Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

lol

tvog mozga?

ti imash mozak?

i smisao za humor?

imash smisao za ispasti glup i smisao za smoriti ljude

nishta drugo nemash dechko

a ti si dechko jedina osoba na mojoj ignor listi ali popizdim kada vidim da pokushavash da mi pametujesh neshto, pogledam shta si rekao i onda josh vishe popizdim jer ne mogu da verujem koliko glupih osoba ima na ovom svetu i zhao mi je shto dodju na ovaj forum da spushtaju nivo inteligencije

dechko, najlakshe bi ti bilo da se upucash

vadim se kad baje dodju?

ne znam shta mi bi da se javim uopshte :(

ovo je napisano jer je prva moja rechenica stvarno bila nepotrebna na ovom topicu jer sam zaboravio da retosi koji ne znaju da iskuliraju dolaze ovde

svaka normalna osoba bi na takav post odgovorila sa "jebiga [:D]" ali si se ti prvi nashao i sve shto sam ti do sada rekao stoji

dakle glup si, smarash, niko te ne voli i treba da se upucash

dovidjenja

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kako vas iskustno Lag Prca :)

Inace Gotenks je neverovtni vozac roflkoptera i lols rojsa :) - prosto receno dobar covek, dobar domacin, momak na mestu sa surikenima inteligencije :)

Meni je bilo neprijatno neko vece na netu, ja lone ranger, protivnik zeus, i ubijem ga 2-3 puta onako na srecu, ostane me po 1. I ajde da mu pogledam iteme kad ono 2 wraith banda. Pitam ga zasto to, odgovara covek (inace fino smo caskali bez prozivki) "For mana, i am int. hero" . Nakon sto je ukapirao sta je kupio poslao je neki smiley tipa :S i otisao :)

Inace zar niko jos nije postovao NAJJACU provalu u DOTI!!!!

"DeuS.Joca (iliti maximus moj kolega leceni alkoholicar) kiled bla bla with bla bla"

Jocin teammate(neki stranac) : GJ

Joca : UR MOM!

Joco sto ga psujes?

Joca : Ma sta me proziva.

UR MOM RULES ALL!!

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

odatle i potice ur mom naziv?

ghost... imam 193cm ty very much...

kad dodjem do 2m prodajem komp i u teretanu zvuishhhh

:)

to sto kaze Igor... Ja sam rodjen za komichara :)

shurikeni mudrosti [roflmao]

You have chosen to ignore LaG. View this post

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Demon Edge = Demon ejdz

Boots of Speed = Bots of speed, Book of speed

Necrolyte = chicha sa shtapom (rotunDJere)

Omni Knight = Hi men (He man)

intelligence heroji = magijashi, vracevi

magije = charolije, vradzbine

banlist = banaltist

blades of alacrity = blades of acrility

ursa = pokemon

shadow fiend = okovad

degen aura = wale aura (wale je inace klinac koji sedi u igraonici i smara nevidjeno)

brilliance aura = sandokan aura (sandokan je drugar koji uvek mora da bude najpametniji), ili tako kazu kad se naduvaju

quarterstaff = frula

chen = jevrejonzo

zevs = repickson, ili Ilija Gromovnik

Spirit breaker = pop (ima kandilo).....

Ima jos, ne mogu sad da se setim, postovacu o5. Neke od ovih stvari su provalili drugari iz klana, a neke masa iz igraonice.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Nastavak:

Mask of Madness = mask of mendez

Messerschmidt = Gickasta sikira

Boots of speed = papuca

Bountyjev toss = frizbi

Necrolyte = Necrolich

Slitheren = Glista

Illuminate = kuvanje

Hand of midas = midash

Demon edge = Demon gejdz

Eye of skadi = ejdz of skadi

ownage = pickolom

Maidenka = nejaka devojcica

Akasha = kuckasha

Necronomicon = nekronominjonci

Nessaj = djiha djiha

Kentaur = muftija

kad neko promasi stomp/ clap/ shockwave.... = "ori zemlju!"

Earthshaker = Marko Kraljevic (More Marko, ne ori drumova!)

fissure = fisjur

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

ili u ranijim verzijama si mogao da stojis pored roshana i da te on povija a ti ga odvuces na stranu zlih i on pocne da im ownuje kule. prebija sve sto vidi.sada to vise nemoze....:D      :D        :D

mogao si da tossujes roshana na scourge kulu i da ih roki sam prebije na lvl 3...

STARAC FOCHO OD 100 LJETA

MICKO OWNAGE!!!!!!

Bracer = BraNcer

Nulltalisman = Nulis talisman

zec = mrkva

note! tajni ima tesku ruku

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

kake ste vi provale...:D

igramo je i drug na strani zlih i cuvamo middle i kaze mi drug zamisli da se protektor(tower) iskopa i krene na da nas prebije........:D

dovoljno [roflmao]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Pazite sad ovo:

Imamo u ekipi jednog drugara (Imbabojeb) koji sa svim herojima igra isto. Njegova taktika: damage magija, krst i shesta! :) Znaci: vampir bez aure (a ima noc), drow ranger bez ledenih strela (a ima auru), akasha bez blinka i shadow strike-a..... Salim se, sad vise ne igra tako, popravio se, ali ovo su njegovi biseri.

