Jump to content

Recommended Posts

ovo je heavy! ovu stranu treba chuvati negde, i pokazati, to mnogo pricha o ljudima koji se bave nashim sportom. Da sam neki punisha rado bih pomogao liku, ali jbg! zelim mu srecu.

P.S. ako dobije tu ruku, mozda ce moci da je isprogramira, i da ima najbolji apm, i micro! onda ce da ga banuju sa svih turnira:)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

OMFG!

Shta reci, StarCraft je najbolja igra na svetu pa je zato i igraju najbolji ljudi. Mada sam siguran da bi i iz drugih igara bilo ljudi koji bi zeleli da pomognu.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kao shto rekoshe ljudi u commentsima tamo, trenutno u africi i aziji umire oko 30 miliona ljudi od gladi.Bolje poslati pare u afriku, nego da bi neko opet igrao starkraft, i troshio svoj dragoceni zhivot na to.Mozhda pomognemo nekom luis armstrongu da prezhivi.

Link to comment
Share on other sites

hm. hoces li onda poslati pare u afriku/aziju? Poenta je u tome sto je kao sto subject kaze "zanimljivost", i pokazatelj koliko je starcraft u neku ruku (pardon, na neki nacin), zblizio ljude dovoljno da osete jacu solidarnost od necega sto zovemo humanoscu koja bi trebalo da nas natera da to osetimo i za timbuktuanska plemena ili koga god. A commentsa ce uvek biti najrazlicitijih, naravno.

Edited by WhiteFoX

With one wish we wake the will within wisdom

With one will we wish the wisdom within waking

Link to comment
Share on other sites

Ok stvarno ste lupili najstrashnije, pogotovo Spils.

Nisam znao da shaljesh redovno pare u Afriku? Isto tako ne verujem da decko ponovo moze da igra StarCraft. Kada bi svi starcraft igraci sveta dali po 100 dolara za gladnu decu u africi to ne bi bilo dovoljno za 0.5% pomenute populacije koja gladuje. Ovo je slicnije gestu davanja sice lokalnom prosijaku, nego globalni uticaj na svet.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kao shto rekoshe ljudi u commentsima tamo, trenutno u africi i aziji umire oko 30 miliona ljudi od gladi.Bolje poslati pare u afriku, nego da bi neko opet igrao starkraft, i troshio svoj dragoceni zhivot na to.Mozhda pomognemo nekom luis armstrongu da prezhivi.

Slazem se...

Link to comment
Share on other sites

Ne Pejo ne zavisi. A sada cu da ti kazem zashto.

Zato shto ja kada prodjem pored nekog na ulici ko prosi povremeno bacim sicu u onaj tanjir shto drze ispod nogu a ti nikada nisi poslao pomoc u Afriku. Prema tome ti lupash.

Molim te obrati paznju da je ovaj slucaj slicniji davanju para lokalnom prosijaku nego slanje para u Afriku iz prostog razloga shto je placanje preko interneta danas svakodnevnica. Isto kao kada odesh do lokalne prodavnice da kupish pljuge/zvake/cips/shta god. A i shta je nekom da potroshi 2 minuta vremena da da 2 evra ovom liku preko svoje kartice? Josh manji napor nego moj dok vadim sicu iz novcanika i dajem liku na ulici koji mi prica "Bog ti dao srecu" i slicne gluposti.

Isto tako obrati paznju da se svi slazemo da treba pomoci ljudima u Africi, ali koliko nas to zapravo moze da uradi ili uopshte radi? Sve je u dostupnosti, jer da postoje na svakom coshku likovi koji skupljaju priloge za Afriku siguran sam da bi ponekad svako od nas dao. Jednostavno, ljudi ne vole da misle o loshim stvarima pa se trude da ih zaborave.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ok, mene niko nije shvatio.Poenta je da je tamo NAGLASHENO da se da novac, da bi on ponovo mogao da igra starkraft.A poshto ja na starkraft gledam kao zavisnost aka drogu, smatram da je bolje investirati u hranu za afrkiu, jer cu mozhda dati nekom pro crncu mogucnost da zhivi.Radije bih produzhio zhivot nekom (iako mu mozhda i ne omogucim to, jer ne znam gde ce te pare otici),nego dao nekom za veshtachku ruku.Bolje bih se osecao u sluchaju da poshaljem pare u afriku,iako nemam ni za jedno ni za drugo.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, nismo se razumeli, ali se slazem sa tobom potpuno sada kada si razjasnio :). Jedino shto ce i dalje vishe ljudi dati pare ovom momku, pre svega zbog dostupnosti :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...