Jump to content

pomoc-warrior


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maud je lepo objasnio. Napomenucu da je guilda koja je prva ubila ragnu imala arms warriora, kad se setim kolika je tad vika bila oko toga da warr koristi protection stablo. Kad je stigao bwl ponovo iste price.

Poznajem veoma dobro 4 main tanka na dragonmawu , veoma iskusnih guildova. Neki su ubijali viktora vishe od 4 x. Zadnji put kad sam proverio, svi su koristili arms build. Toliko iz prakse.

Kad sam zapoceo ovu raspravu o prot buildu ,odma sam znao da ce neki priest da se ljuti i namerno sam to uradio iz prostog razloga zato shto mi je nekad davno bilo muka od ljudi koji nemaju veze ,a zahtevaju neshto. Tjiro u fazonu si , kako to da ja moram holy, a warr ne mora prot /cry. Ako cemo nekog da poredimo sa detetom od 9 godina, a ovo je prilicno decije, ne znam ko bi to trebao da bude... Takodje dokazuje koliki si warr nublet i o ovome dalje necu da raspravljam sa tobom posto nisi kompetentan.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jedino ko je ovde rekao neshto pametno je Kemp .. valjda je zato i prestao da igra =)

protection tree warrioru ne daje nishta za bolji posao .. samo dva najgluplja talenta (last stand i onaj za produzavanje shield walla) mu daju da tako kazem 5sec duze prezivljavanje .. jednom rechju sranje .. ostali talenti imaju samo smanjeni rage cost .. koja je poenta toga ako si vec warr kad te lupaju imacesh rage do sutra

zashto 31/5/15 build rula za one koji vec nisu svatili .. imash MS, i imash sva 3 talenta iz prot treea koja ti trebaju (sem mozda one hand spec al on je suvishe duboko da bi se dzastifikovalo ici dotle) a istovremeno imash imp impale, shansu da ponovo udarish (ako si pametan i uzeo sword spec i ako te je usralo da ti padne neshto dobro 2h i 1h) .. itd .. shta kao prot imash ? gomislu rage catova i totalno stupidni shield bash i konklsn blow koji ne rade na bossovima ..

poshto mnogi gildovi seru (tj ljudi koji se pitaju u njima) da morash da budesh full prot ako hocesh istance .. mnogi pojedu govno i smore se .. a usushtini samo MT treba da bude full prot i to SAMO ako nema full might .. kad jednom to nabaci moze i on 31/5/15

btw SS .. jedan od boljih fury bildova koristi 2h .. tako da nemoj lupati

voleo bih da te vidim da tankujes jace bwl bossove sa tim buildom ... licno sam probao i ... katastrofa. Chrom-a sam lose drzao, dobijao sam veci dmg ... equip sam imao malo bolji od full protek tanka (6/8 might - 2/8 wrath) ;)

al ok, mozda za ubrs nije los ... mada moze da prodje i u MC, mozda.

Protek nije obavezan, ali onda nemojte da se guzite da tankujete. Licno sam igrao crit warra, jer mi je smor da tankujem.

Poenta je o tome da vecina vas idealizuje neke buildove, ali na encounetirma kao sto je nefarius je veoma bitan svaki talnat, i bez protek warra / loly priesta nema leba, al shvaticete jednom ... i ja sam tako pricao kad sam tankovo renda.

Immortalis> poslednja dva meseca je u evropi MC ima gadan farm status. Tank-ovat Ragna sa velikim FR ressistom i tier2 delovima sa arms buildom je veoma lako izvodljivo. Ali o tome nije sad rec ...

Da me neshvatite pogresno ... kod nas imamo samo dva Protek warra full u wrathu, ostatk su kombinacije kao sto je na primer reko maud, i super je to build, kao i furry dw build ili full crit build ... Ali ne za Maintank-a.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Immortalis> poslednja dva meseca je u evropi MC ima gadan farm status. Tank-ovat Ragna sa velikim FR ressistom i tier2 delovima sa arms buildom je veoma lako izvodljivo. Ali o tome nije sad rec ...

O RLY

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

O RLY

ok, aj sad nesto novo ... smorio si.

obozavam te "fore" tipa - neki prvi guild koji je ubio ragnarosa tankovo sa arms buildom, cuo sam, pricao sam ...

