Jump to content

Sta ste Citali u poslednje vreme?


Crno-Sunce

Recommended Posts

23 minutes ago, Dule_smor said:

O Nemke fala, nemoj da se cimas, ako naletis bas:)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Nema problema...vratićeš mi uslugu kad budeš sekao bodljikavu žicu da se provučem u Njemačku, kad xyz miliona migranata navrnu na dragu nam zemljicu...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

The Expanse - Persepolis Rising

Odlicna knjiga, jako interesantan razvoj situacija, jedina zamerka koju imam je timeline. Nije realan. Izmedju Babylon-a i Persepolisa je proslo 30 godina, a u nasoj druzini se apsolutno nista nije promenilo. Svi imaju sad realno preko 60 godina a ponasaju se i imaju reakcije i razmisljanja IDENTICNE kao u knjigama pre.. Da su stavili skok od 10-15 godina, bilo bi mi mnogo realnije, ovako me je stalno peckalo u pozadini mozga..

Sledece sto se cita je Ready Player One, recenzija stize :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsen Ready Player One.. Koja milina od knjige. Geekgasm. Odlicno napisano. Odlicni likovi. Odlicna prica. Fantastican omaz kulturi 80tih. Jedva cekam film da vidim kako ce ga usrat :D (naravno pomaze ako se lozis na kulturu 80tih, i onda svaku obscure referencu guglas, prepoznajes i kikoces se kao mala devojcica kad provalis)

EDIT: Mislim pogledajte samo scenu finalnog fajta...  (Ne spojluje se nista o prici, samo sam naveo par aktera u finalnom fajtu xD

Mechagodzilla i Voltron vs Leopardon, Raideen, Ultraman i Gundam... Da ne spominjemo stotine magova, barbariana, techno dzokeja, dzedaj vitezova i ostalih sranja :D

86b7672306a6338cb9397b9d07919e6f.jpg

Krenuo Commonwealth sagu, Pandoras Star, So far so very good. Podseca me na Foundation po stilu skakanja u timeline-u. Dok se foundation fokusirao da prikazuje socioloske aspekte drustva u raznim timeline-ima kroz oci likova, Commonwealth to ne cini, vec se foksuira na individualce. Nije to taj nivo kvaliteta, ali daleko od toga da je loše.

 

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Titan Bakster - 560 strana veoma realne depresije - knjiga je objavljena 1997me ali ima par veoma neverovatnih predvidjanja koje su se obistinile. Sada sam uzeo Artemidu od Endi Vira, a posle cu aktuelnu knjigu iz Expanse serije. Jel tachno da je ovo predzadnja knjiga u seriji?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

uzeh par knjiga od nil de grasa i jednu od lorensa krausa, nisam nasao brajana grina, trujem se shtivom o vaseljeni i astro-fizici ko nenormalan par poslednjih godina....

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Јел се тај Деграс Тајсон озбиљно разуме у науку чији је амбасадор? Сваки пут када га видим, остави ми утисак неког једва просечног студента који нема проблем са јавним наступом, па пошто нема против кога да се лакта за ту позицију, завршисмо са њим, хтели не хтели.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Corey said:

Јел се тај Деграс Тајсон озбиљно разуме у науку чији је амбасадор? Сваки пут када га видим, остави ми утисак неког једва просечног студента који нема проблем са јавним наступом, па пошто нема против кога да се лакта за ту позицију, завршисмо са њим, хтели не хтели.

u astrofiziku se razume vrlo, sve ostalo bas varira...verovatno u skladu sa njegovim licnim interesovanjima/koliko ga neko pripremi ako je neka tema u fokusu javnosti =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...