Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Ne znam sta se lozite.

Delije su nastale 1989. Grobari 1970.

Delije je turksa rec, koju ste ukrali od jedne grupe Grobara koja je nastala jos 1986. i koja je uzela to ime jer je cesto isla u hrvatsku na gostovanja. Imali su i zastavu i sve.

kapiram i da pratite seriju Sulejman, Mustafe/turski konjanici.

Grobari - stara sprska rec.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, opšte je poznato da su za vreme SFRJ za zvezdu navijali srbi i cigani a za partizan ustaše i vojska (po naređenju).

osnovani u zagrebu, ukrali dres od juventusa, stadion se i dalje zove jna, šta tražite vi u srbiji uopšte?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ranije kad sam isao na derbije (2002. pa na gore) imali smo uvek koreografije

Secam se onih velikih setalica ili kako se vec zovu, pa one male zastavice sto su delili svima da masu, i svasta tako to

ne znam sto su prestali sa time sada da rade, verovatno ih mrzi lol

Link to comment
Share on other sites

ne umire dok ne primige gol, u tom slucaju odcutite do kraja...morao je da se desi potpuni raspad, da biste vi dosli (?) do izrazaja (kao sto rekoh, bili ste manje losi)... alkatraz jeste radio svakakve stvari, ali nasu dominaciju dok je kimi bio na sipci niko ne moze da ospori poz

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se sto se konstantno hvatate za trenutnu situaciju kada je svima jasno sta se desava, ako tebi eventualno nije onda ok...

kao sto rekoh, zna se ko zagrmi jos jace kad ne ide, ko izgubi u pioniru 15 razlike i ostane da peva jos sat i po, a ko peva samo kad je sve bajno...kad ortak koji ide na apsolutno sve utakmice i zagrizeni je delija sam kaze kako pesma ide dok ne primite gol i slicno, jasno je svd

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

u pravu je vlada što se tiče toga, evo recimo pre su zvezdine tekme bile pune a čim je krenula ova propast kluba prazne su tribine dok s druge strane partizan ima dominaciju i na terenu i na tribinama gde se uvek traži karta više.

a i što je mnogo bitnije, rekao je njegov ortak koji je zagriženi delija tako da je jasno sve.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

brate, ja ti govorim kako je od 2003. god. s'obzirom da ja od tad aktivno idem na utakmice, ne bas na sve kao taj tvoj drugar, ali bio sam na desetine i desetine. Tako da ne mozes ti mene da ubedjujes u nesto kroz sta sam ja prosao more puta, tako da vrlo dobro znam kakvo je stanje na tribini i u kakvim momentima. Ne mislim ja da ste vi pi*ke i da ne znate nista o navijanju itd, cak stavise mislim da ste medju glasnijim navijacima u Evropi ( posle nas, to se podrazumeva ), ali cinjenica jeste da ste se poslednjih godina medjusobno klali i ubijali, rastavljali i sastavljali, da ste prvi bili protiv koreografija, bakljadi i ostalih stvari, pa ste i sami imali par pokusaja da nesto napravite, da ste more pesama uzeli od nas, da smo vas proterali sa jednog derbija i tako dalje, da ne nabrajam vise. peace

Link to comment
Share on other sites

ne umire dok ne primige gol, u tom slucaju odcutite do kraja...morao je da se desi potpuni raspad, da biste vi dosli (?) do izrazaja (kao sto rekoh, bili ste manje losi)... alkatraz jeste radio svakakve stvari, ali nasu dominaciju dok je kimi bio na sipci niko ne moze da ospori poz

Svasta bih ti napisao sad, ali ne zelim, jer vise ne idem na utakmice, a verovatno ce se prica dalje nastaviti, sto ne zelim. Zato cu samo napisati da si glup. Ne trolujem.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zato cu samo napisati da si glup. Ne trolujem.

i ti si, ni ja

doco, nastavi sa identicnim postovima, sve vecu i vecu vrednost imaju, da hoces, ukapirao bi savrseno sta sam hteo da kazem, ali ti je ovako zanimljivije. baci foru za matematiku pa da se razilazimo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i ti si, ni ja

ja sam tebi rekao da si glup na osnovu imbecilnih izjava koje iznosis, najvecim brojem tu gde se raspravlja zvezda vs partizan. Sa druge strane, ti si meni rekao da sam glup, samo zato sto sam ja tebi rekao, pa eto da mi vratis? Eto ti jos jednog dokaza da si glup. Eventualno mozes da prodjes da si glupi klinac (jer tako bar vremenom mozes da se opametis i sagledas stvari svojim ocima).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

leško pojasnio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam tebi rekao da si glup na osnovu imbecilnih izjava koje iznosis, najvecim brojem tu gde se raspravlja zvezda vs partizan. Sa druge strane, ti si meni rekao da sam glup, samo zato sto sam ja tebi rekao, pa eto da mi vratis? Eto ti jos jednog dokaza da si glup. Eventualno mozes da prodjes da si glupi klinac (jer tako bar vremenom mozes da se opametis i sagledas stvari svojim ocima).

