Jump to content

UT turnir


Recommended Posts

E ljudi, ono ... ja sam poslao Alenu SMS kada me je cimao da me obavesti da dodjem da se igram da nema sanse da u tako kratkom periodu organizujem dan da bih mogao da stignem. Da ste mi javili makar dan ranije, mogao bih da dodjem. Znaci ja sam za igranje, kada bude neko sledece, ovo ono, al' samo me obavestite barem dan ranije.

Link to comment
Share on other sites

to je vec pitanje, eee daleko je petak :)

nego aj kacite te demoe hocu da skidam..

bilo je extra, macani su kewe =PPP

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...
On 4/2/2019 at 9:37 AM, nt.maharaja said:

@Lucky Pa dobro je l moguce da su bas moji postovi izgubljeni, i to jer sam jedini pisao srpski [V]

Iznete su informacije u ovoj temi od goruceg znacaja za moj youtube kanal od 407 subscribera...

ne bi trebalo da su izgubljeni, mada ko će se setiti šta je bilo pre 14 godina jel si zdrav?

znam da smo 2003 valjda prebacili bazu i tada sve krenuli od nule, tako da su postovi od 2000 do 2003 na nekom cdu :( :)

On 4/2/2019 at 12:17 PM, nt.maharaja said:

Deste carevi :)  dodjite na ut turnir 30. novembra na jos uvek neutvrdjenom mestu :) #20yearsofut

 

@Junkie jedna plejlistica

 

slučajno sam skipovao na 1:10, ko je ovaj što nume?

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2019 at 6:09 PM, Lucky said:

ne bi trebalo da su izgubljeni, mada ko će se setiti šta je bilo pre 14 godina jel si zdrav?

znam da smo 2003 valjda prebacili bazu i tada sve krenuli od nule, tako da su postovi od 2000 do 2003 na nekom cdu :( :)

slučajno sam skipovao na 1:10, ko je ovaj što nume?

ma jasno je meni da nema nazad, samo ventujem u pravcu administracije. ali dobra vest za stari forum, predlazem aukciju za taj cd

i mislio sam na tipa ovaj post koji sad glasi samo "ja jo" xD

 

a sto se tice 1:10, svi su rupe u tom demou sem nofa jer imaju po 13 godina i prvi put su dosli kod stildze, ali to je samo pocetak plejliste u kojoj ces naci i neke kasnije snimke

evo na ovaj sam ponosan

 

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
On 4/10/2019 at 1:46 PM, nt.maharaja said:

ma jasno je meni da nema nazad, samo ventujem u pravcu administracije. ali dobra vest za stari forum, predlazem aukciju za taj cd

i mislio sam na tipa ovaj post koji sad glasi samo "ja jo" xD

ahaha, ko zna šta je sa tim i kakav je to zabag. iskreno nisam znao da postoje preseci postova u određenim delovima.

 

On 4/10/2019 at 1:46 PM, nt.maharaja said:

a sto se tice 1:10, svi su rupe u tom demou sem nofa jer imaju po 13 godina i prvi put su dosli kod stildze, ali to je samo pocetak plejliste u kojoj ces naci i neke kasnije snimke

evo na ovaj sam ponosan

 

najveća fascinacija kad gledam ovako neke stare stvari je koliko je zapravo krš grafika za današnje pojmove tada bila vrh. ovi svetlosni efekti su u tom periodu bili "wow" ... makes you think.

a ovo su stvarno bili vrh mečevi :))

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2019 at 1:46 PM, nt.maharaja said:

ma jasno je meni da nema nazad, samo ventujem u pravcu administracije. ali dobra vest za stari forum, predlazem aukciju za taj cd

i mislio sam na tipa ovaj post koji sad glasi samo "ja jo" xD

 

a sto se tice 1:10, svi su rupe u tom demou sem nofa jer imaju po 13 godina i prvi put su dosli kod stildze, ali to je samo pocetak plejliste u kojoj ces naci i neke kasnije snimke

evo na ovaj sam ponosan

 

Imam novu teoriju koja može biti ispravna!

Trenutno se radi reindexing postova jer je bio upgrade, koji se odvija dosta sporo (trenutno je na 60%) tako da postoji solidna šansa da kad se to završi pojave se neki topici, postovi a svakako da radi bolje pretraga koja trenutno ne radi kako treba.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...