Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto mu demidza... isecen mi fon vec mesec dana... matori se usqrcili, pa nece da plate...

sad doleteo od ortaka, pa reko da bacim neki post ovdi :))

inace, sluzim armiju, sledeci vikend palim kod devojke u arandjelovac... poceo sam da locem rakiju, jos uvek slusam metal i tako :))

radosnos'

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i sapavam ti ja tako danas, jedva shto sam uhvatio 3-4 sata sna i odjedanput kao da mi heko svira djurdjevdan na uvce.naravno budim se u momentu, kontam doshli trubachi da prose ispred zgrade(one klasichne ciganske fore)i rekoh sad cu da im jebem kevu.odmah se bacim na posao da smislim pakleni plan; prvo mi je naravno na pamet palo da ih polijem vodom, ali rekoh ne, to mi je nekako previshe penzionerski, mozesh ti to i bolje.onda se setim da imam tu neku sitninu koja ne sluzi nichemu nekih mozda 50 dinara u metalu(shto od 1 shto od 2dinara)i kontam da izadjem na terasu i da ih gadjam s tim s 5-tog sprata u fazonu "EVO VAM PARE, JEBALE VAS PARE". medjutim, vidim ja neshto tu nije u redu, sviraju previshe dobro. izlazim na terasu vidim tu neki mercedes, trubachi i pichke u dopichnjacima...

i kontam tu enshto: "ma ne ovaj cilim ce se ozeniti pre mene sigurno";))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

i jedan fantastichan spam, sa josh boljim istrazivanjem i zanimljivim procentima

Does this sound familiar when you are having sex?

.. please don’t come yet... please..oh god..no...no..no..yes..yes.. SHIT I came... Not again...

If you said YES, keep reading...

Go HERE

You are not alone with this problem. Premature ejaculation studies shows that:

- 33% of all men have this problem

- 88% of men have ejaculated prematurly at least once

- Less than 1% will openly admit they have a problem

- 47% of divorces/break-ups have roots because of P.E.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Au brate, znaci ono, "dobar q, mir u kuci". Ima tu istine izgleda =)

A militj ce prvi da se ozeni, to se vec zna :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sinoc bio na nekoj zurci u zemunu, celo veche se smejao sa bivshom (ponekada su najlepshe stvari u zivotu, apsolutne greshke) , jeo torte, pio .... dosao kuci,naspavao se kao covek, i sada slusam Arctic MOnkey i Green Day - Time of Your Life.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...