Jump to content

Gde je Goran?


Tarabash

Recommended Posts

Ljudi, zna li neko sta je sa Goranom koji je donosio WoW pre?

Vidim dosta ljudi trazi da qpi WoW(ukljucujuci mog druga), ali nema Gorana da se javi i kaze "STIGO WOW" [:D]

Extreme, pyramida nema... on nam je jedina nada do februara.

Ako ga neko zna ili on vidi ovaj topic nek javi na PM ili replay.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, zna li neko sta je sa Goranom koji je donosio WoW pre?

Vidim dosta ljudi trazi da qpi WoW(ukljucujuci mog druga), ali nema Gorana da se javi i kaze "STIGO WOW" [:D]

Extreme, pyramida nema... on nam je jedina nada do februara.

Ako ga neko zna ili on vidi ovaj topic nek javi na PM ili replay.

Evo ovako

Goran se preselio u Australiju da zivi tamo i nece biti ovde jedno duze vreme.

Verovatno ce se javiti na forumu, a do tada... srecno

Tekman

Twisted Neather

Liutenent commander

Link to comment
Share on other sites

Sto ne narucite s amazona, jeftinije je

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Sto bi sjebala carina? Pa kutija nije velika, a do 100 usd nema carine...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Sad mozda malo pricam napamet, ali koliko ja znam to da carinik moze da uzme sta hoce i ne odgovara, tako je bilo pre (sloba etc). Sad valjda to vise ne smeju da rade, znam nekoliko ljudi koji redovno narucuju sve i svasta i sve im stize bez problema. Jedino sto neki sajtovi nece da salju kod nas, tako da moraju da znaju odakle mogu da narucuju, i naravno da paket ne bude preko 100 usd odnosno eur da im ne bi naplatili carinu.

Osim toga vecina vas kao i ja ima Visa Virtuon Raifaisen banke koji provereno radi na amazon.uk i amazon.de

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Sad mozda malo pricam napamet, ali koliko ja znam to da carinik moze da uzme sta hoce i ne odgovara, tako je bilo pre (sloba etc). Sad valjda to vise ne smeju da rade, znam nekoliko ljudi koji redovno narucuju sve i svasta i sve im stize bez problema. Jedino sto neki sajtovi nece da salju kod nas, tako da moraju da znaju odakle mogu da narucuju, i naravno da paket ne bude preko 100 usd odnosno eur da im ne bi naplatili carinu.

Osim toga vecina vas kao i ja ima Visa Virtuon Raifaisen banke koji provereno radi na amazon.uk i amazon.de

Ja sam sa virtuonom kupio wow i ljudi mi lepo poslali racun i datum slanja i sve ali je neko na carini drpio i tu je kraj price. Zalio sam se naravno i jebao majku svima redom ali dzaba. Igra nikad nije stigla. Tolko o boljem vremenu...LOPOVI!!!

Link to comment
Share on other sites

Jbg... bad luck... ja znam dosta ljudi koji redovno narucuju svasta i stize bez problema, od muzike do hardvera. Doduse, niko nije narucivao wow :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

U kojoj zemlji vi zivite? Kod mene u drzavnoj zajednici Srbije i Crne Gore sve shto je placeno i poslato, stiglo je. Tokom Slobe to je radjeno ukradenim cc.. sada sve stize legalnim putem, a i onome ko se usudi stize i nelegalnim. Tako da te priche o deci i komshijama prichajte vashoj deci i komshijama... manje proseravanja, my darlings.

Shto se tiche kupovine WOWa kod nas, primetio sam da se nikad ne cheka duze od metar dana... tako da ubacite se na piramidinu listu chekanja i samo polako. Jeste da smara, ali sticice... za to vreme bacite se na chitanje o igri da ne bude posle tanking mage i sl.

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

U kojoj zemlji vi zivite? Kod mene u drzavnoj zajednici Srbije i Crne Gore sve shto je placeno i poslato, stiglo je. Tokom Slobe to je radjeno ukradenim cc.. sada sve stize legalnim putem, a i onome ko se usudi stize i nelegalnim. Tako da te priche o deci i komshijama prichajte vashoj deci i komshijama... manje proseravanja, my darlings.

Shto se tiche kupovine WOWa kod nas, primetio sam da se nikad ne cheka duze od metar dana... tako da ubacite se na piramidinu listu chekanja i samo polako. Jeste da smara, ali sticice... za to vreme bacite se na chitanje o igri da ne bude posle tanking mage i sl.

reci gde kupuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...