Jump to content

Recommended Posts

hmm turnir ce moci da se gleda , sem ukoliko igrac koji igra ne kaze da mu smeta da je masa oko njega :) Turnir nece biti prosiren , al ako dodje par igraca vise , iskombinovacu da nosioci ne igraju 1 kolo ili tako nesto (snacicu se) , a to da ima 2 yurija u listi si se nesto is3povao :))) (nemas dokaz) hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shadow sry sto te nisam ubacio , ne znam sta mi bi :) evo sad pise kao da si na 38 mestu ali nema veze dodji na tur , ja ti licno obecavam da ces igrati 100%. A nosioci na turniru ce biti igraci koji prave najmanje qla u proseku po partiji ( malo novo pravilo ) :)

Edited by Sweet
Link to comment
Share on other sites

A nosioci na turniru ce biti igraci koji prave najmanje qla u proseku po partiji ( malo novo pravilo ) :)

U, extra, znaci ja sam 31. nosilac. [:)].

Nego, ovde ce da se prijavi 28948293489 ljudi, i onda ce kao i obichno da dodje 30-ak max. Mozda i greshim...

Link to comment
Share on other sites

mile ovde onaj rayman sto smo chatovali na bnetu :) e ovako najavljujem oko 3-10 igarcha ono moja ekipa da ce doci .. sad neznam ni ja trenutn koliko ce , ghost-e cuo sam za soshpu lol :( deyo ovde iz loznice :) mare-scg dodji plz .. da te malo shitlistujemo plz . ae cu there :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...