Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

rock pesma starija.. mozda 20ak godina... u spotu lik sa cupavom crnom kosom sa belom facom i crvenim karminom se budi u nekoj sobi punoj paucine.. zna li neko :D ne uspevam da proggoglam lepo :D

 

Nasao sam :D 

 

The Cure - lullaby

Edited by shiki

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

potrebna mi je mala pomoc, ucestvovao sam u #COMGuitarContestu gde se radio cover za pesmu StateOfMyHead benda Shinedown. Ta pesma uopste nema gitaru i ja sam osmislio i uradio cover. Pocetnik sam u sviranju, ali isto tako mislim da se ulozeni trud isplatio i da sam posteno odradio cover. Zamolio bih da pogledate na youtube-u i like-ujete naravno ako vam se svidja. 

Prva nagrada je PRS Guitar special edition. HVALA SVIMA!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dok sam cackao komp usla mi pesma sa radija u glavu... Neki chil sa zenskim vokalom koji ponavlja "voulez-vous coucher, voulez-vous ocucher avec, voulez-vous coucher avec moi"

 

 

 

:D

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cuo sam neku pjesmu na rts1 pre jedno 10-15 godina, bukvalno samo jednom, svakih par godina mi naleti ne mogu da izbacim refren iz glave danima a ne mogu nikako da je nadjem na netu, pre jedno 5 god sam naletio na neku grcku pjesmu od koje je izgleda ukradena muzika bila ali sam zaboravio koja je u pitanju, vrlo je moguce uzevsi to u obzir da pjesma uopste vise ne postoji ali za svaki slucaj, ako neko slucajno zna o cemu je rijec, refren je isao ovako nekako

'da da da, to znam samo ja, koliko nisko mene si dovela, bio sam spreman nekada na sve, da da da da da, samo zbog tebe, da prodam (ne mogu se sjetim rijeci) dom i drugove, da da da da samo zbog tebe' 

znaci to je bio neki jbni spot, gdje neki lik u fazonu bulata igra da l na nekom splavu da l na nekoj obali, i pjeva:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ovako, mislim da je pesma iz kasnih 90ih, tipa neki indijski chill out. zena u refrenu peva samo 'na na na na naaa na naaa naaaa ' . mislim da je bio i neki spot. :c

edit: sad imam trip da su indijanci zapravo, ne indusi

edi2: nasao :D

 

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Нисам знао где бих ово, али ми је занимљиво јер за доста песама нисам имао појма да су кавер, за неке нисам ни знао да су доживеле кавер од некога другог, али има и невероватних ствари типа да је хит кога сви знамо у ствари кавер неке рандом групе од исте године или две, три год пре тога.

 

И онда видим горе ово за Дип форест и Марту. Где нађе њих да помешаш са Индијом :)

Иначе, Марта (певачица) је гостовала деведесетих и у Новом Саду, баш кад је и овај албум био популаран. Поред ове је готивна (бар мени) и Bohemian Ballet са истог албума.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...