Jump to content

playlist.


byp_

Recommended Posts

naleteo si na sjajnog novog izvođača i hteo bi da skreneš na njega pažnju? želiš da nas podsetiš na neke stare dobre vrednosti?

ovo je topik za to.

postuj ime izvođača, naziv pesme ili albuma i eventualno relevantni web link.

ukoliko samo hoćeš da staviš drugima do znanja šta trenutno slušaš, ne radi to ovde, postoji mnogo bolji sistem.

primer dobrih postova:

Goldfrapp - Strict machine

Black Cherry [2003]

dobar elektro ;>.

znate svi. da ne pisem previse. opasna grupa.

ko voli voli. ko ne voli nikad nece voleti.

Marcus Miller - Rampage

otkid stvar, jednog od najboljih slap basista danashnjice....

Edited by Ivan_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

just on time :)

1.Full Intention Pres. Bodyrox - Yeah Yeah (Turbo House Mix) (A1)2005

14:41, 6 November 2005

2.Room 5 - Make Luv 2005 (Milk & Sugar Cl

14:34, 6 November 2005

3.Kaskade - Strong

14:27, 6 November 2005

4.DJ Disciple feat. Suzy - Yes (Ian Carey Mix)

14:20, 6 November 2005

5.MARTIN SOLVEIG - Everybody (Promo 2005)

14:13, 6 November 2005

6.Faithless - Insomnia 2005 (White label)

14:05, 6 November 2005

7.PUSSY LOVER - PUSSY LOVER (progresive house mix 2005)

14:01, 6 November 2005

8.David Morales & Angela Hunte - Feels good (Extended groove mix)

13:53, 6 November 2005

9.DJ Luccio Feat. Sandy Wilhelm - No fear (Steve Angelo Remix)

13:02, 6 November 2005

10.Dj Flex & Sandy Wilhelm - Love 4 you (Axwell rmx)

12:56, 6 November 2005

Link to comment
Share on other sites

hm, ne znam koliko ovaj topik može služiti nečemu, s obzirom da imamo audioscrobbler tj. last.fm.. pogledajte stiki..

možemo da se dogovorimo da se ovde postuju komentari i preporuke, ali kao čist Now Playing topik sigurno neću ostaviti, jer svi znamo da će služiti samo za budženje.. ali definitivno bi bilo kul da ovde postujemo preporuke kad čujemo nešto novo & gotivno, ili da bacamo hejt kad neko objavi neki shit od albuma/singla..

byp, jel bi možda hteo da moderišeš takav topik (tipa brišeš postove gde lik samo postuje šta sluša, bez ikakvog komentara/preporuke)?

Link to comment
Share on other sites

"plus 44"

grupa se sastoji iz 2 bivsha chlana grupe Blink 182

tja bassiste Marka Hoppusa i bubnjara Travisa Ba®kera i pevachice hellen...

odlichno zvuche.. svima preporuchujem

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

aerolink-cloudwalk (sa albuma Skypilot)

Alternative Control - day alone (Unreleased Tracks)

Blanka - Funky Ass (Satisfaction)

Za sve ljubitelje psy zvuka, ali i za ljubitelje el. zvuka sve tri stvari su sa dopadljivom melodijom i cenim da ce se svideti vecini :)))

Inacxe su iz druge polovine 2005 i ono "staro je" ne pije vodu (ovo govorim zato sxto je vecina ljudi koja slusxa el. ziku opterecena time sxta je novo, a sxta staro i to mi jako ide na ganglije) ;)

Ako vam se dopalo nastavicu... ako pak nije... I`ll keep my keybord shut ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

jao pa na tu pesmu smo ortakinje i ja sekle vene .......aaaaaaaaaaa...so romantic....ali iskreno , za klinkice ;))))

oasis - let there be love ( valjda se tako zove , jer ide na radiju pa ne znam kako se tacno zove) :)

bas je fina pesmica , spora ali mnogo slatka , akusticna je .. znaci , pici samo gitara... to je neka vrsta pesme "kiss me" al za malo starije klinkice ;)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ja imam par preporuka:

