Jump to content

DotA Allstars Turnir -Teampick


Mare

Recommended Posts

a koja je fora ako imas pugnu + necro da burnuju / bace ward ili jednostavno eulujete drvo ili silencujete etc?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mare, verovatno dzukele netje dotji, posto je zmija skapirao da ne moze da se dobije partija u kojoj lich iz tvoje ekipe ima nethrezim, hedress i bracer u 50om minutu partije ;))

Pa super ako cete da se ravnate prema labilnoj zmiji :)

Vidi ako oce bleki lokes i albatros , moze neko od nas da igra sa vama (/pickme)

Link to comment
Share on other sites

Mare a shta ako nemash pugnu? ili pugna je u teamu sa drvetom? Raspitaj se malo oko toga...

pre svega, pugna u timu sa drvetom? pogledaj naslov topica.

drugo naravno da ces imati pugnu, jer pugna je sastavni deo scourge play-a.

a plz ostani u wc3 delu zato sto se u dotu ocigledno ne razumes..

nista licno samo ti kazem posto pricas o necemu u sta se ne razumes.

Pa super ako cete da se ravnate prema labilnoj zmiji :)

Vidi ako oce bleki lokes i albatros , moze neko od nas da igra sa vama (/pickme)

Pa to, mozete da pickujete nekoga... (samo ne igora naravno) [:)] Kolko ja znam zloca nema ekipu, a pretpostavljam da bi hteo da igra, osim toga igra do jaja sa enigmom, pugnom itd.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

problem je zapravo sto smo izvalili da smo bulje u doti :) i da su nas nabili neki likovi iz foruma 289738923-0 u partijama :P

tako da, file ide da igra wow, zmija na fax, ja se vracam starom poroku a lokesh i albatros idu da se trpaju u kolima ;))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Filipenko i ja cemo verovatno ici na turnir, cimnucu dexa da vidim da li ima neku kombinaciju

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Nebitno Mare i da uzmesh pugnu... drvo ima invisibility(ili qpi dagger)... Samo jednom da uspe da vas sve pohvata to je gg.. A znam o chemu pricham...

Mozhda ne igram Dotu koliko ti ali znam shta je zabranjeno a shta nije...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nebitno Mare i da uzmesh pugnu... drvo ima invisibility(ili qpi dagger)... Samo jednom da uspe da vas sve pohvata to je gg.. A znam o chemu pricham...

Mozhda ne igram Dotu koliko ti ali znam shta je zabranjeno a shta nije...

pa proiv drveta kupis wardove(375 golda),a refresher kosta 6125 ,a neces imati mane za 2 ultija +kako ti kazes blink koji kosta oko 2200 i trosi 90 mane.jos ako te burnuju jedva imas samo za 1 ulti.jedino da te puni beli mag ali ni onda ne verujem da bi imao za 2 ultija.

Link to comment
Share on other sites

ne kontam shto pravite tolike probleme oko zabranjivanja nekih stvari ??

pretpostavljam da je icefrog mislio i na to!

znaci da nema nepobedive taktike ! eto npr. grubby je dokazao da elf (moon) nije nepobediv :D

think about that :)

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

ne kontam shto pravite tolike probleme oko zabranjivanja nekih stvari ??

pretpostavljam da je icefrog mislio i na to!

znaci da nema nepobedive taktike ! eto npr. grubby je dokazao da elf (moon) nije nepobediv :D

think about that :)

icefrog pravi samo mapu i bole ga kara za pravila, on vam daje kolko tolko izbalansirane sent-scourge timove a na organizatorima je da li ce da stave cap na iteme ili ne. najbolji primeri: 5 meka(+chen/omni),5 eulsa(dignes 4 heroja ubijes 1, pa dignes 3 jos jednog itd), 5 necroa(3 heroja bez mane)...

Nebitno Mare i da uzmesh pugnu... drvo ima invisibility(ili qpi dagger)... Samo jednom da uspe da vas sve pohvata to je gg.. A znam o chemu pricham...

Mozhda ne igram Dotu koliko ti ali znam shta je zabranjeno a shta nije...

pa proiv drveta kupis wardove(375 golda),a refresher kosta 6125 ,a neces imati mane za 2 ultija +kako ti kazes blink koji kosta oko 2200 i trosi 90 mane.jos ako te burnuju jedva imas samo za 1 ulti.jedino da te puni beli mag ali ni onda ne verujem da bi imao za 2 ultija.

Lepo ti je rekao covek, treba ti 10 hiljada golda da bi ti odradio 10 sec roota, pre svega dok drvo odradi ulti moze milion stvari da se dogodi pre toga, da uleti timestoper i uradi krono, onda pet likova isfokusira drvo itd, ma nije vazno ako mislis da ce taj strat uspeti na turu, dodji napravi ekipu i probaj da osvojis.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

wow kad pre skupi kesh za sve to ;)

btw. to isto moze da uradi i protivnicki tim ! pa eto odlucuje skill isto kao mirror u wc3-u ;)

Edited by darkman

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

wow kad pre skupi kesh  za sve to ;)

btw. to isto moze da uradi i protivnicki tim ! pa eto odlucuje skill isto kao mirror u wc3-u ;)

ne, ocigledno ne razlikujes sta je skill a sta je abuse...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ne znam u cemu je toliki problem sa drvetom... ?

Ekipa koja se oslanja samo na drvo ne treba da dolazi na turnir ! Dovoljan je jedan silence i celi strat propada. Dota se igra bez rezervi=SVI krecu u isto vreme svi pokusavaju da urade svoj posao bez obzira da li ce postici frag ili ne...etc (score board)

Prema tome,ja nikad ne bih isao na drvo sa refresherom (mnogo para=late game push a Sentinel mora da resi scourge u early game osim ako ne ide na late gamere...sniper etc.. ) Scourge ce veoma lako izabrati 3 cw + lategame heroja i sacekati masu aegisa dok ce drvo jadno jos uvek skuplajati svoj refresher. Jeste imba ali besbotrebno ! Drvo je proslost,probajte nesto novo...necete se pokajati ...

Pozdrav .

Edited by DeuS.HellioN
Link to comment
Share on other sites

TAKOOO JEEE ! (udrac sakom o sto ... NIkola Simic) U might recognize this acter from such movies as " Davitelj protiv davitelja" in hes allmighty scene>>>"Mito ne podmeci mi klipove pod tockove" [:D][:D][:D]

Kome se ne svidjaju pravila nek ne dolazi !

Ja mislim da su pravila stwarno racionalna ,a uglavnom su ista i na dota ligama...

Zelim vam svima ugodan dan : )

Link to comment
Share on other sites

Ono, kad bi mogli copavci i jos par ekipa sa prve liste da potvrde da li dolaze ili ne dolaze, bilo bi lepo. [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...