Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

steta sto su u razlicitim timovima ;), zamisli axe-a, dk-a i paladina, ovaj uradi call, ovaj mu baci balonce, ovaj lecenje, balonce explodira, ovaj se izvrti, i kao heal na kraju i ide sreca sreca radost ;)))

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

E ali ubedljivo najbolja imba kombinacija u zadnje vreme zeus i obsidian ... boles

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

heheh sinoc dok sam igrao u igraoni pronasao sam neverovatan kombo heroja. Znaci prosto nemogu cekoliko se slazu

to su enigma i witch doctor

malefice + paralazying casks = heheh videcete kako ce nepriljatelji reagovati na ovo

midnight pulse + maledict = dovljno je spomenuti samo. 48% hp reduction tokom maledict = gg.

Black whole + Death ward (agahnim) = heh Dovoljno je samo zamisliti taj prizor

e sada sve to spojite u jednoj akciji i videcete

Bio sam witch doctor i maledict je dosao do 960 damage. Ubijali smo vuka i sand kinga koji su imali 4000 za trajanje black hola onako lagano.

Isprobajte :P

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Faceless je nepobediv, a enigma  [xx(]  je najgluplji heroj u igri...

Nisi se dovoljno pozabavio s njim. Enigma mi je the best farmer, pusher, supporter ... a za heroje tipa Drow, Slayer, Maiden, .... je nightmare.

Ustvari ne mozesh bash sa svim herojima da budesh dobar. Ja recimo preferiram te heroje shto ih svi pljuju.

Link to comment
Share on other sites

Nisi se dovoljno pozabavio s njim. Enigma mi je the best farmer, pusher, supporter ... a za heroje tipa Drow, Slayer, Maiden, .... je nightmare.

Ustvari ne mozesh bash sa svim herojima da budesh dobar. Ja recimo preferiram te heroje shto ih svi pljuju.

jbg, svako ima svog favorita. Svaka ti cast sa Enigmom...

Link to comment
Share on other sites

takodje. jednom je lik sabijao sa avernusom a u inventaru 2x bracer i boots of travel ... ostali imali neka imba sranja...

avernus je generalno do jaja immortal. ima shield , ima borrowed time ... samo udri i bezi i ne umires...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Arthas fire mage je cool,ali najjaci heroj je sigurno Arthas blood mage,daleko najjaci heroj,igramo arenu nas 12,6 na 6 ,ubijem njih 5 bez ikakvih problema,krade life,zrtvuje life za veci damage,a jos kad dobije zadnju magiju...neunistiv je,jedini nacin da se ubije da igra 6 na 1 i da svi uzmu cekic,da ga ukoce i biju,drugacije...

Link to comment
Share on other sites

Arthas fire mage je cool,ali najjaci heroj je sigurno Arthas blood mage,daleko najjaci heroj,igramo arenu nas 12,6 na 6 ,ubijem njih 5 bez ikakvih problema,krade life,zrtvuje life za veci damage,a jos kad dobije zadnju magiju...neunistiv je,jedini nacin da se ubije da igra 6 na 1 i da svi uzmu cekic,da ga ukoce i biju,drugacije...

na cemu si ti?

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Kao sto neko rece svi heroji su dobri u pravim rukama...Ali ne bas svi,nije mi jasno kako neko moze da uopste igra sa onim budjavim tichisom,em je dosadan , em je beskoristan(bilo ko kupi necrose lvl3 i cao goblin)...

Ja gotivim Juggera jel prelepo secka , Maginu jer je livra , i Magnusa gotivim samo cepas 1 skill i plusice i imba je ...Ali ubedljivo najjaci heroj na igri je Silencer...(isto 1skill, +)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...