Jump to content

UT turnir


Recommended Posts

si pokupio demoe, hopsi? Imao sam dva mnogo opasna fraga...

mada, pokupicu ja te moje demoe sutra, ako ostanu na kompu.

Bilo dobro. Finale je bilo na mejn stejdzu, bila feshta. Prenos na TV ekranima navijanje i sve... :) Extra bilo... dobio NOF...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Na turniru je u finalu pobedio NOF koji je otishao kuci sa GeForce 6200 Club3D, dar Deus Computersa.

Drugo mesto je uzeo Misha, otishao kuci sa Wireless Labtec tastaturom i mishem.

Inace je finale bas bilo kul, prvu mapu dobio NOF, drugu Misha, trecu NOF, i eto :)

Link to comment
Share on other sites

svaka cast pobedniku, ali posebno mishi, jer me je bash tesnim rezultatom pobedio, samo jedan frag razlike, i to me je ubio 10ak sekundi pre kraja :), a ja budala vodio taj poslednji minut 3 razlike ;), jebiga izgubio sam koncentraciju kada sam usled cekanja shtita sluchajno pritisnuo dugme za kucanje, shto je mishi omogucilo da me veoma lako ubije, posle sam rekao ma igramo se do kraja, i tako izgubio :) hehe :), finale nisam gledao.

trece mesto smo podelili qske i ja, jer smo morali da odemo, ja zbog obaveza, a on zbog ne znam cega :)

mada svaka cast i igoru koji je omogucio taj GF, i lakiju koji nas se setio i pozvao ucestvujemo na turniru, svaka cast svima, i mnogo im hvala :)

demoe nisam uzeo, tako da ces ti modjo morati danas da ih pokupish :). cim sam stigao gajbi pao je jedan shift+delete na ut, i toliko o mom pro gamingu :), vidimo se na nekom drugom mestu, u neko drugo vreme :). evo doshlo vreme da i ja odem u penziju :), mozda napravim neki fairwell movie, ali cisto sumnjam, jer sam juche skontao koliko me to mrzi :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

pa ja sad ne znam koliko cu demoa moci da pokupim sa mojim famoznim flashom od 64mb, al dobro:) ponecu koji prazan disk, pa mozda ima rezac tamo.

Uostalom, i mene bole uvo za demoe, ocu samo svoja dva fraga (necete da me prevartite) :).

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Turnir, je bio extra, bas je bilo opusteno i zezanje i sve. Drago mi je da smo opikali malo i onog CTF-a, to mi je stvarno nedostajalo. Jes da sam pukao sve 3 partije, ali dobro sam se drzao, ja sam mislio da cu jedva izvlaciti 2-3 fraga. GG all ! [:)]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

bash tako, moracemo da skupimo nekada neku kewl ekipicu za ctf :), to mi bash nedostaje :)

oberucke se prihvata i usvaja :), slazem se u potpunosti

veliki pozdrav za laleta i pertua sto su nas se setili i ugostili, hvala ljudi i svaka cast!!!

"atmosfera je super" :)

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da cu jedva izvlaciti 2-3 fraga

Ticu, ja sam non-stop bio u minusu. [8)]

Svaka cast ljudi, meni je celo zezanje opako prijalo.

Prvi put sam igrao UT u lanu, i gazili su me ko vola.

Ali stvarno su svi opusteni, ne znam sta bi bilo da sam tako "brzopleto" uleteo na neki CS tur. :) Osecam da bi me razapeli na stub srama. :)

Psyho svaka cast! Hvala svima. [:)]

p.s. Poseban pozdrav za Acida [:D] , Coolera [:D] od sb)noodle i sb)slobe.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je: dobro zezanje, dobrih partija, dobrih ribica.

Ja sam dobio par sedih igrajuci sa Qsketom... na kraju je bio misha vs psyho scenario u kusurovu korist, i vala svaka mu se dala ;) Takodje napeta partija i sa coolerom. Finale je bilo zanimljivo, kao i navijanje ;)

Pozdrav za ekipu, morace da padne josh neko UTanje u skorije vreme...

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

ma opusteno drago mi je da je svima bilo kul... takodje sve pohvale...ovo je bas onako verovatno poslednji ut turnir jer sta reci dosta je bilo :) svi da se prebacimo na nesto ako nista iz zajebancie a CTF uvek :)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ako ti se ne svidja vrati tu graficku , dobices tastaturu i misa... wtf. budi hepi sto si ista dobio...

umesto da se zahvalis sto je bilo prilike da se vidi da si dobar igrac ... e moj nikola sa godinama nista nisi naucio...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ako ti se ne svidja vrati tu graficku , dobices tastaturu i misa... wtf. budi hepi sto si ista dobio...

umesto da se zahvalis sto je bilo prilike da se vidi da si dobar igrac ... e moj nikola sa godinama nista nisi naucio...

Sto da vratim? Pise da sam dobio i jedno i drugo. Ne bih nista da vracam nego lepo da mi se preda sve sto sam osvojio, molim lepo.

Ne secam se ko je ono bese od nas dvojice stariji? A da - ja, 2 godine, zato ne pametuj meni, molim te. Naravno da mi je drago sto sam imao prilike da se pokazem sto sam i rekao. Ne dopustam da neko pise lazi u vezi meni, pogotovo ne da sam dobio nesto sto nisam.

Link to comment
Share on other sites

Ali ovog cida najozbiljnije ne bih prepoznao na ulici :) Jos kad smo se pozdravili na turniru bilo je ono sec gledam ko je covek koji se smejulji i sa kojim se pozdravljam, i tek onda izvalim :)

e lale lale, da vidish kakve mene strava picke startuju po ulici, a ja se ni jedne ne secam :(((( :PPP

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...