Jump to content

Mladi


shoosh

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jankovic i Basta su i ovako teski kanali retke su velike tekme u kojima su oni dobro odigrali,mislim da Burzanovic mora ovu tekmu da dobije sansu upravo umesto Jankovica jer on ne moze da igra tog "spica",ali tuzno je sto je nece dobiti a i jbg prvo se Vukelja povredio,zatim i Vucinic...Za Bastu nazalost nemamo zamenu,jedino moze da ubaci Simona koji jednom recju nije normalan...a odusevljavaju me izjave u kojima se sve vreme vade na tekmu sa Portugalijom,a ono ista tekma ko i ostale,mrtvi Portugalci koje mrzi da potrci i Kvarezma i Mutinjo koji misle da mogu ceo teren da predriblaju...pasce veliko pusenje ako se nesto radikalnije ne promeni u postavci...ae valjda ce da nas obraduju danas...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prvo poluvreme nisam gledao, al' evo drugo i pochetak produzetaka svaka chast klincima, odlichno igraju .. milijash i krasic = no comment, otkidaju momci... daj bozhe da prodjemo dalje...

P.S: ukrajinski golman nije normalan, shta je sve chovek odbranio...

P.P.S: purovicu fale josh 3 noge da bi mogao da da gol :/

EDIT: zaboravih na stepanova, mali zmaj !

Edited by Phenomenon
Link to comment
Share on other sites

pored toliko igraca on purovica stavi da suta koji nije okvir gola pogodio na prvenstvu. jebo ga purovic

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jbg...koliko smo imali srece da prodjemo grupu toliko sad nismo...

Nije mi jasno shta se desilo sa Stojkovicem posle odbranjenog penala...blokirao se skroz i svaki sledeci ishao u pogreshnu stranu...ipak nema veze...on (pogotovo) i Stepanov su ostavili najjachi utisak tokom prvenstva.

BTW Skapirao sam da je ovo odlichan trening za zhivce pred svetsko. :))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

dva imena danas treba izdvojiti kao bolide dana...Milan Purovic i Dusan Basta...

sto se tice penala,molio sam boga da upravo Jankovic ne sutira jer je fegetcina,Basta jer je degenerik i Purovic jer je brdjanin...i cak sam molio boga da sutira bilo ko sem nas cigana,jer znam kakvi smo bolidi...jbg,life is cruel...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ali ako smo vec u polufinalu sto ne bi pobedili? nemojmo tako razmisljati, tako necemo nigde dogurati.

ovo je veliko poboljsanje u odnosu na prethodne utakmice. ali u odnosu na one u kvalifikacijama i barazu nije ni blizu od igre.

jankovic i basta razocarenja turnira, bar za mene. blistali su (ali u blazoj varijanti) stepanov na prvom mestu, krasic me je prijatno iznenadio (nisam ga ranije gledao) i milijas je ppotvrdio klasu. stojkovic standardan...

sve u svemu moze se reci da i nismo ispunili ocekivanja, realno je bilo da odemo u finale, pa tamo sta bude.

nadamo se da ce seniori proci u drugi krug..

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da nisam hteo da prodjemo,samo sam ravnodusan zato sto nismo ni zasluzili da dodjemo tu gde smo zahvaljujuci nasim igrama i tako...:) Sto se tice seniora stvarno se nadam da cemo izvuci neki x sa holandijom i dobiti obalu slonovache

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...