mozes da mi kazes da nisam u pravu, da sam se izlupetao, da nemam pojma, a ne da sam glup

napisao sam ti da si i ti glup ne da bih ti zaista rekao da si glup vec da bih ti pokazao koliko je retardiran takav sukob i koliko je besmislen...mogao sam i da produbim raspravu, ali sa tobom necu jer inace ni u ludilu ne bih ni pomisljao da bih mogao da dodjem do ovakve rasprave sa tobom, nema razloga da se retardiras sa 'glup si jer si glup' izjavama, ostavi to poltronima i skupljacima poena kod nekih drugih osoba

okej, kad sagledam svoje postove unazad, pojescu svoja govna i reci cu da sam se poprilicno izretardirao, da meni dodje neko i kaze slicne stvari takodje bih ispizdeo

ali i dalje stojim iza svog misljenja da smo bili dominantniji do citavog niza sranja (i naravno, ne mislim OD POCETKA VREMENA, vec par godina unazad) koja su nam unistila tribinu

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne umire dok ne primige gol, u tom slucaju odcutite do kraja...morao je da se desi potpuni raspad, da biste vi dosli (?) do izrazaja (kao sto rekoh, bili ste manje losi)... alkatraz jeste radio svakakve stvari, ali nasu dominaciju dok je kimi bio na sipci niko ne moze da ospori poz

ali i dalje stojim iza svog misljenja da smo bili dominantniji do citavog niza sranja (i naravno, ne mislim OD POCETKA VREMENA, vec par godina unazad) koja su nam unistila tribinu

Eto, vidis da mozes na normalan nacin da kazes nesto sto mislis, a da ne budes drzak i bezobrazan.

A sad cu ja da ti kazem da gresis. :D Ali naravno, to je prica kojoj nema kraja, svako vuce na svoju stranu, sto je normalno. A ono sto ja mislim je da mozda mozemo da se raspravljamo o tome ciji su veci uspesi, ali o navijacima mislim da smo u svakom segmentu, u poslednjih 12 godina [od kad ja bar pratim], jednostavno mnogo bolji. Ali kazem, ti ces [kao i svi partizanovci] reci da ste vi bolji, i tako se ide u krug.

A kad si pomenuo ovo da "cutimo kad primimo gol", sto je inace neverovatna neistina, ali dobro, podsetilo me na jednu od najglupljih "pesama" trenutno, koju su grobari forsirali. Naime, bas to "zasto cutite" pocelo je na derbiju u kupu kada su Delije prvih 26min cutale, jer su grobari ubili nekog Firmasa koji je imao 26 godina [da se razumemo, licemerje klasicno]. Partizan je vodio 2:0 do tog 26. minuta, a Grobari su ludovali uz pesmu "zasto cutite". Onda su naravno Delije ustale i napravile mozda najbolje navijanje koje je ikada vidjeno u derbijima. Na kraju Partizan pobedio 3:2, a Zvezdi bio ponisten gol iz nepostojeceg ofsajda, secate se toga sigurno. Nakon toga, kad god Partizan da gol, grobari pevaju "zasto cutite", koje zapravo nemaju nikakvu poentu, jer to nije istina. :D A onda naravno, sad u ovom derbiju, Delije su uzele da se naprave pametne, pa su onda oni to pevali kad su vodili, iako juznjaci opet nisu cutali. Mislim, ta prozivka treba da ima smisla, a nema nikako. Cak je cela Arena pevala to na rukometu Srbija-Hrvatska, i to Hrvatima kojih je bilo 10. :D

I eto, ne znam sto sam sad ovo napisao, kao nesto o cemu sam razmisljao, a zapravo potpuno nebitna stvar. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa to...

pocetna pesma posle tog cutanja do 26.min je bila 'cale ti u djubretarima' mislim da sever nije nikada ranije grmeo kao tada.

evo sada se najezim kada se setim tog momenta.. je bo te, sve je stalo tada :)

mislim da su se i grobari pogubili u momentu i da su prestali sa nekom svojom random pesmom posto se nisu culi od nas... ali definitivno svih 13k dusa na severu je urlalo u tom trenutku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...