Istina je i najbitnija stvar je equip kod MT-a sto svi znamo. Kad covek ima ubah equip sve je mnogo lakse (na primer cim smo nabacili MT-u Thunderfury, svi bossovi su odmah o 20% laksi ...) itd. Build je nesto sto svako kreira po svom stilu, i zato decije fore protek je sranje, ovo je best ili loly priest je sranje shadow ftw! su smesne ...

Ja sam probao i dosao sam do zakljucka - ili full crit na pvp ili protek na MT. Period.

31/5/15 mozda ispunjava protek potrebe ali na primer nema enrage, p. howl, bolje shouts itd. sto je hendikep u odnosu na random-build crit warra, koji je totalno nepotreban.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

voleo bih da te vidim da tankujes jace bwl bossove sa tim buildom ... licno sam probao i ... katastrofa. Chrom-a sam lose drzao, dobijao sam veci dmg ... equip sam imao malo bolji od full protek tanka (6/8 might - 2/8 wrath) ;)

koji talenat u prot treeju ti smanjuje primljeni dmg ?

shta ti to znachi loshe drzao ? nisi mogao aggro da odrzish ? shta bi ti u prot stablu omogucilo da taj aggro odrzish bolje ?

malo prst na chelo ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

U protection stablu ispod tier 3 talenata, ne postoji talenat koji na bilo koji nachin moze da ti pomogne u smanjenju dmg-a koji primash, osim shield walla o kojem je glupo uopshte i raspravljati.

Sushtina je da ne primoravash hilere da te leche vishe nego kada bi bio full prot, shto znachi da je pricha koju ljudi forsiraju, da je warrioru za high end instance potreban full prot build, ako zeli da tankuje i bude koristan u nekom off tanking smislu, totalno pogreshna. Jedini problem koji moze da nastane je da slabije drzish aggro, ali to se da reshiti nabavkom oruzja sa shto vecim dpsom i shto vecom brzinom.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

koji talenat u prot treeju ti smanjuje primljeni dmg ?

shta ti to znachi loshe drzao ? nisi mogao aggro da odrzish ? shta bi ti u prot stablu omogucilo da taj aggro odrzish bolje ?

malo prst na chelo ;)

Heh, pocheo sam da igram wow pre nekih 15 dana i 31. lvl warrior sam... Daleko od toga da mislim da znam neshto o igri, ali malo sam gledao po thottbotu kakvih talenata ima za warriora... i primetio sam ovo u protection-u...:

Shield slam :

Slam the target with ur shield, causing 288-352 dmg and has a 50% chance of dispelling 1 magic effect on the target. Also causes a high amount of threat.

E sad koliko je to "high" stvarno visoko u to ne bih ulazio jer nikad nisam probao :)

Tu je i Improved taunt za koji je potrebno 15 utrosenih talenata u prot. koji ima 2 "upgrade-a"... Redukuje cooldown za 1 odnosno 2 sekunde... dakle nije to tako loshe s obzirom da ( nadam se da ne greshim ) ne troshi rage, a inache je cooldown 10 sekundi ( opet se nadam da ne greshim:) )... 2 sekunde mogu chesto da urade posao...

Tu je i defiance za koji pretpostavljam da ste uvrstili u ovih 15...

E sad, kao shto sam rekao na pochetku da sam noob, bilo bi fino ako bi neko mogao da napishe koji su to talenti kada napishete 31/5/15... Kapiram da je 31 zbog mortal strike-a, 5 ide u kritikal... ostalo manje vishe mogu da pretpostavim, ali bih voleo da vidim taj "savrshen build"

Josh neshto... chini mi se da unlearnovanje talenata koshta 1 gold... Ako je tako i na 60. lvl-u, chemu onda toliko kukanje kakav je smor igrati sa protection-om i da moras da se odreknes pvp-a ako budes stavio sve u protection ... Mislim ne ide se u instance svako malo ( ili greshim? ) pa da se ne isplati menjati talente... Lepo kad idesh u instancu, stavish sve u protection, kad se vratish, prebacish za pvp i opet se zajebavash... :)

Sad ako sam neshto propustio, oprostite mi, ipak sam ja... da ne ponavljam :)

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Glupi ste ko dva kurca. Ne jedan nego DVA i imo i maudib

I jedan i drugi videli ni moltena ni ragne a kamoli bwla i blage veze sa zivotom nemate.

