Jump to content

Vrati se Ines ...


Lucky

Recommended Posts

Kako domaca WoW komuna okupljena na ovom forumu moze tako olako da predje preko cinjenice da je jedan od kljucih igraca ekipe sa ovog foruma i kamen temeljac vecine akcija klana odlucio da prestane sa igranjem WoWa?

Ovaj dan ce ostati upisan boldovanim slovima u WoW kalendaru ...

Eh ta Elfizabeta, nije odolela teskom bremenu koje WoW sa sobom donosi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nije trebalo da bude ovako, Lucky sa stvojim standardnim ispalama, ali ziva je istina. Zao mi je sto Ljubavnice, nisi dosao dok sam bio online, jbg, nikad se ne zna, mozda se nekada i vratim ali tesko. Takav sam ja, mozete Luckija da pitate, i s obzirom da mi je za SWG (a inace sam veliki SW fan) posle smo tri dana pukao film, ovo je veliki uspeh za mene, jer sam igrao mesec i po dana!!! Azdaji sam takodje rekao pre nego sto smo poceli da sam siguran za dva meseca max, posle tesko.

Sve u svemu, zao mi je, upoznao sam vrhunske ljude i bila je dobra zajebancija. Najvise pozdrava za Nooma i Ljubu. Vidimo se na forumu, a mogli bi da napravimo i neko DragonKin okupljanje. Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ono, svrati ponkekad da ochistish inbox =o))

i dalje mislim da je neka ispala ;o)...ono ovako bez ikakve preterane najave...no dobro, ako igranje nije zabava definitvo chovek treba da prestane, ali zbog vremena totalno ga kapiram =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...