Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

E ajde sad da se takmicimo ko je vise puta bio na tekmi!

Svako moze da kaze da je bio na 1000 ali nije..kako da proveris!

Npr. doca_fcrs ima slike sa tekmi,znak mu je neki zvezdaski,ali nema pojma ko je koga tukao na istocnoj tribini kad je bilo 1:1

Prema tome batalite se toga ko je bio na koliko utakmica jel se ne zna ko laze a ko ne

Link to comment
Share on other sites

Sto me zracis,ja kazem lepo a ti me smaras...verujem ti da si bio preko 100 kosarkaskih utakmica i jesi kvalifikovan si...

Ajde mi kazi sta je sa te dve recenice koje su u jednom postu?Sta nevalja?

pazi zbog chega ti ides na utakmice? Zbog toga da bi dosao na forum i hvalio se? Da bi rekao ortaku kako si ti isao na sve tekmi i svi kad te vide ne smeju da pricaju o Partizanu...

e bio sam Bog te pita koliko utakmica na basketu... ali ja idem na basket zato shto volim taj sport i to mi je zadovoljstvo da gledam i ove sezone cu biti ponovo u Pioniru redovan... i shta sam ja sad neki heroj?

Svako ima pravo na svoje misljenje... to shto sam ja na fudbalu bio 2 puta prosle sezone je licno moja stvar... mozda neko ko gleda basket od kuce ima bolje misljenje od mene...

To shto ides na tekme nije garantovana stvar da je tvoja rec "amin"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sto me zracis,ja kazem lepo a ti me smaras...verujem ti da si bio preko 100 kosarkaskih utakmica i jesi kvalifikovan si...

Ajde mi kazi sta je sa te dve recenice koje su u jednom postu?Sta nevalja?

Ne valja se pishe odvojeno...

Lepo je shto smatrash sebe za nekog velikog navjacha i sl. a na tekme idesh od '98 i josh se dichish time, to mi se svidelo...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

@black knight...ajde keve ti prosvetli me...kad sam toliko glup! ko je tukao koga na istoku??? Klinja cak mladji i od mene utracava na stazu,uzima zastavu i neometano se vraca na tribinu...pa naravno da cemo krenuti na vase navijace...a da budem iskren ti likovi da su neki navijaci bili bi na severu a ne na istoku...

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@black knight...ajde keve ti prosvetli me...kad sam toliko glup! ko je tukao koga na istoku??? Klinja cak mladji i od mene utracava na stazu,uzima zastavu i neometano se vraca na tribinu...pa naravno da cemo krenuti na vase navijace...a da budem iskren ti likovi da su neki navijaci bili bi na severu a ne na istoku...

brate evo precutkivao sam do sada tvoje postove ali stvarno vishe...

samo zelim da te naucim jednu stvar o "Neosvojivoj tvrdjavi".

Jug od Istoka dele 2 (DVE!) ograde, a Sever od Istoka 1!

Pola Juga je jurnulo ka Istocnoj strani... zamisli samo da je bila samo jedna ograda. Znachi vas je trebalo da u startu bude duplo vishe (zbog ograda) ali vas nije bilo... bilo vas je duplo vishe onda kada je sve bilo gotovooooooooooo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jesi mozda video da je uletela zandarmerija na sever,a??? A ustvari bilo me kara da se ja prozivam na netu sa nekim...ne postujem vise ovde...pozz svima..

nije mi bila ni namera da se prozivamo.

pozdrav

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dok se huligani dive liku(?!?) koji je dobio batine zbog gluposti, ja kao predstavnik "simpatizera, pickica" itd. se divim navijacima PSZ-a koji su u saradnji sa upravom (ispruzili se za boju) iscrtali stadion (donji deo tribine) grafitima.

Evo i slika:

park princeva 1

park princeva 2

park princeva 3

park princeva 4

park princeva 5

park princeva 6

park princeva 7

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...