Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

17 hours ago, Jose Jimenez said:

U prevodu "Hoćemo da izvlačimo pare iz državne firme, ali hoćemo i da niko ne gleda Junajted kanale"

ma grozni su svi skupa - sbb plače što telenor ide sa telekomom a do juče su sa njima pravili dilove, onda ovo oko prenosa ovi se ovima nisu javili, ovi ove nisu ni zvali ...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fikser said:

Place, ne zato sto idu zajedno, nego je moronski direktor stavio na papir da je cilj saradnje unistenje SBB. Svi znamo da svako hoce da satre svoju konkurenciju, ali ne stavljas to u pisanu rec, jebote...

slažem se, nisam video da je to stavio ali ako je stavio onda je stvarno car 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pa već ti je to slučaj - na primer najjeftiniji EON paket samo televizija je 1499 dinara mesečno. Dakle ako neko hoće da gleda EP mora najmanje toliko da plati na dve godine. Nevezano za celu SBB/ostali priču koja je sama po sebi idiotska sa svake strane, činjenica da ne možeš da gledaš bitne sportske događaje (pogotovu utakmice reprezentacije, kakva god ona bila...) bez dodatne pretplate na nacionalnoj frekvenciji je sramota u svakom pogledu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Pa već ti je to slučaj - na primer najjeftiniji EON paket samo televizija je 1499 dinara mesečno. Dakle ako neko hoće da gleda EP mora najmanje toliko da plati na dve godine. Nevezano za celu SBB/ostali priču koja je sama po sebi idiotska sa svake strane, činjenica da ne možeš da gledaš bitne sportske događaje (pogotovu utakmice reprezentacije, kakva god ona bila...) bez dodatne pretplate na nacionalnoj frekvenciji je sramota u svakom pogledu.

Pri čemu je to čak i samo televizija a u današnje vreme moraš i neki net imati, tipa 3500 je najjeftiniji SBB paket sad ... cene su ludilo.

Ja sam kao zadovoljan sa ovim Orion telekom jer imam samo net za 1900 din i to ovaj neki 1 Gbit whatever paket ... 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Pa već ti je to slučaj - na primer najjeftiniji EON paket samo televizija je 1499 dinara mesečno. Dakle ako neko hoće da gleda EP mora najmanje toliko da plati na dve godine. Nevezano za celu SBB/ostali priču koja je sama po sebi idiotska sa svake strane, činjenica da ne možeš da gledaš bitne sportske događaje (pogotovu utakmice reprezentacije, kakva god ona bila...) bez dodatne pretplate na nacionalnoj frekvenciji je sramota u svakom pogledu.

Ako je EP problem, imas ponudu za EON preko neta za 1000 na 30 dana, specijalan paket samo dok traje EP. Nema obaveze.

Govoris nam da, ako satru SBB, bice bolje po korisnike? Imacemo samo jos goru situaciju.  Vec sama cinjenica da se prica mahom vrti oko mts/supernove i sbb je porazavajuca.

Po nas je tragicno sto bukvalno nema alternative placanju TV signala nekoj firmi, da samo utaknes antenu i gledas TV preko etra.

 

Ne podrzavam, jer sve se svodi na paru i zato to i rade, ali objektivno im nista ne mogu. Kupili su prava za Srbiju i niko ne moze da ih natera da urade nesto sto ne zele (preprodaju i sl).

Edited by fikser
Link to comment
Share on other sites

A objasni nekom penzosu kako da gleda EON preko neta :) nisam rekao da će biti bolje ako satru SBB, daleko bilo, ja bih voleo da vidim više konkurencije. Samo konstatujem da je i SBB ekstremno bezobrazan za neke stvari - tipa ovo što je Laki rekao najjeftiniji SBB paket sa netom je 3500 dinara. I sad moja keva kojoj treba nekakav net (sigurno joj ne treba 150mbit DL) mora da plaća 3500 dinara jer hoće da gleda "one druge" tv kanale. Realno bi bilo da imaju neki paket sa tipa 20mbit netom i osnovnim kanalima za tipa 1500-2000 dinara za te manje zahtevne korisnike.

Ali da se vratimo na temu - mislim da bitni sportski događaji ne bi smeli da budu u bilo kom trenutku iza nekog paywalla. Dakle trebalo bi da može baš to, uključiš stb uređaj ili ako TV ima sam, izbaciš antenu i gledaš fudbal, da li se kanal zove Nova S ili RTS nebitno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zwerko said:

ako neko hoće da gleda EP

 

3 hours ago, Zwerko said:

A objasni nekom penzosu kako da gleda EON preko neta

Odluci se o cemu pricamo. Opsti slucaj ili vrlo specifican? Posto su moj penzosi od 70+ godina lako skapirali aplikacije na LG TV i EON BOX.

Imas opciju da gledas EP. Jeste 1000, ali je bez obaveze. U ovom trenutku je najblize sto mozemo da dodjemo do necemu nalik na izbor programa nezavisno od uvedenog provajdera u kuci.

Ne branim SBB zbog SBBa, puca mi,  ali bez njih, pa i ako je skuplji (inace je supernova osnovni tv+net kombo 3000), a jos narocito sada kad je Supernova i zvanicno potpala pod MTS, dolazimo u ovu situaciju:

Kdx9jvG.jpg

Uklone li SBB, ovakav kakav je sada, gde Telekom kontrolise infrastrukturu, a time i diktira ponudu, nadrljali smo.

Ostace neki sitni provajderi, evenutalno Orion kao malo veći, ali svakako nedorastao i nerazvijen i onda smo peceni.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fikser said:

Ako je EP problem, imas ponudu za EON preko neta za 1000 na 30 dana, specijalan paket samo dok traje EP. Nema obaveze.

 

to stvarno nije normalan način za gledanje 🙂 kao što ja kod kuće nemam SBB pa preko njihove aplikacije EON se logujem pa mogu da gledam 🙂

6 hours ago, fikser said:

 Govoris nam da, ako satru SBB, bice bolje po korisnike? Imacemo samo jos goru situaciju.  Vec sama cinjenica da se prica mahom vrti oko mts/supernove i sbb je porazavajuca.

 

naravno da ne, treba da ih je još više 🙂

6 hours ago, fikser said:

 Po nas je tragicno sto bukvalno nema alternative placanju TV signala nekoj firmi, da samo utaknes antenu i gledas TV preko etra.

 

kako misliš ne postoji? možeš i zove se digitalna televizija, utakneš i ono radi 🙂 ja sam tako gledao TV u onim najdramatičnijim periodima korone prošle godine, jerbo nemam pretplatu ni kod jednog operatera za televiziju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...