Zanima vas koji skilovi u protu generisu extra agro ?

SHIELD SLAM za pocetak koji zahteva 31 poen u prot

DEFIANCE mislite da je 15% vise threata mala stvar ?

LAST STAND ovo je uber talenat koji nas je izvukao milion puta

da ne pominjem imroved taunt shield wall i shield block ? jesu to male stvari ?

2 sekunde manji cd na tauntu ?

5 sekundi duzi shield wall ?

jos jedan block i duze trajanje shield block skilla ?

Kao sto rekoh videli ni moltena a kamoli bwla niste a kenjate ... nagledali ste se filmica i mislite da ste popili svu pamet sveta

da nasi warovi nisu prot u bwlu bi jos uvek na razorgoreu wajpovali ko debili ...

jel bi kapirate da vaelstrazu morate 1000000 hp-a da skinete za 3 minuta kolko traje njegov buff inace ste mrtvi ... + njega tenkuju u proseku 4 wara, na svakih 40ak sekundi po jedan mora da umre znaci svaki sledeci mora da nadoknadi agro za koji je u nedostatku iza ovog sto je umro itd itd

Ali vi to ne znate zato nemojte kenjati.

Imo sto se tebe i tenkovanja tice secam se kad si isao u neku instancu sa jednim mojim ortakom i kad ti je on rekao nesto tipa "tenkuj jebote" ti si mu odgovorio ne treba mi stit ko si ti da mi kenjas i tako dalje A POENTA JE U TENKOVANJU tj == DRZANJU MOBOVA NA SEBI NIKO TI STIT NIJE POMINJAO NITI DEFENCIVE STANCE VEC DA DRZIS MOBOVE NA SEBI KAKO ZNAS I UMES AKO JE TEBI BOLJE U FURY-JU ONDA IDI U FURIJU ALI IH DRZI NA SEBI STO OCIGLEDNO NISI UMEO ...

A ja se secam da su mobovi pored tebe zivog i zdravog isli na mene samo od heal agroa tako da necemo o tvojim tank sposobnostima ... sto se mene tice ono sto smo igrali na haumarushu zajedno migsa je za tebe uber tank ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jedini problem koji moze da nastane je da slabije drzish aggro, ali to se da reshiti nabavkom oruzja sa shto vecim dpsom i shto vecom brzinom.

Sta ti znaci sto veca brzina ?

elem nebitno za tenkovanje ti treba sto brze oruzje (znaci manji attack speed) zato sto je heroic strike vezan za brzinu oruzjaa on generise fixan agro tako da sa brzim oruzjem mozes mnogo vise agroa da napravis (rage ne racunam kao problem u moltenu/bwlu)

i btw dmg je krajnje mizeran ucesnik u generisanju agroa tako da je biti prot makar u bwlu veoma bitno da bi dps mogao sto pre da spusti hp meti a da ne puluje ...

@mario talenti svakim respecovanjem poskupljuju drasticno i dolaze do max 20 ili 40g tako da respekovanje pred svaku instancu ne dolazi u obzir ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh videli ni moltena a kamoli bwla niste a kenjate ... nagledali ste se filmica i mislite da ste popili svu pamet sveta

Roflfukinmao ! Burazeru ti ocigledno morash da poradish malo na sebi, ovoliko hejtovanje ocigledno znaci da neshto nije u redu sa tobom, pogotovo o ljudima o kojima nemash pojma, tebi treba mozda neka strucna pomoc, ili si imao traume u detinjstvu, e tu nema pomoci...

A sad da ti odgovorim, ne pricaj o onome o cemu ne znash nishta. U mc-u sam bio mnogo puta, to shto sam propustio dosta igrajuci na trulom haumarushu je druga prica. Moja gilda farma ragnu redovno, za bwl si upravu video sam samo prvog bossa i ustupio mesto nekom drugom zbog nepodnoshljivog laga. Toliko o tome, a sad idi trazi pomoc...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa hejt je upucen zbog vaseg potpunog nepoznavanja materije a u isto vreme kenjate ko da ste vi dizajnirali warrior klasu .... a to sto tvoja gilda farma ragnu to si ti juce poceo sa njima da radis tako da ...

