Jump to content

Koje Add-onove koristite


SRBIJA

Recommended Posts

Gde se mogu skinuti i kakvi se problemi javljaju kod izlaska novog patcha  [^]

Prva stvar nisam noob nego sam srbin pa me mrzi da ih namestam , a kao sto sam pitao gde mogu da ih skinem ? A sto se tice ct_mod pack kada ga pokrenem u igri ispisuje Dosta gresaka(verovatno stara verzija) [V]

Zato sam i pitao [:I]

Link to comment
Share on other sites

Ja samo koristim Atlas i BGbuddy. Jednom me je drug naprzio da stavim ctmod, ja stavim i smorim se koliko je sve to,po mom misljenju, "ubilo" igricu u pojam, bukvalno kao da neko igra za tebe, sve je na tacni. Obrisao CTmod, i "misteriozno" mi se obrisala friend lista... tada se smorih i zajebah sve addone, samo su BGbuddy i atlas prakticni, jer mi dobro dodje mapa instance, i nerviram se kad mi prodje BG,npr dok rucam ili tako nesto, afk 1-2min, obavezno prodje... mater mu... ja bi rekonstruisao BG system, nesto tu nije u redu [:(!] ja na Silvermoonu cekam po 2 sata ali svakog dana, tako da me to "malo" ubija u pojam.

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Sve moguce addonove mozes naci na www.curse-gaming.com/mod.php

A CT je odlican mod.

Ne razumem tebe Neeboja sta ti znaci

Jednom me je drug naprzio da stavim ctmod, ja stavim i smorim se koliko je sve to,po mom misljenju, "ubilo" igricu u pojam, bukvalno kao da neko igra za tebe, sve je na tacni.

Ti volish da klikcesh i da se mucish sa Ui-em!?

Pa poenta Ui-je da ti omoguci maximalno uzivanje u igri bez potrebe da stalno kukash "Puuu je**ni spell, gde sam ga ono beshe zaturio" i sl. gluposti.

Mail Mod veoma korisna stvar, osim ako te ne mrzi da kucash imena onih poremecenih swedjana sa umlautima i glupostima kojekakvim.

PS> Kad smo vec krenuli sa ovom listom addonova, bacite i po koji Screen, cisto da vidimo kako to izgleda kod vas [:p]

Moj CT mod Ui

Rogue Ui

Warlock Ui [smoke]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Koristim kombinaciju Nurfed unitframes, Discord Action Bars kao main look interfejsa. Posle imam nekih 10 addona koji mi trebaju.

CT mod je cool, njega skinem uvek cim izadje patch i mogu da igram bez frke dok ne izadju nove verzije Nurfed, i Discordia AB ;p

Prema tome Ct mod je sve sto je coveku potrebno da igra wow a da ima vecinu "vitalnih" funkcija

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ponovo posto mnoge mrzi da traze

posto mnoge mrzi da traze

by me

QUOTE

ultamate ui mozes da skines i da sa njim probas sve modove pa izaberes ono sto ti treba, ali svi su uglavnom out of date tako da i kad odaberes skines najnovije sa neta, predlozi:

ctmod - obavezan

atlas - za instance

AllInOneInventory - da sve torbe vidis kao jednu

Gatherer - ako imas neku profesiju za skupljanje mnogo dobar mod

SpellAlert - napise ti koju magiju drugi bacaju na tebe

sct(scrolling combat text) - kada ti iznad glave tebe i onog koga bijes ide detaljna statistika

Reputation - brojcana ili procentualna evidencija reputacije

opium - kos lista igraca i gildova, mozes da stavis i igrace svoje frakcije, nista lepse nego kad si u AV i pise ti "kos moonblade (dirao mi burazera)"

DamageMeters - meri ukupan dmg partija i ko je koliko dmg-a naneo (uglavnom je frka izmedju maga i rogue-a ko je na 1. mestu)

Auctioneer - pokazuje vrednost svakog itema ako se prodaje kod vendora, koliko je puta vidjen na aukciji, koliko da se stavi aukcija itd, mora ah da se skenira bar dva puta nedeljno da bi baza podataka moda bila osvezena

Enchantrix - za encantere must have, pokazuje koji item se u sta discantuje a zajedno sa auctioneer-om pokazuje i vrednost discanta pa se odma za neki item vidi da li se vise isplati discant, prodaja u ah ili vendoru

ct raidassist - za end game instace

titan panel - licno ga ne koristim ali ga koristi burazer, prikazuje jedan bar u kome ima dosta korisnih informacija, probaj pa vidi da li ti odgovara

SheepWatch - pokazuje koliko ce jos da traje sheep, nije uvek tacan, mage only

Bigger QuestLog - dobijas veliki qust log, mnogo dobra stvar

sve ovo na athlon-u 3200+ i 1.5gb rama sa 6600gt radi u 1280x1024 na 40-50fps-a

toliko od mene, ima jos i CooldownCount ali ga nisam naterao da radi, prikazuje preko ikone magije velike brojeve do isteka colddown-a, dosta korisno ali kod mene nesto nece

by sauron

QUOTE

Evo moje liste modova (ujedno i linkovi ka objasnjenjima sta koji mod radi i odakle se mogu i dl doticni)

1. AF_ToolTip

2. Nymbia's Perl Unitframes

3. Ct-mod i Ct-raidassist

4. Titan

5. EquipCompare

6. DamageMeters

7. SheepWatch

8. Gatherer

9. Decursive

10. Atlas

11. MonkeyQuest

12. LootLink

13. Enchantrix

14. AllInOneInventory

15. BankItems

16. GoodInspect

17. ScrollingCombatText

18. Auctioneer

19. QuickLoot Improved

20. ABInfo

21. PvPLog

sto se tice novog patch-a,

-reputation je usless jer je to sad implementirano u wow,

-cooldowncount je takodje usless jer to sada radi sam CT mod

-AllInOneInventory za one koje koriste maksimali UI scale je nepotreban jer sve torbice stanu u jednu liniju i mnogo je preglednije

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...