Jump to content

Ko dobija Bg ili BG?  

72 members have voted

  1. 1. Ko dobija Bg ili BG?

    • BG
      36
    • NS
      36


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Turniri iz ove godine (racunamo samo turnire gde su igrali freeman,yuri,vladica,goga i ostali novosadjani, kao i neka full postava beograda)

Deus

Yuri - Vladica - Freeman

WCG

duke - vladica - mile

ESWC

rista - duke  - vladica

Metro

Duke - Vladica - Sharky

Mojo

Ghost - Sharky - Vladica

Matematika kaze:

NS - 1x prvo, 3x drugo, 2x trece (ukupno "medalja" = 6) =  3 + 3x2 + 2x1 = 3 +6 +2 = 11

BG = 3xprvo, 2x drugo , 2x trece (ukupno "medalja  =7) =  3x3 + 2x2 + 2x3 = 9 +4 +6 = 19

matematika je jasna, BG > NS [:D]

p.s ako nekog zanima sistem, ovako se racunaju medalje na olimpijadi, tj zlato donosi 3 boda, srebro 2, bronza 1

Nisam bio u Mojou i Metrou :) ako se dobro secam,u metrou sam bio 1 dan,ali sam drugi dan otishao .. :) nije ni bitno odigracemo mech 4 fun anyway nadam se.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

hmm rista ima stan u ns i ovde studira i zivi ovde pola godine tako da igra line up novog sada yuri(gey) freeman rista i ja ja sam menadzer :))) pocinjemo sa LT :) i pobednik ostaje :))

a to sto je razor rekao sa za pre je totalno upravu gazili ste sve bg sem jednog vladoicice koji je gazio celu drzavu :))

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Bio si u mojou, igrao protiv filipa, a za matu stoji da sam se zajebao, radio sam neke druge stvari,ali smo opet bolji

Rista nije novosadjanin, stan imaju njegove sestre, ne lazi vladice ko pacov, decko nije bio u ns-u 100 godina,a kad ode spava kod tebe (shto bi spavao kod tebe kad on ima stan??)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate realno bez laganja trenutno NS>BG :) thats the fact,e da bio sam u mojou,ali tada nisam bio u formi tada nisam igrao 2 meseca,i onda sam seo i rekao sacu da sabijem na ESWCU,gde sam bio 4. :)

Ma brate smorili ste vishe daj da odigramo to da vas sve sabije,pogotovo one male elfice uh sto njih volim za veceru :) ,a moze UD vs UD to je deciji kasalj :D

pa ako Rista igra za vas onda mozemo i mi da ubacimo EviLa pa onda da vas vidimo...cak i na LT :)

ni to vam nece pomoci :)

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...