Jump to content

...The worst hero....


juicer.

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm... ja mislim da samo zavisi protiv kojeg heroja!

otprilike svaki heroj je dobar za jednog a mnogo slabiji za drugog...(naravno ima i onih koji su uglavnom dobri).

meni je npr lycantroph sranje, sobzirom da sa ultijem itemi kao sto je battle fury ili basher ne rade ili imaju manju efektivnost, kao sa range herojem.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pokusaj da naucis i malo padezi.

Pirotski jezik ne priznaje padeze jer ometaju u pravilnom, brzom i razumljivom govoru.

Akcentuj pravilno Koka-Kola pa vidi sta dobija po gramatickim pravilima.

Pomoc: na o ide dugo uzlazni.

A ako ta zanima pirotski jezik moze na neki drugi post da ti objasnim.

Ma svi heriju su zakon u dotu. Jedva cekam da vidim novi.

Link to comment
Share on other sites

Pokusaj da naucis i malo padezi.

Pirotski jezik ne priznaje padeze jer ometaju u pravilnom, brzom i razumljivom govoru.

Akcentuj pravilno Koka-Kola pa vidi sta dobija po gramatickim pravilima.

Pomoc: na o ide dugo uzlazni.

A ako ta zanima pirotski jezik moze na neki drugi post da ti objasnim.

Ma svi heriju su zakon u dotu. Jedva cekam da vidim novi.

Koka-kola nije srpska rec, na nju se ne primenjuju pravila akcentovanja, a jos uvek ne vidim kakve veze akcentovanje ima sa padezima....

po mom misljenju bloodsicker je jedan od bednijih za teamplay

Sicker? To je kao, pozlilo mu je od krvi, ili sta?!

E, jeste skontali da niko nije spomenuo Broodmothera? Rekao bih da ga masa mrzi, redovan je repick na internetu, itd... Mi iz klana volimo da igramo s njim, nije los, kao pojacana verzija Naixa je...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Meni je brood kewa...redovno sabijanje sa njim

a da...

Pirotski jezik ne priznaje padeze jer ometaju u pravilnom, brzom i razumljivom govoru.

Sta seres bre...kakvo ometanje.Pa padezi i jesu tu da doprinesu razumljivosti.smetaju brzini jedino ako si kreten pa kad pricas sa ortakom govoris ovako:"E znas,juce sa dao neki disk [mislish]marija,marije,mariji...aha mariji[/prestajesh da mislish posle 10 sekundi] Mariji....sta si ti radio?" A ovo za pravila je totalni apsurd.

Edited by Kovach_

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

80% ljudi ovde je utripovana decurlija u pubertetu koja misli da sve zna o doti i drugim stvarima,cast izuzecima.

jbg ta utripovana decurlija u pubertetu koja misli da sve zna o doti, osvaja prva 3 mesta na svakom turniru, sem onih 30+ turnira, tu nismo mogli da dodjemo, nije nas mama pustila.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ne znam zashto ali meni nikada nije poshlo za rukom sa blood seekerom, mada sam gledao mnoge ljude kako sabijaju sa njim, broodmother ima b-o-l-e-s-n-o veliki casting range za spawnovanje pachica, tj kad joj udjes u range bacanja ona ce baciti bez obzira odaljio se ti ili ne (neshto kao kod dryade sa impetusom).

Najludje je kad se dobije par healera u jednom timu. Desilo se jednom: Omniknight, Necrolyte, Chen, Aluishta i Juggernaut, na ppartiji na Bnetu. NEHUMANO, nemoguce za ubijanje (drugi tim nije imao ni1 stunnera, ni1 blinkera, ni1 stealthera) partija je trajala 15 minuta i najveci lvl bio je 11, toliko o tome....gg...

Btw Magnataur + Engima = gg

zashto ?

Reverse Polarity + Black hole ? :)))

Reshava sve moguce situacije :)

Btw ako ima neko okupljanje, odnosno dota veche negde u gradu tipa u nekoj od igraona metroa, ili tu negde po BGu (bez NBGa ne bih da se zavlachim po blokovima da trazim igraone :)) rado bi doshao, da malo vidimo kako je to kod nas a ne samo sa nooobovima/tardovima/fegovima i ostalim chudima koja se vidjaju na eurobattle/Bnetu !

Link to comment
Share on other sites

ma Anti-mage je po meni dobar heroj samo zavisi od protivinckih heroja , kakve su pridobijali :}

i centaur je ono ql ma sve strendz heroji su mi ql!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

neverovatno!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Btw Magnataur + Engima = gg

zashto ?

Reverse Polarity + Black hole ? :)))

Reshava sve moguce situacije :)

[TM by ghost] Bravo Sofokle... [/TM by ghost]

i btw sranje je sve jedno... niko nije toliki degen da ide skupljeno protiv enigme i magne...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E, jeste skontali da niko nije spomenuo Broodmothera? Rekao bih da ga masa mrzi, redovan je repick na internetu, itd... Mi iz klana volimo da igramo s njim, nije los, kao pojacana verzija Naixa je...

E ali znaci smesniju stvar nisam skoro procitao, pa brood je definitivno najbolji heroj za fast push , to je heroj koj u prvih 20-25 min partije porusi 2-4 towera sve zavisi od igraca , naravno ako ne igra debil, heroj ciju ultimate kao i da nema cd koj ima prirodnih 40% slowa i jos neki dmg na to , heroj koji pravi one bubice ko nenormalan , heroj koj ima magiju za skidanje helta i jos + dobija life steal sa ultimatom , heroj koj postaje nevidljiv i 20% brzi sa mrezom .... hmm da definitivno je sranje BUFF BROODMOTHER ASAP !!! [:D][:D]

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...