Jump to content

DOTA@WCG


Kojot

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i jos jedne ekipe sa NBG-a

Prijavi nas kao God's Face...

Mighty Borka

Lepi Bili

Du <3 hawaii

Drale

Bojan

...............................................

Du kannst mir auf den Buckel steigen... :P

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

E kojote

prijavljujem jos jednu ekipu iz NETPLUSA

[KsK]

igraci:

1. smoke

2. flash

3. raptorka

4. zicko

5. vix

Javi mi na PM sta ti sve treba za njih kako da uplate itd

ae picerijo da bude najjaci turnir ove godine na wcg u Doti :))

Edited by Medved
Link to comment
Share on other sites

Inf da uzme toor?? Videcemo videcemo,mozda se i to desi :)). Ej infovci da ne ide iko od vas u osnovnu btv??                                                                                Kojote ako budemo nosioci grupa imas karadjordjevu u beogrilu (ovo je samo za tebe svi ostali koji procitaju nek ovo zaborave [:D]  [:D]

Otjes da se kladimo u karadjordjevu i pitje?

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

You've got yourself a deal  [^]  [^] .Ako oces i ovako: ako inf dobije nas ja ti kupim karadjordjevih i pica koliko mozes da pojedes i popijes, ako mi dobijemo inf ti jednom clanu moje ekipe kupis karadjordjevih i pica koliko moze da pojede i popije?????????????????? Sta je sad cavo stislo se  [:p]  [:p]  [:p]  [:p]

Haha nije se stislo.. ali ja ne mogu nehto preterano puno da pojedem, moze ali u varijanti sa sharkyem da on jede koliko moze a ti platjas :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hmm, sta vam je sta se svadjate, ovaj put titula ide u Kragujevac, nema da se brinete oko toga.

E Kojote ko je pisao text za SK, mislim ono "Targini Momci" stvarno lol :))

No ovaj put bijemo sve!!

I kada ce biti neki zvanican info, tipa koliko je do sada ekipa pijavljeno, gde se odrzava (jel u sava centru), kome da se obratimo za help (Kojotu>?) i tako to :)

Ajde pa se vidimo 28.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Kako su jadna pravila, mislim ne sva. Ne smes da se teleportujes u nerijateljsku bazu??? Pa ako su probili sve do njihove baze i usli im u bazu zasto ne bi moglo?? Pitam se za sta sluzi predmet Boots of Travel?? Ja ne znam ko smislja ta pravila ono ne smes da im bijes barake jeeeeeeeee pa barake ne mogu da se biju dok ne padne kula, kad padne ne znam zasto ne bi moglo. Ako si u prilici a niko ne brani...Onda nema Gay fora, jbg. taktika je taktika igraj kako znas a pametniji i uigraniji pobedice 90%. Pozdrav

Edited by InaCCessible
Link to comment
Share on other sites

pa poenta je u ww herojima... tvoja ekipa krene u push da otera protivnika od barake, a kada stignete do vode, iza vas bone fletcher ili troll sa lothar-om gazi baraku bez prepreke...

znaci strafe+searing arrows= -baraka

i onda mozes samo da se [:(!] , dok gay sa bone-om ode u bazu, a ti ga juri dok je on u wind walk-u...

sva ta pravila postoje upravo zbog eroja koji imaju gay foru... ili zbog heroja koji imaju neki abuse.... recimo da sudija ne gleda, a ti sa troll-om ili lone druid-on nabudzis basher, pa koristis 15% bash a strelac si... zbog toga postoje pravila....

Link to comment
Share on other sites

pa poenta je u ww herojima... tvoja ekipa krene u push da otera protivnika od barake, a kada stignete do vode, iza vas bone fletcher ili troll sa lothar-om gazi baraku bez prepreke...

znaci strafe+searing arrows= -baraka

i onda mozes samo da se [:(!] , dok gay sa bone-om ode u bazu, a ti ga juri dok je on u wind walk-u...

sva ta pravila postoje upravo zbog eroja koji imaju gay foru... ili zbog heroja koji imaju neki abuse.... recimo da sudija ne gleda, a ti sa troll-om ili lone druid-on nabudzis basher, pa koristis 15% bash a strelac si... zbog toga postoje pravila....

Pa jebiga za sta onda sluzi lothar i wind walk, a za to "gay foru'' sluzi gem i sentry ward. To je isto kao kad bi za war uvodili pravila nema ogradjivanja, nema stekanja, cimanja, abuse-a, nema FE na LT-u itd.

Edited by InaCCessible
Link to comment
Share on other sites

InF-VrbasanIN>Sta se raspravljate kada ce InFerNO uzeti turnir kao i poslednji targinoj ekipi puno srece da prodju grupe a kgb-u da nas ne sretnu u polufinalu da bar uzmete drugo mesto . Goga kladi se sa Atilom ja placam ako izgubis.

[:D][:D][:D]

Stvarno se prijavilo jako puno ekipa ako svi dodju bice zanimljivo [}:)][}:)]

Link to comment
Share on other sites

E drugari :P vratio sam se sa letovanja , a nesto me mrzi da citam sta ste pisali tako da mozete li ukratko da mi objasnite sta se sve desava oko ovoga ... mislim procitao sam pravila i sva ona official bla bla bla , a jel ima nesto so bi trebao jos da vidim? :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Eve me, formirasmo neku ekipu od brojnih nam rekreativnih igracha, pa reko ajde da uradim to shto sam obecao.

Evo Prijavljujem Catacomb Ekipu:

kapiten: Josh se svadjaju...

kontakt telefon: izgleda moj

stepen sigurnosti dolaska: drzim glave ko taoce so sjekiru u ruci.... pa kom... a kom ....

E da za Ekipe iz NSa

Ko dolazi u BG na Dotu ili PES, mi idemo organizovano minibusom pa se javite na vreme, ako ce te ekskurzijski sa nama.

SHO-LONG ! (japansko americhki pozdrav)

Link to comment
Share on other sites

Pa jebiga za sta onda sluzi lothar i wind walk, a za to "gay foru'' sluzi gem i sentry ward. To je isto kao kad bi za war uvodili pravila nema ogradjivanja, nema stekanja, cimanja, abuse-a, nema FE na LT-u itd.

a u redu je da tebi neko sa gondarom ili bone-om protrci iza ledja ili sa strane i da ti pocisti praznu bazu? reci u kojoj ekipi ces da igras da igramo tp protiv vas, molim te...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...