posts

koji program za hvatanje screenshotova i autouploadovanje na imgur :c

 

probao sam razne i nisam zadovoljan, najbolje mi deluje shareX koji iz nekog razloga hvata desktop SS iako sam u igri napravio ss :C

 

za windows ofc

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Preuzeo sam na sebe da refreshujem komp od caleta od moje devojke i zamolio me za dva programa. Jedan je youtube downloader, ali znam da su ta sranja puna onih MALWARE I SPYWARE GOVANA, pa jel ima neka varijanta da svucem sa google chrome webstorea ili neka proverena varijanta?

 

Drugi program je neki softver koji fura pdf to word konverziju. Sta da mu svucem od toga?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.freemake.com/free_video_downloader/- meni su ovi freemake programčići uvek kul završavali posao, jedino obrati pažnju da ti ne instalira ove propratne stvari pri samoj instanaciji programa, posle nećeš imati problema.

 

što se tiče pdf > word može čak i word 2013.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E da, i da mu stavljam neki antivirus and shit, ili samo adblock plus i to je to? :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...