Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

qpio sam TFT 19" samsung 940b .

posto se nesto ni ne razumem u monitore ,a mrzelo me da se cimam da uporedjujem koji je bolji od kojega i koji ima bolje karaktaristike ,samo sam otisao sa mamom do neke novo otvorene oficijalne samsung prodavnice ,valjda tehnologije ,posto prodaju svasta ,i uglavnom bilo je oko 20-30monitora izlozeno na policama i na svakom se vrte iste slike ,tako da sam samo po ulgovima "vidika" i po kvalitetu slike ,tj na oko ,pogledao i uporedio monitore kakvi su.

link

mogu samo da kazem da je odlican u igricama (wow-u) nema nikakvog seckanja ,kasnjenja itd

.

(ovo sam napisao iz dosade sve ) [:)]

Link to comment
Share on other sites

umorna, smorena, slomljena totalno... a vecheras mi dolazi Vlada... :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Šta ćeš,treba se para za adsl [:D]  [:p]

ako,ako..nemoj da te loze da ucis skolu :)

inace sinoc me ukenjali prenosi timova koje gotivim Sampdoria,Atletiko Mad...

bem ti Milan raspali iz penala dao gol...sampdoria imala 1000 prilika...

inace prazna mi gajba,svi otisli da pazare nesto :))

veceras cu kod ortakinje na sedeljku...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se vratio sa proslave (Mirinog) rodjendana i bash sam se sooper proveo...

Cekaj, ako sam ja dobro shvatio ovde se radio o onoj devojci koja je kacila slike u onom drugom topicu? I koliko sam ja shvatio iz te price ona bi trebala da je pravila proslovu povodom 15. rodjendana? Osim ako nije bila neka matine varijanta proslave, cini mi se da nam je sve otislo u majcinu kad se omladina sa proslava 15ih rodjendana vraca u 14h sledeceg dana. Mozda sam ja previse mator, ali se secam da sam tako zestoko zaglavljivao tek kad sam bio cetvrti srednje.

Inace sinoc bio kod ortaka na rodjendanu, napili se k'o dupeta, ali sam danas uspeo da dobro funkcionisem. Malopre dosao kod komsije u prodavnicu i skapiram da su poceli da pakuju one Soko stark Cherry bombonice u neka mala pakovanja od po pet komada, da ne moras da kupujes celu bombonjeru. I kul uzmem ja to, blejim dok cekam lift i kao uzmem da citam onu deklaraciju: "Cokoladni dezert sa visnjom u alkoholu. Sastojici: ... bla bla, vinjak (mmmm), bla bla... Visnja moze da sadrzi kosticu!" Jebote kako sam se presekao, obozavam te bombone i od kad sam bio mali ih tamanim svakom prilikom, nikada mi na pamet nije palo da moze da bude kostica u njima. Mislim kapiram da su oni to napisali zbog onih 0.01% verovatnoce da se to desi, ali opet...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

totalno se smorio shto su promenili programsku shemu na ebenom pinku .. bash mi se gledao najavljeni film a pustishe neko sranje po 10x i sada neki jebeni mali fudbal

Mislim kapiram da su oni to napisali zbog onih 0.01% verovatnoce da se to desi, ali opet...

meni se desilo vishe od par puta tako da pazi na zubice =)

nije frka ako se proguta, al je frka ako se nenadano zagrize =)

btw da si ziv i zdrav takvo pakovanje postoji jako dugo .. i generalno je bolje nego bombonjera jel su uglavnom svezije

Pitaj nekog bildera, imaju neke masti sto mazu po strijama.

ma nema tu pomoci .. da ima to bi i zene mazale po dupetu i struku =)

mislim moze da se smanji najobichnijim kremama, al da se skloni nikako

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I jesi oljustio bombonu :)

Jok, ti si [:D] Oprez je trajao samo prilikom prve, dok nije vinjak proradio :)

zverko, pa sta i ako ima kostica? ja kad jedem tresnje gutam sve. Ko ce da se cima da cisti...

nije frka ako se proguta, al je frka ako se nenadano zagrize =)

What he said. Mislim znam za problem posto moja keva poprilicno nehajno cisti visnje kad pravi pitu, pa mi se desavalo ponekad da dobrano zagrizem kosticu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...