Jump to content

Izbor likova


Undenis

Recommended Posts

E ovako posto uskoro trebam da kupim WoW planiram da igram na DuneMaul server-u ali neznam sa kojim likom da krenem do sad sam igrao na piratskom serveru imao sam UD warlock-a 60 lvl dosadnog Human Paladina na 60 lvl i UD wariora na 40 lvl-u.E sad planiram da igram za Hordu ali ne znam sa kojim likom da krenem imam dilemu izmedju Shaman-a i Mage-a!sta vi mislite o tome??

Link to comment
Share on other sites

Pa da znad da sam i ja iamo taj problem dugo, al sam se skrasio sa pristom jednostavno mi se svidja kako fujnkcionise. Uprincipu tesko da neko moze da ti da dobar savet jer svako ima drugaciji ukus, drugacija klasa mu lezi itd....

Ja licno bi uzeo shamana (mada tesnom odlukom :) jel je jedna veoma lepo zaokruzena klasa (da nkazem imba;) i bre onaj ghoust wolf je keva :)

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

na dunemaulu-u u hordi pored ugrozenih warlock-a (dobiju aplauz kad se pojave :P) najmanje ima pristova i magova pa ti ne bi bilo lose da uzmes jedu od te dve klase, ud rougovi i shamani su najbrojniji, te dve klase cine bar 60% servera

sto se tice alijanse ja te nase do sada nisam sretao, cini mi se da im se guild zove balkan expres, u hordi nas ima bar jedno 60-70 po nekoj mojoj slobodnoj proceni, najveci domaci guild od kad su se retardi raspali je otpisani, imas gore u popisu ljudi koji igraju wow nickove pa se vidimo in game

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

na dunemaulu-u u hordi pored ugrozenih warlock-a (dobiju aplauz kad se pojave :P) najmanje ima pristova i magova pa ti ne bi bilo lose da uzmes jedu od te dve klase, ud rougovi i shamani su najbrojniji, te dve klase cine bar 60% servera

sto se tice alijanse ja te nase do sada nisam sretao, cini mi se da im se guild zove balkan expres, u hordi nas ima bar jedno 60-70 po nekoj mojoj slobodnoj proceni, najveci domaci guild od kad su se retardi raspali je otpisani, imas gore u popisu ljudi koji igraju wow nickove pa se vidimo in game

da, warlocka je svuda malo, na svim serverima - u hordi i u alijansi.. priestova ima malo vishe u alijansi koliko mogu da primetim.

balkan expres je half-domatji guild, leader je slovenac :-) ali ima dosta domatjih igracha ali vetjina je sa ex-yu prostora ako mogu da primetim.

ostatak domatje alijanse na dunemaulu je rasut po raznim guildovima, chetvorica igraju u gofu, jedan u mysticusu i jedan u defendersima - bar ovi lvl 60 likovi sa odlichnom opremom.

Link to comment
Share on other sites

da, warlocka je svuda malo, na svim serverima - u hordi i u alijansi.. priestova ima malo vishe u alijansi koliko mogu da primetim.

balkan expres je half-domatji guild, leader je slovenac :-) ali ima dosta domatjih igracha ali vetjina je sa ex-yu prostora ako mogu da primetim.

ostatak domatje alijanse na dunemaulu je rasut po raznim guildovima, chetvorica igraju u gofu, jedan u mysticusu i jedan u defendersima - bar ovi lvl 60 likovi sa odlichnom opremom.

Da, sreo sam jednog magea gnoma iz balkan expresa.....tada je bio lvl48....ne verujem da mu se svidelo sto me vidi ;)

GoF i Mysticus.....lepo.....koji su nickovi drugarima posto mi je dosta njih iz doticnih guildova na KoS listi....Defenders? koji je to guild ?

Link to comment
Share on other sites

Ah da.....i porucite Bishopu (human rogue) i jos jednom liku jao kako mu je nick.....nesto na I pocinje, 4 slova otprilike, Iuou ili tako nesto (NE rogue mislim) da cu da im je*em mamu maminu samo da ih sretnem negde.....mnogo su hrabri 3 na 1, priest se izvuko zaboravio sam mu nick.....Obojica su GoF btw.....

Naravno cim je bilo nas troje iz horde nije ih bilo nigde u okolini.....

Link to comment
Share on other sites

Od 130 clanova guilda dragonkin ja ne znam da li imamo 2 prista 50 + lvl :/ pa sad vi vidite ... sto se tiche horde ja sam uvek za ud warlocka ... naj ivl karakter u igri :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hjeee nista lakse od napraviti lika... kliknes create, kazes Ok u warcraftu sam igrao sa lefovima,ok igracu i ovde, napravis kako ti se svidja, kazes aham, ne volim da bacam magije,hunter me smara zbog peta i jer moram da bezim, ok uzecu warriora....ili ne volis da se bijes..blabal..

Znaci ja ne znam kako nekome moze da bude TOLIKI problem da napravi lika...nije sve u liku a i vec na lvl 30 nece se videti ni kako izgleda ako je nekome to problem, a i svaki lik na lvl 30 je strava...

Link to comment
Share on other sites

hehe nije ... undead izgleda pogano i u epic setovima .... dzaba mu sve kad ima one raspale zglobove ... a i troll ako nema neku suknju/kilt sa onim ubogim nogama ....

A i gnomu faca moze da bude strahota ako nema facial hair ... doduse gnome rogue u svakom slucaju izgleda 10x bolje od ud i troll rogue-a u recimo shadowcraftu ili bloodfangu .... nisam video kako izgledaju ud i troll u nightslayeru

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...