Jump to content

krenulo je


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

registruj baku na forum!

Ne mogu, nije to ona sto je igrala planetarion i quake, ovu ne zanima tehnologija :)

ma jebesh to uvedi isporuke bakine kuhinje preko PMa :D

Padalo je to meni napamet, doduse ne bash u tom obliku, al' izgleda nista od toga, barem za sada ;}

Link to comment
Share on other sites

opa .. a ti nishta ? mora da i ti tu i tamo neshto uradish samo krijesh .. pa kao proshli petak kad te lupi downer, a prodajesh prichu "ma zamislio sam se" .. ne valja ti to laki .. djavolja je to rabota

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

opa .. a ti nishta ? mora da i ti tu i tamo neshto uradish samo krijesh .. pa kao proshli petak kad te lupi downer, a prodajesh prichu "ma zamislio sam se" .. ne valja ti to laki .. djavolja je to rabota

Nije zbilja, bash ste ste istripovali :) Ono, nije mi frka kad sam u downu, a tada skroz nisam bio, jer sam pre rhha odradio neke fine stvari pa su me skroz oraspolozhile. Mozhda sam bio malo umoran, al' dobro, ko ce sada da se raspravlja sa tobom/vama :)

btw? koji beshe ovo topic ... ah da, pticiji grip ... reche mi keva da joj prenela neka koleginica, isla do svojih u neko mesto blizu bgda, i na sred puta (juche mislim) lezhe mrtva neka dva fazana. i kazhe ona prolazi kolima, a na tom mestu stoje panduri, parkirani ono metar-dva ispred, zatvorili prozore i sve, gledaju onako nepomicno u ove fazane i skamenjeni tako stoje ... :)) valjda pozvali "inspekciju" i cekaju ... ne daj bozhe da izadju ;)

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da se pticji grip na fazane prenosi iskljucivo udarom automobilskih tockova pri brzini od 120 kmh.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...