Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Treba mi pomoc oko uplacivanja interneta kod Sezampro-a! Istice mi prvi mesec za 3 dana, a ja ne znam :( kako mogu da uplatim sate osim sto bih otisao u Skadarsku 40c!???

1. bas tako kako si rekao

2. preko Skartica (kupis ih na kiosku u zbirnom iznosu koji ti treba)

3. uplatnicom (fizicko lice) / profakturom (pravno). Imas za ovo upitnik na sajtu koji popunis i on ti izda kako uplatnica/profaktura treba da izgleda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jedini odgovor je da nema javni IP

P.S Ili da nije otovrila portove ako ima FW :)

Mali test : Ako joj radi limewire, a ne radi edonkey onda definitivno nema javni IP

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

Moram da, kad vec ponovo pokrecemo temu ADSL-a kazhem da se Sezam, izgleda, malo popravio u odnosu na protekli period. Ne puca toliko cesto vise, ne treba mu puno da se konektuje itd itd. Valjda necu da ih ureknem, ali eto, cisto da to podelim sa vama :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

adsl kod sezama upravo pojeftinio - 256k flat je 1800 dinara

Eto lepe vesti ... josh je 1700 ako placas u samom Sezamprou, sto uopste nije frka uraditi ... ne znam dal' su ukinuli ono placanje racunom kad isto imas taj popust ... ali su fino smanjili cenu bash, sa 2100 na 1800, ok je ... jedino je onaj home nesto manje smanjen, sad je 1300 a bio je koliko 1400, ili slicno.

Jedino sto se sad vishe apsolutno ne isplati placati Skarticom, jer ako pogledate onaj uporedni pregled, http://www.sezampro.yu/public/page/padsl.asp , placanje karticom je 100 dinara skuplje od pplacanja uplatnicom, a skoro 200 od placanja u samom sezamu.

Link to comment
Share on other sites

pa realno je ocekivati da ce cene da padaju kod svih.pogotovo za ove sporije pakete

kad smo vec kod toga,kolki protok maksimalno mogu da podrze ovi modemi sto se dobijaju uz adsl?ja imam neki sagem al' nemam pojma da li sa njim recimo mogu da predjem na 764 recimo?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jeste li culi za likove koji daju duplo brzi protok za 10e na ruke svakog meseca?meni licno niko nije nudio ali ortaku jeste,kao ti platis 256 on ti u khm*provajderu*khm prijavi 768 i njemu das nekih 10e(sto je sa osnovnom uplatom kao da placas provajderu 512).ja trenutno jedva za ovo krpim,ali bi isprobao akciju obavezno zato se i raspitujem;)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...