Get Adobe Flash player
Corey

Hit Out i Sidzo i PlayNet Torunament

Recommended Posts

Jel mi se chini ili linkovi vishe ne rade?... Tj  za SiDzo?...

neradi ni meni skenjo sam se cekao sam celu noc i stalo je na nekih 75%...

sta je sa linkom???

Travar brate skokni do Ns-a, imas moj broj na www.s1ckmf.cjb.net pa klikni na sanduce da ti narezem oba ako hoces i jos brdo movie-a, al za to ponesi hard :D

I Sidzo movie mesar manijak(ne znam ko je) ima najjaci frag usp-om na infernu [8D]

Edited by Roka

I Sidzo movie mesar manijak(ne znam ko je) ima najjaci frag usp-om na infernu  [8D]

Hihi, lik je iz Rume, igra za neki od tamosnjih klanova, ne znam za koji, jel se, kako to vec biva, menjaju svake 2 nedelje :)

@ Claw

mogutje, davno je bilo...

@ Roka

Ma kakvi, meni je najjachi hyper kad iskache sa B kroz prozor i daje 2 heada....

@ Master

Ne kenjaj pls, mesar je bio teamleader gameroyala, sad je u ukorima i to je to... :/

Uuu Domi na*ebao si!!!  [:D]  [:D]  [:D]

Bajicu, ne pali vatru, da ti ja ne zapalim jednu indijansku na vratu kada te vidim [:D]

Btw, greskom sam narezao jedan dvd sa cs filmovima 2 puta, a poshto si dobar deckic, dobices ga na lepe ochi pod uslovom da dodjesh po njega ;)

Bajicu, ne pali vatru, da ti ja ne zapalim jednu indijansku na vratu kada te vidim  [:D]

Btw, greskom sam narezao jedan dvd sa cs filmovima 2 puta, a poshto si dobar deckic, dobices ga na lepe ochi pod uslovom da dodjesh po njega ;)

E bas ti hvala!!!

[:D][:D][:D][:D][:D][:D]

tada je glorija izbacila mojo u polu finalu...

team.shokata je bio drugi na turu....

film je ok uradjen...

Hahaha, nego sta ... tim shokata je sabio.. u sastavu.... claw of the wing ma tjao, shoda, ghost, ja i..... da li je bio hotix ili slim :)) ?

Hahaha, nego sta ... tim shokata je sabio.. u sastavu.... claw of the wing ma tjao, shoda, ghost, ja i..... da li je bio hotix ili slim :)) ?

Ma najjaci ste [:D]

bugarin je tada pokvario komp...ima neku auru koja lesi kompove....

svaki put kad smo otisli na neki tur on je pokvario komp...morali su menjati ceo komp:)

igrao je slim!!!!

pa objasnili smo tada tur..realno..  [8D]

Bili ste dobri!!!