Jump to content

WCG Beogradske Quali + Grupe u nedelju


Recommended Posts

e bre ko mi je postovo na nicku :) mami cu mu btw moja grupa ubica valjda cu procio kao drugi zeerox naravno prvi :)

TT usrala te jedna ali ako se sastanemo drugog dana objasnicu ti neke stvari... :)

Btw Vladice mene ce da osveti Duke,ionako smo se dogovorili da objasnimo sta je Undead,uz podrsku Freemana :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta ja i vladica da kazemo za to shto dolazimo iz ns-a?, i moramo ostati 2 - 3 dana u bg-u... ja se nebunim shta cu raditi zato shto znam skim cu provoditi vreme, a ti ako mislis da se sam shetash po sava centru onda ne znam zashto stvarno dolazish na wcg.... A ima i ljudi koji su iz uzica ako se neveram etc.. oni moraju da krenu u 5 ujutru da bi dosli na jebeni wcg, tako da nemash pravo da se zalish ( nemoj misliti da imam neshto licno protiv tebe nego jednostavno nemash prava da se zalish )

da pokazete za pocetak licnu kartu i da cutite... otezavate ljudima prolaz iz prestonice ;P

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

U koliko kesha da ce te shaman ugaziti ?

ako je to shaman koji je cepao sc... mogu da zamislim kako decko trpa...

na prvom turu me je dobio 2 : 0... za ukupno 15 minuta... e onda sam odlucio da pocnem da igram sc ozbiljnije :) iako me se verovatno ne seca: hvala ti shamane sto si me tada naguzio strasno... meni je vredelo :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ajde bre ljudi sedam je sati,jel ima nekih vesti sa prvog dana ,rezultata ili tako nesto?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio 1 u grupi sa 5-0 scorom ... znam samo da nije bilo iznenadjenja i da su svi gosu-i prosli ... normalno ne racunam u iznenadjenje to sto je goga ispao ...

Nemoj Gogu, ipak je imao najjachu grupu (sa Fatom i Razorom). Jebiga [:D]. Ja sam isto proshao grupu sa 5-0, a od ostalih likova za koje znam da su proshli:

Sharky, Vladica, Domi, Ghost, Wolfy, Duke, Fata, Razor...ne znam dalje [:p].

Link to comment
Share on other sites

ne rise da je goga ispo,ja sam bas mislio da ce biti inenadjenje,sta je zerox uradio?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Znam da je Zerox bulja trebao da ispadne, izgubio je od Vladice(koji je nabio sve u grupi naravno), i od nekog buljasha, ali na njegovu srecu je taj buljash izgubio od nekog 3. buljasha, pa su igrali razigravanje, a tu ne znam shta je bilo, otishao sam da jedem, a posle gajbi na kunt.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je Zerox bulja trebao da ispadne, izgubio je od Vladice(koji je nabio sve u grupi naravno), i od nekog buljasha, ali na njegovu srecu je taj buljash izgubio od nekog 3. buljasha, pa su igrali razigravanje, a tu ne znam shta je bilo, otishao sam da jedem, a posle gajbi na kunt.

ma zato nemam pritisak da branim 4to mesto ^^

Link to comment
Share on other sites

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Freewin??? Mrzelo te da čeka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ah, evo i mene... stigao kuci.. :)

Eto, ispao sam.. imao sam 2:3 skor na kraju... neznam tachno koji sam bio u grupi, uglavnom za one koji ne znaju bio sam u grupi sa Greenom...

Niko nije pomenuo tastature... sto je najveci problem bio na turniru... ne trazim razloge zasto nisam prosao. Nisam nezadovoljan, ovo mi je prvi turnir, trema, neiskustvo i tako dalje... Priznajem, bio mi je cilj da uzmem to 2. mesto u grupi, nisam uspeo, a realno malo mi je falilo da pobedim little dragona koji je na kraju bio 2 i posle bi nas bilo 3 sa skorom 3:2 i svi jedni druge dobijali i gubili jedni od drugih pa bi verovatno bilo neko razigravanje... ali eto sta je tu je...

Nebrojeno puta sam pritisnuo taster "windows" umesto alt ( nije radilo srecom :)), milion puta sam pritisnuo ctrl umesto shift, milion puta ono dugme za konzolu u CS-u umesto 1, milion puta 1 umesto 2, milion puta 2 umesto 3, milion puta "v" umesto "b" i tako dalje... zaista steta za te tastature. Inache, odlichna organizacija, svidelo mi se, a i dobio sam 2 majice :)))

Malo mi je u pochetku bio smor posto nikog nisam znao, kasnije su dosli moji ortaci, verni navijachi :)

Upoznao sam greena, zao mi sto ne upoznadoh fatu :)

Crovaxa sam znao manje vishe od ranije, a higl1-ja sam upoznao jedne prilike u mojo-u...

Sve u svemu jedno lepo iskustvo... obavezno se prijavljujem i za prvi sledeci turnir i malo cu ovaj put vishe vezbati ( imao sam neke ispite... nisam bas nasao dovoljno vremena... )

Eto, toliko od mene, srecno svima koji su prosli u finale i nek najbolji pobedi :)

Link to comment
Share on other sites

Tastature su ziv krsh za war3, barem dok se covek ne navikne na mali F1,2,3 kao i shift... Niko da pomene hostese, o majko mila, vise sam se tu namucio gledajuci ih nego sto sam prosao grupno takmicenje...

ebe mi se za shift ono stoji tamo makar mogu da ga nabodem, ali f1-2-3 ne znam da li sam potrefio 3 puta,uglavnom sam lecio protivnickog heroja umesto da ga boltujem dizao watere sa mk-om etc :P sutra moja tastature od 7e idemoo :P

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Budi srecan sto nisi :)

inace ja sam bio tamo glavni baja sutra dolazim da prebijem sve tamo i idem u singapur sam !

Treba da budesh srecan shto nisi upoznao Fatu :))

@tastarure: Do jaja su, jedino shto su pomereni F-ovi za po jedno mesto i mali su. Osim ovoga, za sve ostale igre, tastature su keva.

znaci uzeli ste mi post iz usta :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...