Jump to content

www.lanparty.co.yu Subotica


Recommended Posts

Pozdrav, [:)]

Ovo je prvi put da se javljam Vama zvanicno, u pitanju je organizacija velikog igranja u Subotici o kom mozete vise saznati na stranici www.lanparty.co.yu . Ovo je prvo veliko igranje koje bi trajalo dva dana i ocekujemo oko 100-120 ucesnika. Ako ste zainteresovani da podrzite na vasem sajtu ovakav dogadjaj, molio bih da mi se javite na ovu email adresu.

Mislim da bi bilo interesantno ako bi dosli igraci iz drugih gradova nase zemlje, a verujem da ima i takvih koji bi zeleli provesti dva dana igrajuci se medju velikim brojem igraca.

Ja sam Robert Rafai i organizator sam ovog LANparty-ja koji ce se odigrati 14. i 15. maja u Subotici.

Nesto slicno smo radili bezbroj puta ali za grupu ljudi do 25 igraca, ovo bi trebalo da bude mnogo ozbiljnije od toga i zato nam je potrebna podrska.

Ako ste zainteresovai za neku vrstu saradnje oko ovog sada partyja i drugih slicnih dogadjaja kod nas, javite se.

Hvala unapred,

Link to comment
Share on other sites

Sustina LAN party-a nije samo igranje, na takvim mestima ljudi donose

svoje masine i razmenjuju iskustva u oblasti hardvera, softvera,

novih tehnologija, dizajna i sl. tema vezanim za compove...

Inace, tu se nadje uvek par frikova sa svojim "serverima" na kojima se

nalaze terabajti muzike i filmova koje velikodusno seruju u LAN

te svi prisutni mogu se posluziti tim sadrzajima itd itd...

Ako samo ciljate na igranje, to ce liciti na veliku igraonicu, sto vec imate

u Indistriji u BGu :)) pa vam se samo zbog toga i ne isplati svo to

cimanje......samo postavljanje mreze i kablova je pravi pakao....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sustina LAN party-a nije samo igranje, na takvim mestima ljudi donose

svoje masine i razmenjuju iskustva u oblasti hardvera, softvera,

novih tehnologija, dizajna i sl. tema vezanim za compove...

Inace, tu se nadje uvek par frikova sa svojim "serverima" na kojima se

nalaze terabajti muzike i filmova koje velikodusno  seruju u LAN

te svi prisutni mogu se posluziti tim sadrzajima itd itd...

Ako samo ciljate na igranje, to ce liciti na veliku igraonicu, sto vec imate

u Indistriji u BGu  :))  pa vam se samo zbog toga i ne isplati svo to

cimanje......samo postavljanje mreze i kablova je pravi pakao....

Naravno da je veliki posao, serovanje ne mozemo nikome zarbraniti jer i to je deo druzenja i zabave. Zamisli sada kada bi na sajtu i forumu napisao.. Serujtre svi svoje hardove pa da kopiramo !! (ne mislim bukvalno) Treba da postoji red jer je to praksa svih koji su ovo uradili do sada vec par puta.

U Subotici ne postoji Industrija koja ima toliko puno racunara. Razumem sto hoces da kazes. Mi se nadamo da ce sve dobro proci i da ce biti veliki broj ucesnika.

Pored turnira koji ce se odrzavati tu su i nagrade.

Ako imate neku ekipu za igranje, javite se slobodno..

Ovde je link pa pogledajte kako to izgleda kada dodje puno ljudi sa svojim kompjuterima!! http://www.dreamhack.org/dhs05/en.100.html

[:)]

Link to comment
Share on other sites

^ josh samo da nadjemo toliki hangar i da cela srbija zivi u bg-u :)

Konkretno nije losha ideja ali imam pitanje.

Da li neko sponzorishe event? [zbog turnira]

Da li je neko mesto za event vec obezbedjeno ili treba ga obezbediti?

Da, postoje sponzori ali samo oni koji ce da dele nagrade, sve o nagradama ce biti postavljeno na nasem sajtu odmah posle praznika. Uccestvuje Sinalco i jos par kompjuterskih firmi koje ce da dele neke delove za racunare.

