Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidi ga ovaj sting smeje se na svoje fore tt

Jok nego cu samo na tvoje fore da se smejem. Ovo je jedna veoma interna shala inace ali ce mozda josh nekome biti smeshno :P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nemojte da mi otezavate posao...pola postova treba brisati...ako vec hocete ligu budite barem koliko-toliko ozbiljni...nemam ja nista protiv prijateljskih prozivki, ali mi se cini da ce sve otici upm...najbolje da odvojimo jedan sticky topic na kome ce biti kacene informacije vezane za ligu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahahah @ Mazz

to je stara fora koju svi ovde znaju josh od pre 3-4 godine a neki i ranije :P. Nemoj da se vredjamo na licnoj osnovi, nema potrebe da pominjesh moj karakter kada ni ne znash ko sam.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ahahah @ Mazz

...... nema potrebe da pominjesh moj karakter kada ni ne znash ko sam.

pa za takvu konstataciju mi ne treba vizuelni kontakt, jednostavno "odishesh" karakterom (bez uvrede) :P

@yoyo-booljito

kakva bre JetSet liga retose kad Star redovno igra 10 ljudi i od tih 10, 7 nece da igra tu raspalu ligu a i ta trojica bi se smorila do 2. kola maximum.

comprende?

Link to comment
Share on other sites

gospodo modovi, ajde stavite sticky "pravila ponashanja i postovanja na forumu" i krenite sa malo rigoroznijom kontrolom postova pls, jer ce se cela ideja rasplinuti od klinaca koji su otkrili prozivke po forumu i liga ce postati offtopic a ne obrnuto, a drugo smoricu se od foruma jer je 90% postova koje procitam cisto protraceno vreme...

gmaze i ostali klinci, otvorite sebi topic "igranje u pesku" ili nesto, i prozivajte se do mile volje tamo- nemojte zraciti ljude koji bi da zapravo da pokrenu nesto.

With one wish we wake the will within wisdom

With one will we wish the wisdom within waking

Link to comment
Share on other sites

gospodo modovi, ajde stavite sticky "pravila ponashanja i postovanja na forumu" i krenite sa malo rigoroznijom kontrolom postova pls, jer ce se cela ideja rasplinuti od klinaca koji su otkrili prozivke po forumu i liga ce postati offtopic a ne obrnuto, a drugo smoricu se od foruma jer je 90% postova koje procitam cisto protraceno vreme...

gmaze i ostali klinci, otvorite sebi topic "igranje u pesku" ili nesto, i prozivajte se do mile volje tamo- nemojte zraciti ljude koji bi da zapravo da pokrenu nesto.

i za tebe vazi ono sto i za yoyo booljaita, dzabe se palite.

btw u najmanju ruku mogu stariji boorazer da ti budem, a znash shta obichno stariji radi mladjem....prema tome te tvoje "pametne" postove uputi nekom drugom a ne meni, da se nebismo ja i ti igrali "u pesku"

btw vidim da cu na ECG 100% morati da dodjem, chisto zbog sudjenja :)))

Link to comment
Share on other sites

Pravila su na dovoljno vidljivom mestu. Necu da kacim duplo na mom forumu, samo kick i gotovo.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mi smo svi debili, ja odustajem, igracu pg tour!

Kada nashi najbolji igrachi ovako sude, i ponashaju se bukvalno kao deca daleko cemo da doguramo!

Nedo bog da recimo mazz ode sledece godine u italiju, mada teshko da ce da se desi, ima da se pravi pametan i tamo??? Bolje malo sredite onaj sajt nishta se na njemu osim slike ne menja vec godinama!!!!

Vazno da ti znash da nece ljudi da igraju!

BY THE WAY, mozda on tebi moze da bude stariji boorazer!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

mi smo svi debili, ja odustajem, igracu pg tour!

Kada nashi najbolji igrachi ovako sude, i ponashaju se bukvalno kao deca daleko cemo da doguramo!

Nedo bog da recimo mazz ode sledece godine u italiju, mada teshko da ce da se desi, ima da se pravi pametan i tamo??? Bolje malo sredite onaj sajt nishta se na njemu osim slike ne menja vec godinama!!!!

Vazno da ti znash da nece ljudi da igraju!

BY THE WAY, mozda on tebi moze da bude stariji boorazer!

dobro ti kaze chegster mozzko! btw sve si sjebo....

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...