Jump to content
Lex

Ultimativni ADSL topik

Recommended Posts

Inace novi utorrent pravi probleme,mnogo se zale a izgleda da je i kod mene to bio problem chisto da znate.

Chim sam instalirao stariju verziju 1.8.5 (build 17414) sve je proradilo normalno :-)

pa da si počeo svoj prvi post sa upravo sam instalirao novi utorrent umesto da Telekom ne valja brže bi ti bio problem rešen

Kod meni sa ovim novi utorentom ne moze da se otvori nijedna stranica dok je ukljucen znaci strasno ... pingujem svaki 3 paket se gubi i ping se krece od 60 do 300 ...

kad ga iskljucim sve normalno ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Ironican si, ne?

Sto je najgore nisam ironican :( zvao sam tehnicku podrsku i nisu ni oni znali, dolazio je lik iz telekoma da vidi nije znao, i ja ae iskljucicu torent i od tad sve normalno ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

uTorrent, kada je ukljucen em sto zauzima jedan port, em uploaduje stvari koje ste skinuli pa to gusi net.

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

jel radi nekom lose jebeni eunet adsl vec 3-4 zadnja dana ?

Edited by noiser_

Danas adsl katastrofa.... opet neki inostrani zajebanti...

Ne zelim ni da saljem tech supp. mail jer znam da ce mi odg: "Nije do nas Telekom ima problema" ...

jeje tako su meni odgovarali na PTT adsl i ja onda predjem na Telekom [:p] i svi "Telekom problemi" nestanu [;)]

Šta god ti se čini lakše: možeš povremeno da kukaš sa pilćarskog provajdera na Telekom a možeš i sam da predješ na Telekom da se uveriš.

Ionako menjanje provajdera je isplativo: studentski na Telekomu 12meseci imaš 4mbit a plaćaš 9meseci 1mbit

e stvarno treba biti mazohista i ostati na nekom podprovajderu...

ne znam bolje mesto da pitam, pa ae reko odje :)

anyway imam eunet adsl 1mb i radi odlicno, ali mi stalno veza pukne ne 2-3 sekunde [u doti dovoljno da dcuje] kad se neko javi/spusti slusalicu na telefon... neka pomoc???

zanima me jel mogu da imam 2 modema 1024/128 Kb/s u kuci, imam 2 linije? Problem je u tome sto su na 1 modem 1024/128 Kb/s prikljucena 2 kompjutera, pa dok se koristi na drugom racunaru internet imam velike probleme sa lagom.

naravno da mozhesh ali mislim da ti to nije najisplativije reshenje. ja bi na tvom mestu uzeo jachi adsl paket i ruter.