Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda je on bio svakakav, ali zabraniti lechenje bolesnom choveku je krshenje ljudskih prava.

Ko sad krene da sere o tome kolko je on zlochina pochinio, neka zaobidje.

ali poenta je da oni njemu nisu zabranili lechenje vec da su smatrali da isti takav tretman mozhe da dobije i u holandiji.

Link to comment
Share on other sites

...ali zabraniti lechenje bolesnom choveku je krshenje ljudskih prava.

e, al on nije covek! i jos se izvukao ovako... bhh, smrt je za njega

bila jedini jack pot koji je mogao da zabode, mater mu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

matori se opet izvukao.

proshao je suvishe jeftino...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

rip Slobo. meni je iskreno zao shto je tip umro.

mene samo zanima ocje li mu njegova porodica prisustvovati sahrani?

i mene, da roknemo i njih, ne zna se ko je gori, mira, ili onaj mali govnar.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da oni nisu verovali da je on toliko bolestan da ne može da mu pomogne obični lekar opšte prakse iz tribunala. Tužilac Najs je kad se god povela raspravao kenjao kako Sloba preuveličava, kako su njegove tegobe normalne za njegove godine, kako se samo folira kako bi odugovlačio suđenje.

Inače, u vezi lečenja u Moskvi Vlada Ruske federacije je direktno dala garancije koje su prezentovane Hagu. Rusi sigurno nebi stavljali svoja muda u diplomatski procep da bi ga krili po Rusiji, bolela ih paja za tako nešto, tako da su dali najviše garncije koje su mislili sigurno da poštuju.

Ja sam pratio suđenje i mogu da kažem da se u zadnjih par meseci on intezivno žalio na svoje zdravlje, daje opisivao tegobe, da ne može da čuje gotovo ništa od pritiska u ušima, da ima izuzetne glavobolje itd... Kako će samo sočne odštete za nemar i ubistvo iz nehata da dobiju Mira & Co. od Haga... Sad komotno mogu i da im oduzmu svu nelagalno stečenu imovinu ovde, a oni će se i dalje šepuriti sa Haškim milionima...

Sve ovo pod pretpostavkom da je zaista umro prirodnom smrću i da je zaista Babić izvršio samoubistvo, a da naše tajne službe nisu konačno počele da se bave svojim poslom i prestale da love domaće izdajnike po Srbiji...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Tip: Lockujte topic.

Glupo bi bilo lokovati topic jer se radi o coveku koji je neizmerno uticao na celokupno nase drustvo i direktno na zivote svih nas, logicno je da ljudi imaju neke utiske. Ja bih samo apelovao na neko osnovno civilizovano ponasanje, da ljudi ne likuju zbog necije smrti, kao i da diskusija ostane na ipak nekom nivou.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kad cujem reakcije iz hr i bih, nekako mi je i drago sto je umro jer im je na taj nacin uterao jedino kako je jos mogao.

mada je glupo sto svi potenciraju da bi bio proglasen krivim, znamo mi svi sta je bilo, ali optuznica i dokazi su bili stvarno klimavi

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...