Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

On 6/10/2020 at 11:06 PM, alfa said:

Rutinski, ipak je kup bastion pravde, gde nema namestanja i prijateljskih utakmica...

realno

  • Thanks (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Golman nam je problem u obe utakmice bio ali drugi gol je "najfudbalskiji" gol koji je reprezentacija postigla u poslednjih 20 godina. Ne mozesh od govana napraviti pitu ali ako puste Piksija da radi mozda za 2 godine bude neshto.

Edited by Sting
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
14 hours ago, mohr said:

Jel realno da rts nije uzeo da prenosi evropsko prvenstvo ? Ovu drzavu treba spaliti do temelja, kompletan reset.

Ovo se odavno zna, tj. pre jedno 2 godine još je izašla vest da je prava za EURO otkupio SBB tj. United Media i da će oni prenositi a ne RTS. Pa je i RTS izbacivao neka saopštenja i šta god.

Valjda je fora na kraju priče da ako se država nije kvalifikovala na Euro onda prava može da otkupi ko god hoće, a ako igra na prvenstvu onda prava "moraju" da idu dal' direktno nacionalnom broadcasteru ili pak se broadcasteri  ali samo sa nacionalnom frekvencijom takmiče tj. idu na aukciju.

Link to comment
Share on other sites

kakva ekipa sa obe strane 🙂

 

Одраније је познато да су права преноса овог првенства у власништву "Јунајтед групе", која никада није понудила права преноса РТС-у.

Иако нисмо добили понуду за откуп права, РТС је на своју иницијативу покренуо разговоре са више људе из "Јунајтед групе". Последњи пут, 21. маја, уживо на састанку између генералног директора РТС-а Драгана Бујошевића и извршне директорке компаније "Јунајтед медија" Александре Суботић, РТС је предао допис и званичну понуду за откуп права на пренос ЕП.

Одговора на понуду није било, па је генерални директор РТС-а 10. јуна још једном успоставио контакт са извршном директорком "Јунајтед медије" и у телефонском разговору упитао да ли ћемо добити одговор на нашу понуду.

Одговор је гласио: "Немам понуду за вас за ЕП."

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lucky said:

kakva ekipa sa obe strane 🙂

 

Одраније је познато да су права преноса овог првенства у власништву "Јунајтед групе", која никада није понудила права преноса РТС-у.

Иако нисмо добили понуду за откуп права, РТС је на своју иницијативу покренуо разговоре са више људе из "Јунајтед групе". Последњи пут, 21. маја, уживо на састанку између генералног директора РТС-а Драгана Бујошевића и извршне директорке компаније "Јунајтед медија" Александре Суботић, РТС је предао допис и званичну понуду за откуп права на пренос ЕП.

Одговора на понуду није било, па је генерални директор РТС-а 10. јуна још једном успоставио контакт са извршном директорком "Јунајтед медије" и у телефонском разговору упитао да ли ћемо добити одговор на нашу понуду.

Одговор је гласио: "Немам понуду за вас за ЕП."

U prevodu "Hoćemo da izvlačimo pare iz državne firme, ali hoćemo i da niko ne gleda Junajted kanale"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...