Jump to content

Postal 2


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Igra nije bas nova ali zaista ima neke feature koji nikad nisu vidjeni. Recimo imas kantu benzina i sibice, tako spalis prolaznika na ulici i dok je sav nagoreo trza u poslednjim zrncima zivota ti otkopcas slic i ispisas se po njemu da ugasis vatru. ovo je samo jedna od cool stvari, mozes i da nabijes macku u dvocevku da sluzi kao prigusivac. inace igra nije imala veliku reklamnu kampanju kao sto mozete da pretpostavite da deca u americi nebi radila isto u pravom zivotu ( ko da to ne rade ionako) jel neko igrao ovo vec?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

igrao sam naravno jos kada je izasla igra,mislim da ima negde oko godinu dana ako ne i vise

igra mi se nije nesto specijalno dopala,ali to sto si ti naveo mi se naravno dopalo i tome slicno

btw bio je vec topic o ovome :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jedan pd boljih fps-ova koje sam igrao u zadnjih 2 godine...jedina mana je sto je isuvise laka...presao sam je za 4 dana...

a najjaca stvar je...kad sam citao o likovima iz rws-a[razvojni tim]...u gameru jos pre nego sto je izasla igra...

pita ga novinar...posto je igra stvarno neobicna...kad im i kako padaju te sve ideje na pamet...a lik ce njemu...e u fazonu bas sam bio nadahnut sinoc kad sam jeb** svoju ribu na radnom stolu svog kolege...:)))

ne znam odakle je razvojni tim[mislim u kojoj od sjedinjenih drzava]...ali znam da su tuzeni jedno 10 puta od drzave i jos puta 10 od "zabrinutih roditelja" koji se plase uticaja te bolesne igre na njihovu decu...ali ne znam ishod svega ovoga na zalost...mislim i razumem ih...ako mogu[deca od 17 i manje godina] da se prepucavaju iz sacmarama jer imitiraju duke-a i gadjaju s' nadvoznjaka automobile koji prolaze jer su bili nadahnuti igrom GTA...ko zna sta bi se moglo ocekivati da rade ako bi igrali postal:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ne , O_O btw taj tajni nivo vam se nalazi kad pocnete igru i iza qce vase udjete u kanaalizaciju [:)] i onda ima puno da se rokate sa tertoristima i na kraju bude bin laden i njega roknes i dobijes xtra gun

molio bih detaljna uputstva [:D] da ne instaliram dzaba igru

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...