+ sumnjam da im tenkujes

+ kad upadnes u ekipu koja se uigrala u necemu ti kao jedan i nisi neka razlika samim tim tvoj spec apsolutno nista u zivotu njima ne znaci

molten je instanca za dva tenka i veoma je jednostavan za tenkovanje ...

ono sto je meni najsmesnije je sto ti igras tog wara milion godina i samo njega i na haumarushu itd itd i onda dodjes i kazes protection tree je smesan bezkoristan itd itd i sta da covek kaze a da te ne uvredi ...

I jos pitas koji te to talenti cine boljim tenkom u protu ... ma lol

I interesantno mi je sto si se zakacio za tu moju recenicu od onolkog posta i prozivke na tvoj racun ... pa zato sto na ovo ostalo nemas sta ni da kazes zato sto sve stoji ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ah sada mogu mirno da izadjem napolje kada sam sachekao mohija da vam objasni ono shto sam i sam mislio.. posle onog mog poslednjeg posta kako nisam retard koj warra nije video i posle maudove prozivke da krenemo u raspravu oko toga jel je prot tree vazno stablo ili ne i immzove konstatacije da sam noob koj ne zna o chemu pricha.. odluchio sam da ne odgovaram, ne zato shto ne znam (i da ne znam, dovoljno sam tvrdoglav da odvojim 5h na wow sajtovima i saznam :)) vetj zato shto sam znao da tje vam mohi to lepo objasniti. takodje druga stvar zbog koje vishe nisam hteo da se mesham jeste to shto mc i bwl istina nisam video, pogotovo ne sa tim warrom vetj pricham po onome shto sam prochitao/chitao po wow forumima, po zdravom razumu i zezaju sa talentima na delom mojim dwarf warom. ovako je mnogo bolje, chovek koji zna materiju tipa mohican vam je objasnio neke stvari.. a vi gledajte da predjete sa tih domina na wow! =)

inache zelim samo da dodam da zbog ljudi kao shto ste vi (warriori koji otje da tankuju high end instance bez prot stabla, priestova sa shadow talentima, rogueova sa daggerima itd itd) neki normalni ljudi troshe vreme na vajpove i pare na repair billove. recimo ja sam ushao u drakengard na haomarushu i sada idemo mi na zg.. odma gomila vajpova, svi se chude "kako, shta, gde" i ja jade da pitam koliko warriora je protection, koliko priestova holy itd.. ni jedan klasa koja je vazna za pve nije bila pve specced i chude se shto umiremo ko retardi? pa otje to tako.. nije ni chudo da to misle ljudi koji prvi put igraju svoju klasu ali kada mi dodje immz koj igra warriora ceo zivot i kaze "prot tree je sranje", e to vetj ima veze sa nivoom inteligencije i kolichinom upotrebljivih sivih tjelija.

i ne, nije mi krivo shto moram da budem holy.. samovoljno sam se respecovao jer zelim da pomognem gildu najbolje shto mogu a povrh svega ne zelim da troshim svoje a ni tudje vreme na glupe vajpove zato shto imam 5000 mane, ni jedan +healing a kamoli mp5 regen item. toliko o tome da ja ovde "hejtujem" i "lupam gluposti" zato shto sam isfrustriran or something like that zbog moje klase.

samo kada bi svi hteli da zrtvuju malo zbog pve-a sve bi ishlo bolje. nego ljudi svesno dodju na pvp server, otje da igraju pvp a misle da je cilj igre videti nefa. pa onda ili udjite u pvp guild na pvp serveru ili ako ste vetj izabrali pvp server a zelite pve dajte malo zrtvujte par meseci zarad gilde i tog pve-a.

Link to comment
Share on other sites

Sta ti znaci sto veca brzina ?

elem nebitno za tenkovanje ti treba sto brze oruzje (znaci manji attack speed) zato sto je heroic strike vezan za brzinu oruzjaa on generise fixan agro tako da sa brzim oruzjem mozes mnogo vise agroa da napravis (rage ne racunam kao problem u moltenu/bwlu)

i btw dmg je krajnje mizeran ucesnik u generisanju agroa tako da je biti prot makar u bwlu veoma bitno da bi dps mogao sto pre da spusti hp meti a da ne puluje ...