Btw Losmi, pise se CAMO CTPEHI'T CpbuHa CI7ALLIABA.

Rot (smrad od butchera) = Kacket aura, ili Zik aura (pogadjajte zasto)

Perseverance = performance, preservance (ovo drugo vise ni ne racunam u provable, svi tako govore)

Divine rapier = divine raper (kao da ce da te siluje)

Dagon = dragon

Viper = zelena ptica rodjena za silovanje (Chetnik kaze da hoce da joj polomi krila kad je vidi :D )

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

necrolyte = cica krstitelj :) kad ti opali ulti prekrsti te :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ako me secanje dobro sluzi (a sluzi, fala Bogu), tipicna partija izgleda ovako:

- Toxici huntuju, prikazuju pjur skil gangovanjem tipa 4v1, deru se "Pickolom!"

- Zaboravljaju jednog heroja (najcesce Chetnika), koji sa chenom sakuplja ouch/ sa drvetom kupuje refreshera

- Daje ouch Sandokanu, koji relativno brzo kupuje demon edge

- Ostala cetvorica, iako pod velikim opterecenjem pjur skila, uspevaju nekako da naprave aegis/ kupe sebi relativno lose iteme

- Toxici guraju, popuse zbog divine + aegis comboa/ 10 sec korenja

- Mi se deremo "Pickolom!"

- Razocarani Toxici gube (iako su bolji igraci i imaju bolju taktiku, sto je btw Zec sindrom), i kazu kako smo mi pederi i "ne igramo po dce pravilima"

Ako sam negde pogresio, ocekujem ispravke. :P

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Ne zato sto ne igrate po dce pravilima nego sto kod vas nikakva pravila ne postoje :)

Jedino vam kenjamo sto poolojete neograniceno, sto je po meni bolesno... Pa pazi zadnji petak sad CHEN nije imao BUKVALNO ni jedan item u svom inventaru, znaci sve je ispuco na trolla koji je na kraju imao avatar aegis divine itd.

Btw igrala se jos 6.19b verzija a ne 6.20 jer je zabagovana :D

p.s. tu partiju smo lose odigrali i kad bi ponovili isti taj pick smlavili bi vas za po sata :) garantujem ti ;P

ali najjace je to sto smo se kao okupili da se dogovorimo za pravila i onda ste ti(tvoja ekipa) + aca dosli do zakljucka da jedino pravilo ko je treba da postoji je da nema backdoringa baraka...i aca je na kraju dodo " to je skill brate a ne ova SRANJA(!!!) sa foruma" ^^

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Jedan lik je za pandu rekao... "machak sa sheshirom"...

Ma samo treba da chujete jednog lika u lanu... Peja ( nije ovaj sa foruma ) .

Nije povezano sa dotom :

Nosferatu = Nostafertu

Fiskalne kase = Fizikalne kase

strelama = strelami

Ovo je ono shto mi je palo prvo na pamet... moram josh i da napomenem da je kad smo igrali battlefield odveo nosach aviona van mape ( nenamerno ) pa smo morali da chekamo novi 10 minuta...

Bacio je svom igrachu nuklearku u generalima pod izgovorom da je samo njega video na mapi...

znachi njemu nema pomotji ^^^ samo koliko je on lapsusa napravio ..........(olumpijske igre)

Link to comment
Share on other sites

Chen nije imao ni jedan item i vi ste ga ubijali. Sta vise hocete? Savrseno! Postoji heroj kog moze da ubije bilo koji vas.

A ti si jedan od onih koji kaze da je verzija zabagovana, jer gush ne pravi damage, a i drvo nije moglo da se hiduje. Kad ove i slicne bagove isprave, mozemo da igramo...

Jedino sto mogu da kazem za razna pravila od Pere/ Mike/ Djoke je "nema snajpera". U 5.84b je pisalo kod refreshera da Faceless Void ne moze da ga napravi (jer je imba). End of story.

Aj necemo vise o tome, otisli smo off topic.

ps. Jel mi dobar avatar?

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Chen nije imao ni jedan item i vi ste ga ubijali. Sta vise hocete? Savrseno! Postoji heroj kog moze da ubije bilo koji vas.

A ti si jedan od onih koji kaze da je verzija zabagovana, jer gush ne pravi damage, a i drvo nije moglo da se hiduje. Kad ove i slicne bagove  isprave, mozemo da igramo...

Jedino sto mogu da kazem za razna pravila od Pere/ Mike/ Djoke je "nema snajpera". U 5.84b je pisalo kod refreshera da Faceless Void ne moze da ga napravi (jer je imba). End of story.

Aj necemo vise o tome, otisli smo off topic.

ps. Jel mi dobar avatar?

Nije losh , ali ni ne sabija ko moj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...