Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tesla

www.imageshack.us

pa kopiraj link

ma da ali svi skrinshotovi su mi u tga formatu , a shack ne podrzava tga , a ja ne znam kako da ih prebacim ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

ma da ali svi skrinshotovi su mi u tga formatu , a shack ne podrzava tga , a ja ne znam kako da ih prebacim ...

pa uzmi i uradi save as i izaberi jpg format, a ako taj program ne podrzava, onda otvori skrinshot , uzmi printskrin, pejstuj u peint i uradi save as i izaberi jpg format. [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

umm ajde to ispocetka ali na srpskom : )

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

e pa skapirao sam ^^ untitled1dp.th.png ali nesto je mnogo mala slika :P

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Goblin Techie , znachi heroj toliko smara da je to uzhasavajuce , do 6lvl se zakucavash u masu na 6om uzmesh point booster i tako farm farm , poshto se masa seti da uzme wardove tek kad se prvi put nasadi na mine , do tad skupish za gem i onda ide sweeping a ako sluchajno kupe gem , samo sui u lika sa gemom neko tvoj ga pokupi i tako....izbijash im pare iz dzepa do smrti :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Goblin Techie , znachi heroj toliko smara da je to uzhasavajuce , do 6lvl se zakucavash u masu na 6om uzmesh point booster i tako farm farm , poshto se masa seti da uzme wardove tek kad se prvi put nasadi na mine , do tad skupish za gem i onda ide sweeping a ako sluchajno kupe gem , samo sui u lika sa gemom neko tvoj ga pokupi i tako....izbijash im pare iz dzepa do smrti :D

Jedan od gg(gay goblin) playera je isplivao...

Koji ti je nick?......da znam da te izbegavam... ... [:D]

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

Palite najjaci heroj je Luna(Moon Rider) !!!!Molim lepo.... O_o

Eh zavisi...ja sam na netu naletao na ljude koji na pick uzmu lunu,i posle se zale kako ne znaju da igraju sa njom...onaj ko to ne zna,stvarno bolje da ga nije...a i bio je ap ffs... [:(!]

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

Stalker je bre smesan, ljudi. Mozes ti da se hvalis kako si "profi" odigrao bilo kog heroja i kazes: NAJJACI JE! - e pa nije.

Dajem glavu da bi well played lycan sahranio majku pateticnom,ali takodje well played, stalkeru.anytime anywhere.

Fora je to sto svi noobovi na netu kazu da je luna najjaca zato sto beze od svojih creepova kad ih ona juri, 90% slucajeva je tako. svako ko zna da counteruje lunu zna da treba da se ostane sa svojim creepovima da bi ti se smanjile sanse da te pogodi beam. jos jedan minus za lunu : ne moze da koristi neke orbove.

Jedan od mojih favorita je anti mage. basher+hyper extra combo.

Link to comment
Share on other sites

Stalker je bre smesan, ljudi. Mozes ti da se hvalis kako si "profi" odigrao bilo kog heroja i kazes: NAJJACI JE!    -    e pa nije.

Dajem glavu da bi well played lycan sahranio majku pateticnom,ali takodje well played, stalkeru.anytime anywhere.

Fora je to sto svi noobovi na netu kazu da je luna najjaca zato sto beze od svojih creepova kad ih ona juri, 90% slucajeva je tako. svako ko zna da counteruje lunu zna da treba da se ostane sa svojim creepovima da bi ti se smanjile sanse da te pogodi beam. jos jedan minus za lunu : ne moze da koristi neke orbove.

Jedan od mojih favorita je anti mage. basher+hyper extra combo.

u nobovskim partijama preko neta je AM dobar ali u ozbilnjijim partijama je buljas opusteno te prebiju magijama iako si 60% imun na magije a mogu i damage-om opusteno

Link to comment
Share on other sites

Stalker je bre smesan, ljudi. Mozes ti da se hvalis kako si "profi" odigrao bilo kog heroja i kazes: NAJJACI JE!    -    e pa nije.

Dajem glavu da bi well played lycan sahranio majku pateticnom,ali takodje well played, stalkeru.anytime anywhere.

Fora je to sto svi noobovi na netu kazu da je luna najjaca zato sto beze od svojih creepova kad ih ona juri, 90% slucajeva je tako. svako ko zna da counteruje lunu zna da treba da se ostane sa svojim creepovima da bi ti se smanjile sanse da te pogodi beam. jos jedan minus za lunu : ne moze da koristi neke orbove.

Jedan od mojih favorita je anti mage. basher+hyper extra combo.

u nobovskim partijama preko neta je AM dobar ali u ozbilnjijim partijama je buljas opusteno te prebiju magijama iako si 60% imun na magije a mogu i damage-om opusteno

O boze, o cemu ti govoris? Lako je ubiti heroja koji je gotovo imun na magije? Ja trenutno napravim magini: meka,3 bracera power threads pa basher pa butterfly. Pa ako ti je lako da ubijes heroja koji ima 1500 helta i skoro imun na magije, blahstagoditd. Na dota danu u deusu jos davno pre wcg-a sam napravio "pickolom" sa skorom 24-2 ili tako nesto. Znaci izcukaju me sa govnima ja se zalecim al opet stignem da ubijem jednog heroja i tako u krug.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

[homerov shapat u fazonu "i think hes talking 2 u"]

MARE... pricaj im kada nisi nijednom umro sa balanarom i imao neki imbascore 30:0 ili tako nesto!

[/onostopisegore]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...