Jump to content

Desktop Screenshots


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Нисам успео да из Фоксита пупоуним неке ПДФ формуларе па сам инсталирао и Адоб. А како га не користим онда ми је икона ту, да га не тражим по менијима кад ми устреба.

Нема играња на послу :) Ово је радни десктоп, не кућни.


Да се недовежем, Суматра је ту за стрипове. Отвара cbr/z без проблема.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам успео да из Фоксита пупоуним неке ПДФ формуларе па сам инсталирао и Адоб. А како га не користим онда ми је икона ту, да га не тражим по менијима кад ми устреба.

Нема играња на послу :) Ово је радни десктоп, не кућни.

Да се недовежем, Суматра је ту за стрипове. Отвара cbr/z без проблема.

 

Oduvek me je zanimalo što neko ulazi u program pa onda otvara fajl? Recimo, PDF-ove? Ako si napravio "asocijaciju" sa Readerom za PDF, dvoklikneš na njega i otvoriš ga? :)

Link to comment
Share on other sites

Двоклик асоцијација, да се тако изразим, је на Фоксит Ридеру. Трећа икона одозго на десктопу са леве стране је ПДФ. Лево од Матлаба у таскбару, фајл се зове 2007 ... је отоврен ПДФ. Фоксит ридер користим већ годинама и на послу и код куће.

Адоби Ридер ми је требао 2 или3 пута само да попуним неке формуларе јер Фоксит није радио како треба, није видео сва поља или је избрљао текст. Брже и лакше ми је било да инсталирам Адоби него да чачкам зашто фоксит није радио. Тако да Адоби је ту само злу не требало, а када се зло деси, покренем програм, отворим ПДФ, завршим шта треба и вратим се Фокситу :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...