Hop:

50 Cent & Eminem - Don't Push me.

DJ Tomekk ft. Curse, GZA, Stieber Twins - Ich Liebe Fur Hip Hop

Definicija - M.A.X. - Srbija u Rizli

Psytrance:

GMS - Juice

Skazi - Extasy

Talamasca - Time Hunter (RMX Time Simulation-a)

Skazi - I Wish

Benny B. - Satisfaction (Skazi Brutal Mix / Fire&Ice Mix / Metal Mix - zapravo sve je isto)

Gorgoroth - Fear Of The Dark (Black Metal)

Rob Dougan - Furios Angels (Ambiental? Nemam pojma u shta svrstati)

Link to comment
Share on other sites

Da i ja bacim koji komentar.

1. Imali smo vec ovakve topice, i ja sa njima nikada nisam imao problem. Mozhda bismo mogli ovaj da ostavimo, ali da iskljucimo racunanje brojeva postova i to jasno naznacimo?

2. Sa druge strane, i ivanova ideja sa bypom je ok, i ako je on to voljan da radi (a mi da mu naravno pripomognemo kada stignemo), i ja sam za tu ideju sasvim, samo ivane sredi privilegije, kad vec nisi prebacivao topice u odgovarajuce forume ;)

Jedino nisam bas siguran kako ces (Ivane) razdvojiti ovaj topic od Happy Cornera, na fazon, tamo se postuje isto novo i kul i ono sto se dopada ljudima, a i ovde je to potrebno raditi? Mislim da je malo "labavija" varijanta, u smislu ljudi postuju sta slusaju pa daju komentar na to, neka zlatna sredina.

3. Kod mene trenutno ide Franz - Do you want to. Isti fazon kao i prvi album, slabo bih sta tu mogao posebno da komentarishem, ja volim taj veseli prizvuk kod njihovih pesama, skroz mi odgovara. Nije ni spot losh, onog baju bez zuba (ili sa razdeljkom medju istim) kada vidim, uvek se ozarim :))

Link to comment
Share on other sites

2. nisam mislio da se ovde kači muzika, eventualno torrent* linkovi, tako sam mislio da razlikujem od hepi kornera

* - novi feature itunes music store-a, možeš nekome da uplatiš muziku pa on to kod sebe skine.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, ja to razumem u potpunosti, ali ono, ovde okacim recimo "E sad slusham Franca Ferdinanda, on je super kul ultra mega" a onda u hepi korneru napisem to isto, samo jos postujem i link. Ne znam dal' kapiras. No to sad nije vazno, furamo onako kako smo rekli da cemo ici.

VAST - Touched ... Ne znam, volim ovu pesmu, al' zanimljivo, nemam je na plejlisti kod kutje, pa se uvek obradujem kada uleti u random. Skroz su dobro uklopljeni (po meni) svi elementi koje pesma poseduje.

Link to comment
Share on other sites

Outcast - Hey ya!

Speakerboxxx/Love below [2004]

solidan album. alternativan hop. znate svi stvar. a album ukoliko ne znate. mozete da preslusate.

bejahu skeptican povodom cinjenice da su album napravili "odvojeno" (big boi i andre) i na albumu ima 38 pesama. pa pomislih kako ne moze da bude dobro. medjutim. prijatno iznenadjenje.

ako mozete da svarite taj zvuk. svidece vam se.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

John Legend - Alright

Skinuo sam ovaj album jos ihahaj, kad je Used to love U bio apsolutni hit, i ispostavilo se da ima mnogo zanimljivijih pesama od te, ovo je jedna od njih. Skroz mi godi album, pola pesama su kul, druga polovina mozhe da se slusha u pozadini iako nemaju cilj da budu neki ultra mega hit. Pored ove treba overiti i "I can change" sa Snupom, i recimo "Let's get lifted".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...