Jump to content

TUR


Recommended Posts

Aj tisina Voodoomane maelstrom je zakon pogotovo za Uda :)

Ja bi ubacio od KOR mapa samo jos nightheaven i silvermoon realno sabijaju mape...

@AdriaN : http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/221651/ maelstrom

http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/346943/ maelstrom WEG

http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/346943/ secret valley

Mislim da svako ko gleda replayeve iz wc3l lige moze da zna ove mape napamet bez igranja uopste...tako igramo bez imbe :)

dobro je pa si dao isti link za secret valley i meal storm :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste vladice da se ta mapa igra od roca, ali brate morash priznati da je smorila, zato shto je prerasla u jedan veliki abuse od mape... samo ti i fata zelite da je igrate ..

da slazem se :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

da izvinite smorila je was 2progamera sta cemo da radimo sada nooooooooooo

sacekaj da li se mi bunimo za ostale mape ne?znaci igramo 7drugih i jednu nasu,za razliku od ostalih koji jedva cekaju turtle/twisted tako da...

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pazi mene zabole koje su mape samo da je tu LT :) znaci mapa je sam centar warcrafta i igra se od roca i kontam da nebi trebalo bas ovako sprdnju praviti od turnira a vi kako ocete ja mislim da trebaju da budu reularne mape da masa nesto i nauci na turniru da proveri svoj pravi skill i da ga unapredi ne da se zeza na nekim mapa moje vise nece igrati uzivotu a i moje misljenje je da igor oce od ovoga da napravi ozbiljan turnir ne neku sprdacinu sve u svemu ja sam samo igrac ali eto to je moje misljenje i dolazim svakako a vi radite kako zelite

Ti bi trebao da budesh prvi za uvodjenje maelstroma i secretvalleya ne samo na ovaj nego na sve nashe turnire, jer ako hocesh da udjemo u WC3L i tamo da uradimo neshto, moramo da vezhbamo i ove mape.

Link to comment
Share on other sites

Ti bi trebao da budesh prvi za uvodjenje maelstroma i secretvalleya ne samo na ovaj nego na sve nashe turnire, jer ako hocesh da udjemo u WC3L i tamo da uradimo neshto, moramo da vezhbamo i ove mape.

vladica bi pre bio za lt only turnir da uzme 2k dinara nego mi da udjemo u wc3l

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da izvinite smorila je was 2progamera sta cemo da radimo sada nooooooooooo

sacekaj da li se mi bunimo za ostale mape ne?znaci igramo 7drugih i jednu nasu,za razliku od ostalih koji jedva cekaju turtle/twisted tako da...

cekaj,cekaj,vi svi pricate o nekim mapa tipa Hmn LT,Orc echo,Elf TM TR,a sta ja treba da kazem kao UD??Maelstorm?haha :))) lol ili da kazem GOGOOG LT ili TR?:)

@ highl1 haha potpuno u pravu za vladicu pre bi uzeo 2,3k din nego da 4gl udje u wc3l u to ne sumnjam :)),ali realno echo bi sutno i umesto nje stavio 2 riv :),suvishe je abuserska mapa.....slicna LTu,onaj BM i ovako iritira na none tavern mapa i na tavern,a da nepricamo tek kakav je na echo boze sacuvaj :),a smarackog LT-a mi vec dosta da igram vs fate,greena i vladice,3 najveca smrdljiva abusera kakve josh svet nije video :))

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

vladica bi pre bio za lt only turnir da uzme 2k dinara nego mi da udjemo u wc3l

e pazi highli ovo je vec bezobrazno ....

ja sam samo rekao da ovaj turnir netreba da bude pretvoren u sprdachinu a vi radite sta ocete ovo nije WEG i nek se ubaci pored standardnih mapa jos te 2 koje idu na wc3l meni cak vise i odgovaraju nove ako cemo tako jer neznaju abjuzove ovi na njima

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

e pazi highli ovo je vec bezobrazno ....

ja sam samo rekao da ovaj turnir netreba da bude pretvoren u sprdachinu a vi radite sta ocete ovo nije WEG i nek se ubaci pored standardnih mapa jos te 2 koje idu na wc3l meni cak vise i odgovaraju nove ako cemo tako jer neznaju abjuzove ovi na njima

rekao sam realno, smorio si vishe sa tim lt-om..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Igor je otisao na vise nego zasluzeni odmor, tako da cu malo da ga odmenim [:D]

Poznato je da nam Vase sugestije dosta znache i uvek cemo se voditi njima.Takodje znate da uvek mozemo da napravimo neki kompromis i da izadjemo svima u susret.....

Ako se slazete : neka sve mape budu u opticaju ( nek' se niko ne opushta [;)] ) a konachnu odluku cemo doneti zajedno......

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

fer i posteno moze sve mape pa nek luzer izvoli nek zeerox bira mealstorm vs mene a ja cu lt vs nejga :)))

highli to sto si rekao da je mapa smorila je nebuloza samo cu ti to reci

nek se na licu mesta bira mapa za svaki krug a map pull nek budu sve weg i standardne mape

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa jocom, neka sve mape budu u opticaju tako da igraci izmedju sebe biraju mape.......

ja dolazim naravno i neka bude 200 dzindzi ufur, mislim da je dovoljno......

neka joca napravi raspored u onoj sobi sa samsunzima tako da budu 2 naspram 2 compa da se igraju 2 mecha istovremeno ili neka joca razmisli kako bi mogao......

samo pitanje kakav ce hardware da bude sa nagradama????

poZz

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

mrzim ono govno od dell tastature jer je jako klizava i na dugmicima od ruke i zbog podnozja jer oni klinci sve gumice povadise :D

Meni je to ok..tastatura...vise stvar ukusa....problem je naci odgovarajucu za sve igre a Dell se pokazao sjajno i steta sto ih nema na trzistu.....Donesi slobodno i neki has , ja cu pitje a Sharky, Hajli i Vladica neke ribice [:D][:D][:D]

samo pitanje kakav ce hardware da bude sa nagradama????

Nagrada je iznenadjenje [;)]

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...