Jump to content

playlist.


byp_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
50 minutes ago, manson said:

Opa, novi Korn, nisam ih slušao 100 godina 🙂

 

 

nisam poslušao sve, ali deluje da je u fazonu starih albuma.

basista im je otišao ali koga briga za basistu kao da on nečemu služi! šalu na stranu, zapravo je snimio ceo album pre nego što je zapalio tako da je i dalje "stara postava" snimila ovo.

Link to comment
Share on other sites

A ispostaviće se da je petak 13. izgleda bio neki bitan dan u muzici jer su svi živi izdali svoje nove albume na taj dan 🙂 

Ujedno i black keys. Ne mogu da kažem da ima nešto novo u ovom zvuku iako su uvukli neke nove ljude (ZZtop ekipa koja nije mrtva npr) da rade, sve to meni zvuči slično/isto kao oni prvi albumi. Što nije nužno loše, kada se poredi sa prethodna dva problematična (ne računam onaj iz prošle godine sa onim obradama) tako da u odnosu na njih ovaj je vrh, ali opet, skoro nikakav pomak u odnosu na one stare od pre 10-15 godina.

 

 

cela plejlista sa svim novim pesmama.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ALL ABOARD \o/

putovanje mgicnom vazdusastom tekucinom otvaraju madjarsko-rumunsko-moldavsko Csángó izvodjaci


onda dalje preko Crnog mora idemo do Gruzije


pa se spustamo do Bejruta


i jos malo ispod, do Izraela


u Tel Avivu cujemo za Toure-Raichel kolaboraciju i letimo do Malija


sad sam u nekoj fazi istrazivanja crnca u meni (no homo naravno), Berberi, Tuarezi, saharski bluz (Ali Farka Toure, Tinariwen, Bombino, itd)
molim za oprost jer nije Dzejla, ali idem sad odmah da poslusam splet pesama sa finala takmicenja. i Lanu Del Rej, i Lanu Del Rej!

i naravno, evo ga i jedan palate cleanser. ko drugi nego pravoslavna braca \o/

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jack White napravio neki novi album koji sam propustio u prvom trenutku ali videh neke singlove proteklih nedelja pa sam mu dao šansu.

Dobro iskombinovan album, mahom laganije stvari, solidan kvalitet. Ne verujem da će ostati nešto posebo upamćen, ali kao sezonski je kul.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...