Jump to content

Koji program za... ?


Recommended Posts

  • 10 months later...

Ја користим Фоксит ПДФ принтер. Мислим да иде саФоксит  ПДФ ридером. Захтева гостскрипт.
Инсталира се као штампач и прави ПДФ из било ког програма.

линк

Edited by overkind
  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2019 at 3:45 PM, voodoo_ said:

Foxit PhantomPDF Business meni radi super, ali ako je veći edit onda postaje zajebancija (PDF konceptualno ne barata pasusima, line breakovima i slično kao Word, nego je to gomila text box-ova i drugih objekata poređanih na nekim koordinatama).

e vudi, sad sam odvojio malo vremena da iscackam i deluje mi da je taj Foxit PhantomPDF Business odlican i bas ono sto mi treba. da nemas mozda krekovanu verziju ili link koji vodi do iste?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, voodoo_ said:

Skini instalaciju odavde:


yadi.sk/

+

d/RiSrhlt73MLEec

(saberi to u jedan link)

i aktivaciju odavde:


https://www.dropbox.com/s/nusac24nyjhtwlr/socksit.7z

Šifra je klanrur 2019 spojeno

Instaliraj, pečuj glavni EXE, prvi put će da te pita za aktivaciju (idi Cancel), posle više neće.

Zahvaljujem Vudi! Jos jedno pitanje, ne znam da li mozes da mi pomognes, probacu da ne komplikujem...

kada editujem datum na 14 Sep, zasto mi u notepad++ pojede 80 i kusur redova?

na 3 slici u 881 redu editujem "creatinon i modified date" originalnog fajla, medjutim ako ga editujem, izgubim tu opciju jer nestane zajedno sa onih 80 redova.

 

ubedjen sam da je na prvu radilo, medjutim kako sam se zaigrao nisam mogao da vratim na prvobitno stanje.

 

sta mi je cilj, hteo bih da promenim datum sa 27 na 14 Sep, i da editujem creation date isto tako na 14 Sep.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Možda je to dole digitalni potpis ili ko zna šta što sprečava da se tako brlja po fajlu, jebem li ga

Izvini sto te maltretiram Vudz, jos jedna mala pomoc. Foxit ima image.png.ed277ee99c3678631af4529a88ade09a.png font, ali kad otvorim Adobe nema taj font pa cak nece ni da ga prekopira. Da li postoji opcija da ga prekopiram iz Foxita jer ga nisam nasao nigde na netu? Ili ga ima u sistemu pa mogu da ga aktiviram?

 

edit: zapravo sad izguglah da je airfrance font... verovatno zato ne moze da se nadje online

Edited by FATA
.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Kaže ti da je font embedovan u sam PDF, tako da treba da ga extractuješ, instaliraš u OS i onda će valjda da ga vidi i Adobe.

Imas neki predlog kako je najlakse odraditi ovo? Guglao sam sad i proveo cuku vremena i nista nisam uradio...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 year later...

ajd ovde da ne otvaram novi topic...jel ima eki zaista free pdf editor, bilo online, bilo da se skine...probah prvih 5 na guglu, svi traze broj kreditne kartice na kraju heh...a imam ovaj njemacki laptop bez office i adobe, ne mogu ni jebeni CV da editujem...inb4, ne budi gastoska stipsa, plati, bmk da placam za nesto sto koristim 2 puta godisnje

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel imaš CV u nekom normalnom formatu da nije PDF, nego nešto tipa Word? Ako imaš uzmeš lepo uploaduješ ga na Google Docs i možeš da ga snimiš kao PDF bez problema. 

E sad ako baš nemaš onda skini neki Acrobat Pro, prebaci ga u Word pa posle obriši to piratsko pa nadalje primeni ovaj princip ozgo. 

Edit: sad sam probao, možeš da uploaduješ PDF na Google Drive i da ga onda otvoriš u okviru Google Docs, s tim da ako ima brdo nekih tabela i nečega može da se desi da bude poprilično pojeban. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dule_smor said:

U tom konvertovanju se uvek nesto sjebe posto imam sliku i neka tabelarna formatiranja, ali hvala na ideji, probacu...zar bre ranije nije bilo tih free pdf editora pun kurac?

bilo nekad, sad vrlo teško osim ako nemaš nekog da lepo otvori u adobeu i izedituje. imao sam slične muke kao ti, najbolje mi je odradio posao google drive za to nekakvo konvertovanje koje je bilo generalno blizu toga kako treba da izgleda.

ofc možda ima nešto što nemam pojma pa se javi neki forumaš da posavetuje 🙂

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, manson said:

Naravoučenije, drži sve u nekom word formatu, pa po potrebi eksport u PDF.

istina

ja se iznerviram svaki put kad nađem nešto što tražim samo u PDF-u a zapravo znam da sam negde imao i word, koji onda pojma nemam gde je 😞 🙂

Link to comment
Share on other sites

meni ovo poslala nekad jedna drugarica koja je ono jedva internet-literate, https://myflixer.to/

i bio sam u fazonu da i ne otvaram, da je neka glupost, ono klasika, milion virusa, popupova, beskorisno

kad ono medjutim, skroz prihvatljiva alternativa, bar iz mog iskustva, za taj popcorn

kad udjem na sajt (sa adblockom), bude taj jedan njihov modal koji sklonim, i ostalo je manje vise clean user-friendly iskustvo, stvari koje ovako ne uspevam da istorentujem, zbog malo seedera, nadjem ovde i on u velikoj vecini slucajeva ucita bez prob

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...