Jump to content

kako protiv huntera


batina

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko gluposti u tako malo stranica! :(

kao prvo vi warlock gosu pro igrachi prestanite da serete kako je vasha klasa jedina koja zahteva mozak i kako je samo vasha klasa pro gosu bla bla, kako morash da meditirash 3h pre igranja wowa i onda da se spiritualno povezesh sa warlockom da bi razumeo sve njegove mogutjnosti. tarabo, storme.. smeshni ste! =)

i treba :) ti ne razumes koji je to napor :)))))

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

juche sam u Burrning Sttepes naleteo na huntera tj. on je na mene. lik se zove Stojan :)))

koristeci par ideja i saveta ovde ispisanih dobio sam ga bez po'muke...

siphon life na peta, netOmatic na peta kad mi se priblizhio, pa tek onda tergetovao huntera. Prvo siphon life, pa onda sve DoTove, pa fear i SB dok nije pao...

I tako moj problem sa hunterima je reshen..... :)

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

kili se natrti tamo na sredini i samo kaze ajde picke udarite sto jache ja mogu sve da podnesem !!! stojan naravno ... kakav je bogom dan i obdaren samo kaze ... u leba ti ... i ojha ... pocinje zabava :)

btw stojana sam ubio 3 puta in the wild :) prvo u stv kada sam bio 38 lvl ... njega i nekog retardiranog prista i roguea zajedno ... znachi lol koji su dementi :)

i 2 puta u ungoro krateru kada me je jurio pola mape ... ja se krenem i kritikal u glavu + death coil gg ... jebeni noob :)

kiligor je naravno druga pricha

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Jel ti to mislish na ono kad pet pocrveni i malo poraste ?? e to je samo kada hunter stavi na talente...ali nema bash puno huntera sa takvim talentima...a lock moze da dobije huntera tako shto: pobaca DoTove, fearuje, pa death croil, pa neki 3ci far.....

Hehe. To je BM spec. I uglavnom svi hunteri koriste to za PvP iako je to mostly PvE build. A drugo, svi hunteri imaju po 10+k hp zbog gladiatora i slicnih stvari sada. Tako da ako je BM, zaboravi na fear i seduce, jednostavno se pomiri sa tim da ces verovatno da 1vs1 izgines. A mislim, ko josh koristi VW u BGu?

Jedino predlog koji vam malo moze pomoci protiv petova je da bacite curse of weakness na njih.

A josh sto hunter jede buffove, posebna prica, i smanjen dead range...

Oni se zale da su nerfovani rofl!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...