@mario talenti svakim respecovanjem poskupljuju drasticno i dolaze do max 20 ili 40g tako da respekovanje pred svaku instancu ne dolazi u obzir ...

Veca brzina znachi ono shto si sam naveo.

Dmg nije mizeran uchesnik u generisanju aggroa, jer je sam uzrok otimanja aggroa sa warriora. Postoji limit dokle moze da ide tvoj hate prema nekom mobu, kada dostignesh tu granicu, veliki dps ti omogucava lakshi ostanak blizu te granice.

Talenti koje si naveo u nekom od postova, tipa duze trajanje shield walla i imporved taunt su realno protraceni poeni. Shiled wall zbog cd-a od 30 minuta i imp taunta zbog chinjenice da ako dodjesh u situaciju da ga koristish, wipe je skoro neizbezan, da o resistovanju istog i ne govorim.

Vredjanje i nipodoshtavanje uchesnika u diskusiji i chinjenica da mislish da si jedini koji zna neshto o high end instancama ti nece pomoci da pokazesh da je tvoj stav tachan, mada mora da se prizna da uspeva kod nekih.

I jedno pitanje. Da li ti uopshte imash lvl 60 warriora i da li si sa njim bio u pomenutim instancama?

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

ono sto je meni najsmesnije je sto ti igras tog wara milion godina i samo njega i na haumarushu itd itd i onda dodjes i kazes protection tree je smesan bezkoristan itd itd i sta da covek kaze a da te ne uvredi ...

I interesantno mi je sto si se zakacio za tu moju recenicu od onolkog posta i prozivke na tvoj racun ... pa zato sto na ovo ostalo nemas sta ni da kazes zato sto sve stoji ...

opet se vidi da ne znash nishta o meni, mnogi su dobro rekli da si retardirani hejter. Pored wow-a ljudi imaju rl (remember that one, kad su ti lupali klempe dok se nisi zatvorio u kucu i poceo da igrash wow i bacash hejt po forumu ? ). Btw, ja mogu da se opkladim da sa tim mojim warrom imam upola manje dana ingame igrano nego ti sa tvojim dr00idom ,ako ne i vishe. Predstavljash se za nekog mozga ovde, shto i jesi kiddo sa iztraumiranim mozgom i stvarno mi je zao.

Melkor:

Vredjanje i nipodoshtavanje uchesnika u diskusiji i chinjenica da mislish da si jedini koji zna neshto o high end instancama ti nece pomoci da pokazesh da je tvoj stav tachan, mada mora da se prizna da uspeva kod nekih.

word , primetio sam takodje da imash problema sa tudjim stavovima, pogotovo ako mislish da nisu upravu, kad se setim koliko si samo hejtovao new world order tipa koji je samo ostavio konstruktivan post. And gues what, upravo danas sam saznao da je gild sa mog servera ubio sve bossove osim ragne u mc-u koristeci druilda kao mt-a. Toliko o tvom znanju i opet ti kazem ,stvarno mi te je zao ....

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Veca brzina znachi ono shto si sam naveo.

Dmg nije mizeran uchesnik u generisanju aggroa, jer je sam uzrok otimanja aggroa sa warriora. Postoji limit dokle moze da ide tvoj hate prema nekom mobu, kada dostignesh tu granicu, veliki dps ti omogucava lakshi ostanak blizu te granice.

Talenti koje si naveo u nekom od postova, tipa duze trajanje shield walla i imporved taunt su realno protraceni poeni. Shiled wall zbog cd-a od 30 minuta i imp taunta zbog chinjenice da ako dodjesh u situaciju da ga koristish, wipe je skoro neizbezan, da o resistovanju istog i ne govorim.

Vredjanje i nipodoshtavanje uchesnika u diskusiji i chinjenica da mislish da si jedini koji zna neshto o high end instancama ti nece pomoci da pokazesh da je tvoj stav tachan, mada mora da se prizna da uspeva kod nekih.

I jedno pitanje. Da li ti uopshte imash lvl 60 warriora i da li si sa njim bio u pomenutim instancama?

