Jump to content

"G3 Proving Grounds vol.3"


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm Freeman ima srece??:) obajsni se :) kakve ja to srece imam,a ti nemash :)?

da li si uporedio nase grupoe na ESWCu? ;p ne kazem da ti imas PUNO srece nego da sam ja baxuz do smrti...ponekad...btw ako mi budes protivurecio mozda ce bluetooth prestati da mi radi u subotu :D
Link to comment
Share on other sites

hmm ma tako fenki samo rokaj strance kur je ocajan sad stavljas ga jer je ortak realno ni jedan od ovih slovenaca nije vredan tog seeda ja sam bio prvi na poslednjem cooler master turniru bio sam 3 na wcg bio sam 3 na eswc i zasluzujem seed a ne neki evil koji je bio na jenom turniru u srbiji u zivotu i nije bio top 6 no nebitno nisam ja sad nesto ljut nego realn kao i highli a stvarno mi ovi seedovi nisu nimalo jasni

vankor je bolji zasluzuje

rista zabada decko na hard treba

frido po kom kriterijumu ocajan je ..... realno

kur ja sam ga dobio 2,3-0 na netu koji neigram znaci to sve govori o njegovoj formi.. a to sto je on uradio u roku macku orep i ja sam u roku uzeo 20 turova pa sta sad treba da budem nosioc po tom kriterijumu...

duke decko sa kojim se redovno koljem ja njega u mojo on mene na eswc znaci realno decko zasluzuje ali ako se gledaju uspesi predhodnig g3-ova ja sam bio prvi a on ....

sharky :) tjoravi ono na eswc nije ni top 6 ali uzeo je ecg ali ono mene tuce realno ali isto na g3 turu je bio rank 3 tako da on zasluzuje

rong nick mu je suvisan komtar

evil hehe :) nista protiv exila gotivim decka ali ono ako je tvo jedini kriterijum na osnovu koga ti njega stavljas za nosioca to da ti je rista reko zabada onda "Vazi" njegov rezultat na srpskim turnirima (turniru) je jasan i po istom ovo mesto ne zasluzuje...

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hmm ma tako fenki samo rokaj strance kur je ocajan sad stavljas ga jer je ortak realno ni jedan od ovih slovenaca nije vredan tog seeda ja sam bio prvi na poslednjem cooler master turniru bio sam 3 na wcg bio sam 3 na eswc i zasluzujem seed a ne neki evil koji je bio na jenom turniru u srbiji u zivotu i nije bio top 6 no nebitno nisam ja sad nesto ljut nego realn kao i highli a stvarno mi ovi seedovi nisu nimalo jasni

vankor je bolji zasluzuje

rista zabada decko na hard treba

frido po kom kriterijumu ocajan je ..... realno

kur ja sam ga dobio 2,3-0 na netu koji neigram znaci to sve govori o njegovoj formi.. a to sto je on uradio u roku macku orep i ja sam u roku uzeo 20 turova pa sta sad treba da budem nosioc po tom kriterijumu...

duke decko sa kojim se redovno koljem ja njega u mojo on mene na eswc znaci realno decko zasluzuje ali ako se gledaju uspesi predhodnig g3-ova ja sam bio prvi a on ....

sharky :) tjoravi ono na eswc nije ni top 6 ali uzeo je ecg ali ono mene tuce realno ali isto na g3 turu je bio rank 3 tako da on zasluzuje

rong nick mu je suvisan komtar

evil hehe :) nista protiv exila gotivim decka ali ono ako je tvo jedini kriterijum na osnovu koga ti njega stavljas za nosioca to da ti je rista reko zabada onda "Vazi" njegov rezultat na srpskim turnirima (turniru) je jasan i po istom ovo mesto ne zasluzuje...

pazi kad moram prvi put da se potpuno slozhim sa vladicom :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...