Jump to content

Hit Out i Sidzo i PlayNet Torunament


Corey

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li je moguce da ste vratili ovaj topic u zivot ahahahahahahha svaka cast momci :)

Pa da ....OVO SU BILI JEBENO DOBRI DANI.. I ja sam bio u organizaciji turnira.

Kad se setim sta smo sve radili..

Radilo se u dva sidzo lokala od koga se igralo u velikom a mi smo posmatrali iz spec-a u malom sidzo lokalu a ispred lokala zivi haos od mase ahahaha

A nikad necu zaboraviti kada se Mojo spustio u prizemlje trznog centra kod jednog dede u lokal pa kada su izvadili parfeme da malo osveze prostoriju koliko je smrdelo ahahahahahahahahahahahhhahah ALO BRE TO SU JEBENO DOBRA VREMENA BILA :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steta sto ho2 nikad nije napravljen.

Hahaha, sto jadno ?

Meni je brutalno. :D

Jbte mi smo RAM donosili i graficku kod zexa kako bi rendering bio brzi ... To je koliko se secam trajalo vecno, cak nekoliko dana je renderovao video [:D]

Imam jos na kompu i film i trailer za drugi deo, pa ako treba da se uploaduje, nije problem.

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 years later...
  • 2 weeks later...

Cisto da se nadovezem na temu, ima li sanse da neko okaci neki stari demo ili neke demoe sa turnira ili nekako da mi posalje ako je dobre volje. Voleo bih to da pogledam malo, inace iz N. pazove sam imam par starijih drugara koji su igrali u to vreme pa bih voleo da vidim kako je to izgledalo tada.. tipa ekipe guild gcv zli k ako je moguce ako ne opet lepo. ps nadam se da niko nece ovo hejtovati :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...