Aha a kako vi u hordi skidate bossove iz bwla sa mta da isti ne bi primio wing buffet ? mi tauntom a vi ?

Kako ubijate ebonroca ? kako sprecavate da on udara mta na kome je curse of ebonroc ili kako sprecavate da mt dobije curse ... zamisli mi opet koristimo taunt ....

Nas prvi chromagus kill se zavrsio tako sto je mt upalio shield wall i do kraja je trajao kad se ovaj enrageovao itd itd ...

mozes ti meni sad da kontriras kolko hoces sto sam napusio immoa al ono sto sam rekao stoji ...

sto se tice dmga kao ucesnika u agrou ... jeste ucesnik je ali stojim pri tome da je mizeran a zasto ? pa reci cu ti zato sto mene nas mt sa quel serrarom udara pola sata u caster formi a mene ko da bije lvl50 krip .... mozda sam preterao nije mizeran ali veoma mali deo. A dmg o kom ti pricas koji puluje sa druge strane su non crit shadow boltovi od 1500 sa 2.5s cast ... malo slabiji frostboltovi tako da ako uporedis to sa recimo 200dmga ili kolko vec pravi mt sa quel serrarom recimo skapiras da je jako jako mali deo agroa zasnovan na dmgu ...

Isto to nipodastavanje immortalis koristi na tjiri koji decko slabo zna wow pa ovaj moze da mu napise i kako je glup i dementiran itd itd a da on ne moze dovoljno argumentovano da mu odgovori i zato ja ovako extremno njega napusavam a uz put najvise mrzim kad neko kenja za medalju a blage veze sa zivotom nema !!!

I zadnje sto se tice toga dal imam lvl60 wara nemam ima moj ortak al za razliku od drugih se trudim da razumem sta se desava u svakom encounteru i trudim se da znam sta svaka klasa ima i moze da uradi da bi lakse resili neke probleme na koje nailazimo u raidovima

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

opet se vidi da ne znash nishta o meni, mnogi su dobro rekli da si retardirani hejter. Pored wow-a ljudi imaju rl (remember that one, kad su ti lupali klempe dok se nisi zatvorio u kucu i poceo da igrash wow i bacash hejt po forumu ? ). Btw, ja mogu da se opkladim da sa tim mojim warrom imam upola manje dana ingame igrano nego ti sa tvojim dr00idom ,ako ne i vishe. Predstavljash se za nekog mozga ovde, shto i jesi kiddo sa iztraumiranim mozgom i stvarno mi je zao.

word , primetio sam takodje da imash problema sa tudjim stavovima, pogotovo ako mislish da nisu upravu, kad se setim koliko si samo hejtovao new world order tipa koji je samo ostavio konstruktivan post. And gues what, upravo danas sam saznao da je gild sa mog servera ubio sve bossove osim ragne u mc-u koristeci druilda kao mt-a. Toliko o tvom znanju i opet ti kazem ,stvarno mi te je zao ....

E sad .... ono sto sam napisao na drugoj temi je bila sala al ajd treba pola mozga da se to skapira a sto se tice real lifea mogu na kocku da stavim da ga mnogo vise imam od tebe ...

za ingame vreme ne znam i nebitno mi je krajnje, dugo igram ovo sranje i nakupilo se brdo dana igre

kiddo .... isto tako sam i stariji od tebe

isto tako se i bavim necime u zivotu, radim itd itd ... ti ?

elem sto se tice nwoa i druid tenka .... ako se vratis na te postove videces da ja nisam rekao da je nemoguce ali isto tako je i previse tesko da bi se jebavao

Sta mislis zasto nisu ragnu probali sa druid tenkom ? zato sto treba ubiti ragnu sa recimo maximum dva izlazenja sinova sto bi sa druid tenkom bilo NEMOGUCE a to sto su oni magmadara i ekipu 5 sati ljustili wandovima to je njihov problem ali to je opet tvoj problem sto neces da rasmilis ili ti to jednostavno ne ide ... moze i paladin da tenkuje onixiju al ce to trajati 10 sati prilikom cega ce magovi koristiti wand a rogovi default udarce bez ijednog skila ...

A totalno peta prica je sto ja volim da dodjem ovde i da lozim mozgove kao sto si ti kad tako pocnete da kenjate o necemu o cemu nemate pojma ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...