Jump to content

Za mlade forumashe


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drale raspitaj se okolo haha ^^

Nije bitno koliki ti je vec kako jebes, ovo cu mozda u signu...

mene si kvotovao a Draletu pricas ;)))

a ono ne razumem sta si zapeo i toliko potenciras tu pricu,nisam ja neki obdareni pa da nesto kenjam ali fakat je da size metrs vise nego tehnika,a i koja tehnika pomaze ako ona nista ne oseca,onda lepo sto kaze Migsa,jezik i udri i pricaj kako tebi nije stalo do sexa :))) zato ajde sad polako,repeat after me

hi Rur

My name is De1rekton

and i have small penis

bice ti lakse... ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i'm hiting it...

pravi mushkarci? u kojoj se prodavnici to kupuje? moze na odlozeno ili na kredit? :o)

preko kataloga se narucuje, Crvenokosa... [;)]

i to samo za odabrane... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mene si kvotovao a Draletu pricas ;)))

a ono ne razumem sta si zapeo i toliko potenciras tu pricu,nisam ja neki obdareni pa da nesto kenjam ali fakat je da size metrs vise nego tehnika,a i koja tehnika pomaze ako ona nista ne oseca,onda lepo sto kaze Migsa,jezik i udri i pricaj kako tebi nije stalo do sexa :))) zato ajde sad polako,repeat after me

hi Rur

My name is De1rekton

and i have small penis

bice ti lakse... ;)

Pa pazi to ako pricas onda moras da imas neke argumente da to potkrepis, objasni na bioloskom planu pa na ostalim zasto je velicina bitnija.

Inace pitaj bilo koju devojku koja je promenila vise njih i videces o cemu pricam.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Revolutionary, insertable, micro-camera for internal viewing action!! Powerful, multispeed, vibrating stimulator with a microsized, close-up lens camera that can be inserted for your viewing pleasure.

Easily plug into your television or record on your VCR. Includes removable Silicone tickler sleeve and RCA jacks for your convenience. Uses 4 AA batteries, not included.

[:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi to ako pricas onda moras da imas neke argumente da to potkrepis, objasni na bioloskom planu pa na ostalim zasto je velicina bitnija.

Inace pitaj bilo koju devojku koja je promenila vise njih i videces o cemu pricam.

Koje si ti brate argumente dao?Tvoj argument idi pitaj bilo koju devojku je isto tesko njesra...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

preko kataloga se narucuje, Crvenokosa... [;)]

i to samo za odabrane... [:D]

axam, kolega, hvala na obaveshtenj :o)

A ovaj, moze li neshto da se sredi za kredit preko veze, onako kolegijalno? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

договорићемо се нешто... [;)]

имамо на лагеру пар изузетних примерака, плаћање није проблем, остаје само да аплицираш, па ће Комисија да ти одговори да ли си квалификована за коришћење. и voila... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sad bi te wordovala...al necu : )))

word, me kekeke :))

elem.. da se vratim na temu...

ako bi stvarno zeleli da zadivite i zadovoljite partnera... moram vam reci da pre jezika i rotirajuce pendule, masaza zna da pogodi u centar...

znaci dragi moji forumashi...

neka ambijentalna muzikica, i za vrhunac od orffa carmina burana

da se vratim na stvar... kuglice mogu dobro da dodju za ovu priliku (ne nisu analne kuglice, perverznjaci jedni!... vec kako ja volim da ih zovem kuglice za masazu... il za licnu relaksaciju (ne analnu) ... tj. smirenje :)) ne nisu kineske kuglice koje zveckaju... ) i ko shto rekoh neka opushtena zikica + svece su uvek dobrodoshle... jer uvek zacine atmosferu... a i dobro je imati ih na dohvat jer ipak mogu da posluze necemu drugom sem osvetljavanju prostora...

ako imate neku kama-sutra knjigicu obavezno to podeliet sa partnerom jer mozda se i njoj svidi i ko zna kake carolije mogu da se dese tu... naravno i tantra se racuna ipak seks je mental spirichual end fizikal thing...

ahh da obavezno pojedite neshto pre akcije... nemojte da krenete gladni u boj... !!

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

alo vas dvojica, smorili ste, nadjite se negde pa merite, chija tjuna vetja, taj je pobedio!

kladi se na mene ;)))...My name is Gruja and i have gigantic balls :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...