Mesto je obezbedjeno, oprema za igranje isto, potrebno je poneti samo produzni kabel od 2-5 metara sa razdelnikom na kraju, tj dodjes, plug & play!. Sredjeno je za sada 13+4 racunara koji ce tamo da budu kao dedicated servers ili free for play. To ce mo jos da vidimo.

bilo sta nejasno...pitajte slobodno.

Link to comment
Share on other sites

Eh, da ti samo znas koliko sam ja trazio lushe za taj n-gage kad su mi se originalne skenjale, ne bi tako pric'o ... i na kraju sam zavrsio sa nekim od 5510 koje ne mogu lepo da se konektuju :(

Pa ako vidis negde lushe za n-gage slobodno javi, kupujem.

btw, ne znam kakve to veze ima sa urbanoscu?

Link to comment
Share on other sites

Eh, da ti samo znas koliko sam ja trazio lushe za taj n-gage kad su mi se originalne skenjale, ne bi tako pric'o ... i na kraju sam zavrsio sa nekim od 5510 koje ne mogu lepo da se konektuju :(

Pa ako vidis negde lushe za n-gage slobodno javi, kupujem.

btw, ne znam kakve to veze ima sa urbanoscu?

Blah, relativno skoro videh u basu jednog bash "urbanog" lika (fensi crni kaput, chita knjigu chovek, ne videh koju, ali cenim da je "Da Vinchijev kod", moderna frizurica itd... you know - the works [8D] ) kako razgovara o nekom "poslu" preko "Engaza" i pritom koristi slushalice. A i u srednjoj kod mene te slushalice su uglavnom koristili samo najveci dziberi tako da mozda imam malu averziju prema tome. [b)] A bash si me bio obradovao, ja pomislio: "Evo neko moze da pricha i bez toga!"... kad ono medjutim. [xx(][:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Blah, relativno skoro videh u basu jednog bash "urbanog" lika (fensi crni kaput, chita knjigu chovek, ne videh koju, ali cenim da je "Da Vinchijev kod", moderna frizurica itd... you know - the works  ) kako razgovara o nekom "poslu" preko "Engaza" i pritom koristi slushalice. A i u srednjoj kod mene te slushalice su uglavnom koristili samo najveci dziberi tako da mozda imam malu averziju prema tome.  A bash si me bio obradovao, ja pomislio: "Evo neko moze da pricha i bez toga!"... kad ono medjutim. 

Ma nije meni problem da pricam bez slusalica n-gageom, ako na to mislis. Seva mi paja sta ljudi na ulici misle, nego stalno slusam ili radio ili mp3 putem telefona, a to naravno ne mogu bez slusalica. E sad, znas kakva je frka kad ti zvoni telefon, a ti moras da ga izvadis iz dzepa, pa iskljucis slusalice, pa se javis, ono, cimanje, cak i sa ovim 5510 koje sada imam ... onako lepo lakse samo pristisnes dugme i pricas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ima okacen mali video fajl na sajtu a postoji i Xvid ceo CD!

Na ovom lanpartyju je bilo 8 racunara za one koji su dosli a nemaju racunar, naravno za sve postoji kompromis, pa cak i za one koji nemaju monitore ili im je tesko da donesu a dosli bi na igranje.

Posto je na zadnjem igranju bilo oko 50 ljudi i pojavili su se novi ljudi koji su zainteresovani, LANparty br.2 se vec sprema i odrzace se 11-12 JUNA!!

Sve informacije u vezi tog ce biti okacene na sjtu!

Za 1-2 dana ce mo znati da li ce mo organizovati i turnir u Q3 posto je to bila zelja mnogih! Cena ulaznice ce biti oko 300, za sada ali ako bude vise zainteresovanih... gledacemo da bude i nize. treba da se isplati prostor, struja i ostale stvari!!!.....

Ako je neko zainteresovan da svrati, dodje ili pita bilo sta ... slobodno se javite!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...