Jump to content

Generals ZH preko neta...


Mikky

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Otkrijesh u strateshkom centru (ili kako se vetj zove kod GLA) tu opciju i onda imash tu opciju kad selektujesh bilo koju jedinicu (slichitza eksplozije).

kad mislis na strateski centar govoris o zgradi koja se zove palace???

e pa tu moze da se apgrejduje armor za gradjevine, kalashnjikovi za angry mobove i nista vise!!!! u black marketu te opcije isto nema!!!

Link to comment
Share on other sites

ljudi, nisam siguran, ali mislim da je ta opcija po difoltu kod demolitiona. i da je nema nigde drugde. kada selektujesh jedinicu u njenom ekranu (u prozoru gde birash koju tje zgradu bager da gradi, recimo) treba da stoji neka ikona na koju kada kliknesh baja uradi ka-boom.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ljudi, nisam siguran, ali mislim da je ta opcija po difoltu kod demolitiona. i da je nema nigde drugde. kada selektujesh jedinicu u njenom ekranu (u prozoru gde birash koju tje zgradu bager da gradi, recimo) treba da stoji neka ikona na koju kada kliknesh baja uradi ka-boom.

pa imaju opciju --place booby trap---, a taj bubi trap ja nikad nisam uspeo negde da plejsujem!!!! treba da ima ikona ili neki hotkey,!!!! samo kad bi znao koji je hotkey!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa eto reche vam Elder.

Dyape nije po defaultu, morash da ga istrazish. Postoji u palati opcija, ali samo kod demolition-a...

Slichitza eksplozije Maxa... Ako je nemash neshto ti nije uredu sa igritzom, ali kapiram da samo nisi video...

Kad to istrazish takodje sami kad poginu eksplodiraju...

I josh neshto, kod Jermain-a kad putza snajperom imash slatku malu eksplozijicu...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

evo javljam se za pikanje preko neta... pa ako hocete...

baltam0s@hotmail.com

takodje samo koja se verzija igra i ja imam samo 256k da li je dovoljno ali mi je preko 200ms ping uvek.

mi smo igrali u lanu kod mene kuci kocilo se tako da neznam kako ce to da izgleda preko neta.

ali sam za djavolak@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...