Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

e jebiga, ako je diablo bez ikakvog smisla i pravila isti kao nwn i elder scrolls, onda treba da se zapitaš dal ti je dobro :)

Zapravo, najbolji i najjednostavniji opis NWN-a, koji sam svojevremeno prochitao na nekom forumu (kodeksu, chini mi se), glasi otprilike tako:

"NWN = Diablo. Minus the fun."

icon_salute.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

that's just plain wrong.

nwn1 = icewind dale + 3D

(1 man/1 beskorisni henchman + iritirajuci AI) + dosadni dungeon romp/prelaka borba + vec vidjena "skupi 4 pokemona" pricha + beskorisni skilovi + ruzna grafika bez trunke stila = party based x (oproban + funkcionalan + raznovrsne kombinacije moguce) + (zabavan dungeon romp x izazovna borba) + (vec 1000 puta vidjena pricha - nepretenciozna - nit' smrdi nit' mirishe) + (prelepi IE x maestralno iskorishcen)

Does not compute, mistah programar. :(

Size za matematichki izazvane: ja - shampion svetla i bljeshteci bastion mudrosti i muzevnosti slavno pobedjujem, dok Vudi trpi zestok poraz i trazi utehu u tome da ga nechija mudca nezno lupkaju po bradi dok mu izjeda penis i igra NWN u isto vreme. [:D]

A valja dodati da je HoW josh i bolji. TotL nazalost nisam igrao, u to vreme su brzi intarwebsi bili retkost i nisam uspeo nigde da ga nabavim. :( A IWD2 je i josh bolji, dok NWN failuje li failuje...

Vudi, turn from jour viked vejs i makar kreni da se igrash WoW-a sa mnom. Kam, vi shel fejl kvests tugedr! Lotsa fan! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jebote ljudi svaka vam cast kako imate zelje i zivaca da odgovarate na baljezgarije :))

I pride vremena :D

Pustite ljude da igraju i obozavaju World of retards i slicne igrice, a uzivajte u onome sto stvarno volite da igrate. Ako neko krene preterano da troluje po topiku, banujte ga, ali nemojte mu objasnjavati sta je FO i zasto je to kultni naslov, jer ta populacija to nikada nece ni znati ni razumeti. I jos jedna stvar, i ne trebaju da znaju i da razumeju.

Kapish?

Link to comment
Share on other sites

Dzidzi, ovo je Fallout topiks, i mora da ima M oznaku. NEVAR BETRAY, DZIDZI!!!

'Al potpisujem da se malo 'oladi sa vredjanjem Vudija na lichnoj osnovi* (LOL TI SI KLINAC, TI SI KRETEN LOL...) i da se od sada napad na Vudija tretira kao napad na sluzbeno lice (ako mogu taksisti i novinari...). Realno, sasvim dovoljno argumenata imamo i bez toga.

/sign plz kthxbye

*Ne ja, ja smem. Ja sam lord pralina i jedan Vudijev dvd je kod mene i on zna da su meni pogane ghay prozivke k'o dobar dan i da mu ne mislim nishta loshe iako su ljudi kao on delimichni krivci za sunovrat cRPG igara i loshe stanje u domacem klupskom i reprezentativnom fudbalu.

I jedna funneh slika za kraj:

2003438456155053320_rs.jpg

Takodje, posle mnogo godina potrage nashao sam full verziju Saber Rider teme. Ko zeli? [^]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

imam sve verzije originalnog soundtracka zajedno sa snimkom intervjua lika koji ih je radio. taj isti lik je takodje radio ST i za Voltrona i mnoge druge legende. sorry za offtopic :)

icon_salute.gif

Imash mozda full verziju Transformers teme? Ona rock varijanta, shto se chuje na kraju onog dugometraznog crtanog u kome umire dal' Megatron dal' Optimus (ili beshe obojica?), ne secam se vishe tachno.

/don't delete plz :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

e nemam tranformerse. inace koga zanimaju OST-ovi od starih crtaca, animea i igara, nek potrazi kod mene u share na habu =)

back to the topic, kako bi bilo extra da ukradu neke elemente gameplaya iz deus ex i implementiraju u fallout 3 :)

btw, ne znam da li je neko vec spomenuo ali power armor je ukraden iz pen&paper sveta zvani Rifts, koji je opet kombinacija magije i tehnologije =D sad ce G!!! da me banuje [smajli2]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...