Jump to content

Recommended Posts

Dakle evo i zvanicno , posto sam se cuo sa igorom i dobio odobrenje da mu okupiramo igraonu :) 01.04.2006 od 10.00 h turnir 1v1 u deusu (stari merkator na novom beogradu)

UCESCE: 300 din

MAPE: lost temple , gnoll wood , turtle rock , echo isles , terenas , maelstorm i twisted ( mape ce biti izvlacene tamo i po redu ce se igrati , a u looserima od nazad )

PRAVILA: Ista mapa se ne moze igrati 2x u jednom bo3 ( ovo vazi za vladicu !!! :) ) , igraci ce se cekati najvise 15 min (posto zelim da se tur zavrsi sto je pre moguce ), pobednik winnera u grand finalu mora bo3 1x a igrac koji dolazi iz luzera mora 2x bo3 ,max broj igraca je 32 i molio bih igrace koji su potvrdili ucesce ukoliko ne mogu da dodju da ga i otkazu , nosioci ce biti odredjeni na licu mesta , igra se winner looser odma i nagrada je 100% od ucesca 60% 30% 10% (standard)

IGRACI:

1. Sweet

2. Highly

3. Vladoica

4. DontFear

5. Vunda

6. Srle

7. PN-Howwedo

8. MANDRIL aka FATA

9. Hasu

10. Grinder

11. Zerox

12. Goga

13. Xzar

14. Atila

15. Anadrol

16. Brolly

17. Filip

18. Zaba

19. Vuduman

20. Wonder

21. Maki

22. Domi

23. Sentence

24. Akanubi

25. Ali-Baba

26. Bull

27. Eyel

28. Yuri

29. Green

30. Duke

31. Ghost

32. Sharky

33. Razorman ???

34. Zex

35. Lakis

36. Ringe

37. D.C.

38. Shadow

i moram da napomenem da ce na turniru biti prisutna 3 velika igraca , koja zbog slabe forme nece igrati ovaj tur , ali ce svojim prisustvom svakako ulepsati atmosferu :) to su : Gosu[random] Shiver i Satan

Edited by Sweet
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brokoli ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nafilovacemo te vudu, ne brini [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dakle evo i zvanicno , posto sam se cuo sa igorom i dobio odobrenje da mu okupiramo igraonu :) 01.04.2006 od 11.00 h turnir 1v1 u deusu (stari merkator na novom beogradu)

UCESCE: 300 din

MAPE: lost temple , gnoll wood , turtle rock , echo isles , terenas , maelstorm i twisted ( mape ce biti izvlacene tamo i po redu ce se igrati , a u looserima od nazad )

PRAVILA: Ista mapa se ne moze igrati 2x u jednom bo3 ( ovo vazi za vladicu !!! :) ) , igraci ce se cekati najvise 15 min (posto zelim da se tur zavrsi sto je pre moguce ), pobednik winnera  u grand finalu mora bo3 1x a igrac koji dolazi iz luzera mora 2x bo3 ,max broj igraca je 32 i molio bih igrace koji su potvrdili ucesce ukoliko ne mogu da dodju da ga i otkazu , nosioci ce biti odredjeni na licu mesta , igra se winner looser odma  i nagrada je 100% od ucesca 60%  30%  10% (standard)

IGRACI:

1.  Sweet

2.  Highly

3.  Vladoica

4.  DontFear

5.  Vunda

6.  Srle

7.  PN-Howwedo

8.  Fata

9.  Hasu

10. Grinder

11. Zerox

12. Goga

13. Xzar

14. Atila

15. Anadrol

16. Brolly

17. Filip

18. Zaba

19. Vuduman

20. Wonder

21. Maki

i moram da napomenem da ce na turniru biti prisutna 2 velika igraca , koja zbog slabe forme nece igrati ovaj tur , ali ce svojim prisustvom svakako ulepsati atmosferu :) to su : Gosu[random] i Shiver

kakva su ovo pravila nema 2 puta lt :)) strasno :) btw nesto mi je i yuri govorio da ce doci tako da mu ostavi mesto a on ce ti danas sutra potvrditi :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...