Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

  • 8 years later...

photo-thumb-783.jpg?_r=0


Dosao sam zbog cs-a(sramota)
inace sad ga posecujem zato sto se uvek oraspolozim i nasmejem necemu :p

@lag [:D]


Ne sećam se, al znam da sam prvo mislio da je to neka sekta gde se skupljaju dileje (kao recimo exxtreme3d [:D] ), kad ono međutim normalan forum...

Edited by Exile
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se tacno ali mislim da sam guglao "najvece baje u kaunter strajku Jugoslavija i sire"

 

edit 

 

nema veze, setio sam se. Ipak mi je drugar rekao a on je bio pro u cs vodama :) 

 

 

dok je bio josh stari dobro Outer Space ili Out of space ona emisija na artu :) tu su jednoj emisiji kao za web revju davali rur :) i videh i ajd da vidim shta ima kad ono forum :)

to je ona emisija koja se odrzavala na svemirskom brodu "Dusan Silni"  :D ?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bio klinja, isao sam u neku igraonu u 25om bloku, zvala se MG ili NG, tako nesto, i tu je bio neki lik koji je sabijao UT, i imao RUR u nicku. Naravno, tada nisam imao pojma sta je rur, ali mi je ostalo u pamcenju. Pre nekoliko godina se nesto random setim toga, izguglam rur, naidjem na forum i toeto

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

Video sam Aleksandra Aškovica, voditelja u emisiji koja se bavila igricama (ne secam se tačno, valjda beše TV Politika ) i RUR logo ČD

ČD indid

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bio klinja, isao sam u neku igraonu u 25om bloku, zvala se MG ili NG, tako nesto, i tu je bio neki lik koji je sabijao UT, i imao RUR u nicku. Naravno, tada nisam imao pojma sta je rur, ali mi je ostalo u pamcenju, Pre nekoliko godina se nesto random setim toga, izguglam rur, naidjem na forum i toeto

[RUR] Gresnik :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...